Uničov – Olomouc B 1:2 (kon.) | Teplice – Pardubice 2:2 (kon.) | Žilina B – Zlín 3:1 (kon.)
Příbram – Fürth 2:3 (kon.) | Dynamo Kyjev – Plzeň 0:0 (nedohr.) | Zagłębie – Liberec 2:0 (kon.)
Wisla Krakov – Ostrava 3:1 (kon.) | Hr. Králové – Varnsdorf 4:0 (kon.) | Jablonec – Buchbach 3:2 (kon.)
Senica – Slovácko 1:0 (kon.) | Sparta – Ried 8:1 (kon.) | Galatasaray – Jihlava 2:1 (kon.)
FK Příbram
2:3 (1:2)
SpVgg Greuther Fürth
Sobota 11.07.2015, 15:00Přípravný zápas

Třetí přípravné utkání Příbrami skončilo prohrou 2:3. Co se týče utkání tak nám příliš krásy nenabídlo. Českému týmu chyběla finální přihrávka zatímco Fürth předvedl skvělou efektivitu. Musím také říci, že toto utkání se nepovedlo brankáři Hruškovi. Naopak bych pochválil Romana Bednáře, který zahrál další skvělé utkání. Na závěr bych připomněl, že šlo pouze o přípravné utkání a výsledek 2:3 nic neznamená. P (17:16:02)

90

90
    Poslední moment zápasu je rohový kop pro Příbram, ale Roman Bednář svou hlavičku neumístil a rozhodčí kouká na hodinky.

89
    Příbramský útočný faul a hra se znovu kouskuje.

88
    Do konce druhého poločasu chybí dvě minuty a já musím smutně konstatovat, že nám moc šancí a hezkých momentů nenabídl.

87
    Roman Bednář to znovu zkoušel napadáním, ale obránci byli rychlejší.

86
    Nadějná pozice nebezpečí nepřinesla.

85
    Ještě jeden faul v podání Příbrami. Tentokrát je možnost rozehrávat z nadějné pozice.

83
    Příbram se znovu dostávala do šance po chybě německého celku, ale rozhodčí v poslední chvíli odpískal faul.

81
    Do konce zápasu chybí něco okolo deseti minut. Míč na svých kopačkách má Fürth a nedává Příbrami šanci jít za vyrovnáním.

80
    Roman Bednář potvrzuje pozici tvrdého a důrazného útočníka. V souboji s brankářem Mielitzem však znovu neuspěl.

78
    Následný volný kop žádného ze spoluhráčů nenašel.

77
    Rozhodčí kontroluje stav Tomáše Pilíka, který po faulu na svou osobu kulhá, ale nemělo by to být nic vážného.
    76. Roman BEDNÁŘ - 2:3

76
    Příbram právě vstřelila branku!
    Autorem branky je Roman BEDNÁŘ, který skvěle využil možnost být sám před brankářem a hokejovým blafákem zakončuje do prázdné branky.

74
    Další nepřesnou přihrávku vyslal Krameš a Pilík nedokázal zpracovat.

73
    V posledních minutách je hra pro diváka nezáživná. Míč se většinu času nachází na středu hřiště a ani jeden z týmů se nedokáže dostat do šance.

71
    Příbrami znovu chybí finální přihrávka. Roman Bednář teď akorát rozhodil rukama a šel znovu napadat rozehrávku Fürthu.

70
    Jan Rezek, který přišel v průběhu druhého poločasu do hry teď nedokázal udržet míč na svých kopačkách, ale nebezpečí z této chyby nehrozí.

68
    Ve druhém poločase se obrázek změnil a tým z Německa drží míč na svých kopačkách. Do šancí se, ale skoro nedostává.
    65. Zlatko TRPIC - 1:3

65
    Fürth právě vstřelil branku!
    Ke třetí brance pomohl německému celku brankář Hruška, který mírně podcenil střelu na přední tyč. Tohle se střelci povedlo. Autorem branky je Zlatko TRPIC.

64
    Trpic se dostal k hlavičce, které příliš nechybělo.

63
    Ten nebezpečí nepřináší.

62
    Brankář Příbrami se snažil, ale i tak míč končí za pomezní čarou. Rohový kop pro Fürth.
    61. Neuznaná branka Příbrami

61
    Roman Bednář se trefuje hlavou, ale jeho radost je předčasná. Pomezní rozhodčí totiž drží nad hlavou praporek a branka neplatí.

