Barys – Omsk 3:4 (kon.) | Ufa – Magnitogorsk 4:6 (kon.) | Jekatěrinburg – Kazaň 1:2 (kon.)

Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Z této obléhací pozice se jim podařilo skórovat brzy v 1. prodloužení. Mé pesimistické odhady o dlouhém zápasu se nenaplnily a zápas končí gólem ve využité přesilovce Traktoru. Autorem branky je ILJA DAVYDOV, kterému teď domácí fanoušci děkují. Asistence: Anton Glinkin
    David ULLSTRÖM - 1:1

49:33
    Sibir právě vstřelil branku!
    V přesilovce 5 na 3 se hosté prosazují. Nahození zápěstím od modré mělo gólový efekt. Puk tečoval někde na půli cesty DAVID ULLSTRÖM. Švédský útočník, jenž nastupoval před rokem ještě za Lev Praha. Asistence: Igor Ožiganov
    Anton GLINKIN - 1:0

15:08
    Salák byl bezmocný. Stále čekal odkud se puk "vynoří". ANTON GLINKIN ho dorazil po zblokované střele Čistova, který než vystřelil tak kouzlil se svýma šikovnýma rukama. GLINKIN ho dohrnul přes obranu k levé tyči Saláka, který neměl šanci, jelikož nevěděl odkud puk vypadne. Asistence: Stanislav Čistov

Jan Volf

Branky a nahrávky: 16. Glinkin (Čistov), 65. Davydov (Glinkin) – 50. Ullström (Ožiganov)

Traktor Čeljabinsk: Demčenko (Garnett) – Borodkin, Quint, Kondratěv, Piganovič, Martynov, Vasilčenko, Petrov, Aťušov, Davydov – Čistov, Bulis, Panov – Osnovin, Pěnkovskij, Růžička – Glinkin, Pestunov, Popov – Mokin, Kokujov
    Trenér: Andrej Nikolišin (Rus)

HC Sibir Novosibirsk: Salák (Bespalov) – Ožiganov, Hersley, Alexejev, Mamašev, Gimajev, Ignatovič, Menšikov, Vereščagin – Enlund, Ullström, Monja – Kopejkin, Koskiranta, Kugryšev – Šumakov, Gubin, Sannikov – Šalunov, Bobrov, Butuzov
    Trenér: Andrej Skabelka (Bělorus)

Rozhodčí: Hlavní: Zacharov, Bukin – Čároví: Palej, Otmachov