60
    Příbram má podobnou příležitost, ale s daleko větší vzdálenosti.

58
    Toto je na pohled nebezpečná standartní situace, ale míč končí vysoko nad brankou Příbrami.

57
    Míč končí v brance Příbrami, ale rozhodčí pískl dávno před tím.

56
    Zápotočný zkoušel najít dlouhým míčem Suchana, ale našel pouze obránce v tmavém dresu.

54
    Hra se znovu kouskuje útočný faul si připisuje jeden z hráčů Příbrami.

53
    Tato pasáž zápasu příliš zajímavá není. Oba týmy si vyměňují míč spíše dlouhými nákopy.

52
    Dlouhý míč, ale končí pouze v zámezí a rozehrávat bude Příbram od své branky.

51
    Autové vhazování na polovině Příbrami.

50
    Pilík přeskočil a Divíšek centruje, ale míč končí na hlavě protihráčů odkud se odrazil zpět na příbramskou polovinu.

49
    Roman Bednář znovu prokázal jak je silný v osobních soubojích a znovu je faulován zády k brance. U míše stojí Pilík a Divíšek.

49
    V úvodu druhého poločasu se ani jeden tým nikam nežene. Oba celky se snaží spíše držet míč a zakládat akce dlouhými nákopy.

47
    Následuje dlouhý nákop, který obrana propustila k brankáři Flekkenovi.

46
    Kombinace stále probíhá mezi obranou Příbrami a brankářem.

46
    Druhý poločas začal úplně stejně jako první. Míč ihned po rozehrávce směřuje k brankáři.

46
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Freis, přichází Trpic.

46
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Gjasula, přichází Maderer.

46
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Sukalo, přichází Zulj.

46
    Střídání v týmu SpVgg Greuther Fürth: ze hřiště odchází Trinks, přichází Hofmann.

46
    Střídání v týmu SpVgg Greuther Fürth: ze hřiště odchází Röcker, přichází Thesker.

46
    Střídání v týmu SpVgg Greuther Fürth: ze hřiště odchází Caligiuri, přichází Franke.

46
    Střídání v týmu SpVgg Greuther Fürth: ze hřiště odchází Lam, přichází Wurtz.

46
    Střídání v týmu SpVgg Greuther Fürth: ze hřiště odchází Flekken, přichází Mielitz.

46

První poločas skončil výsledkem 2:1 pro tým Fürthu. Německý celek sice vede, ale Příbram byla aktivnější co se držení míče týče, akorát si nedokázala vypracovat příliš šancí. Kromě branky stojí za zmínku pouze jedna nastřelená tyč. Uvidíme jestli se ve druhém poločase dočkáme vyrovnání nebo dokonce otočení výsledku.

45+2

45+1
    Ještě jedna střela před odchodem do kabin, ale brankář Příbrami se dokázal natáhnout a míč dostal na rohový kop.

45
    Probíhá poslední minuta prvního poločasu a míč je na nohou Aleše Hrušky.

44
    Znovu velmi těžká rozehrávka pro Fürth. Příbramské napadání dnes dělá velké problémy.
    43. Tomáš PILÍK - 1:2

43
    Autorem branky je Tomáš PILÍK, který zužitkoval skvělou přihrávku Romana Bednáře před prázdnou branku.

42
    Jeho dlouhý míč směřuje na polovinu soupeře, kde obrana tečuje na rohový kop.

41
    Střelec druhé branky je nachytán v ofsajdu a rozehrávat bude brankář Hruška.
    40. Marco STIEPERMANN - 0:2

40
    Autorem branky je Stiepermann, který s přehledem proměnuje pokutový kop.

39
    Po faulu v pokutovém území dostává žlutou kartu Aleš Hruška.

38
    V Rakouusku se aktuálně rozpršelo.

37
    Fürth rozehrává na polovině hřiště, ale dloubáček směřuje poze do ofsajdu kde se nachází Freis.

36
    Příbram znovu volí rozehrávku od svého brankáře. Aleš Hruška vyslal dlouhý míč, který je zakončen střelou doprostřed brány.

34
    Z rohového kopu žádné nebezpečí nevzniklo.

33
    Tuto šanci svýma dlouhýma nohama zastavuje Hájovský a rozhodčí signalizuje rohový kop.

32
    Obrana Fürthu má problém s aktivním napadáním Příbrami, ale nakonec se dlouhým nákopem osvobozují a je z toho šance na druhé straně.

31
    Šance po rohu je rychle zastavena a rozhodčí píská útočný faul.

30
    Exekuci si bere na starosti opět Pilík a svým hráčem našel dobře postaveného jednoho ze spoluhráčů, který trefuje brankáře. Následuje rohový kop.

29
    Tomáš Pilík prodlužoval vysoký míč na Bednáře a rozhodčí píská faul. Němcům se tento výrok nelíbí, protože se domnívali, že jde o ofsajd.

28
    Fürth jde po delší době do protiútoku, ale obrana si s tímto náznakem šance poradila bez problémů.

27
    S míčem kombinuje celá obraná řada Příbrami. Zápotočný – Hájovský – Divíšek – Zápotočný. Vysoký míč poté směřuje na Bednáře, který nezpracoval.

25
    Pomezní rozhodčí zastavuje šanci Příbrami svým praporkem.
    24. Přímý kop branku netrefuje

24
    Ta nebezpečí nepřináší, protože míč končí vedle branky.

23
    Chybná rozehrávka z kopaček Flekkena, ale aktivní Bednář s míčem kličkoval a vybojoval pouze nebezpečnou standartní situaci.

22
    Je odpískaný útočný faul, který způsobil Roman Bednář.

22
    Po kombinaci celé středové řady se míč vrátil k Aleši Hruškovi, který posílá znovu dlouhý míč na střed hřiště.

21
    Nepřesným pokusem se prezentuje Štípek.

20
    Hráči v zeleném se snaží kombinovat uprostřed hřište, ale chybí finální přihrávka.

18
    Musíme uznat, že Středočeský celek je v posledních minutách aktivnější, ale nemůže překonat obranou zeď Němců.

17
    V ofsajdu je nachytán jeden z hráčů Příbrami.

16
    Po ošetření se znovu hraje a dalším zákrokem se prezentuje brankář Hruška, ale nebylo to nic nebezpečného.

15
    Příbram rozehrála nebezpečný přímý kop na středu branky, ale míč trefil pouze obličej jednoho z hráčů Fürthu.
    13. Příbram trefuje tyč

13
    Rohový kop je znovu rozehrán signálem, kterým je Příbram známá. Nebezpečí přinesla až odražená střela do tyče.

12
    Následuje dlouhý aut do pokutového území, který nenašel hlavu žádného z hráčů Příbrami, ale šance bude po rohovém kopu.

11
    Brankář Německého týmu se musel vysunout vysoko před pokutové území, aby dokázal odvrátit míč před Romanem Bednářem.

10
    Rozehrává se od branky Fürthu.

10
    Nebezpečná příležitost pro Příbram, ale lehký centr Josefa Hnaníčka nebezpečí nepřinesl.
    9. Florian TRINKS - 0:1

9
    První branku zápasu vstřelil FLORIAN TRINKS, který si dokázal najít míč na zadní tyči a posílá svůj tým do vedení.

8
    Míč trefuje pouze dobře postavenou zeď a následuje první rohový kop zápasu.

7
    Ihned po rozehrávce je tu faul z nebezpečnějšího prostoru.

7
    Faul na polovině Příbrami, ale tentokrát rozehrává Fürth.

7
    Roman Bednář však nedokázal míč zpracovat a rozehrávat bude brankář německého celku.

6
    Faul na polovině Příbrami a následuje znovu rychlá rozehrávka.

5
    V prvních minutách praktikuje český tým velmi vysunutý presing a Fürth se nemůže dostat do hry.

4
    Sám faulovaný hráč poslal míč pouze do postavené zdi.

4
    Před pokutovým územím je faulovaný Tomáš Pilík a Příbram bude rozehrávat přímý volný kop.

3
    První střelecký pokus si připisuje Fürth, ale brankář Hruška nemá problém a posílá míč dlohým nákopem na útočnou polovinu.

2
    Poprvé i míče i hráči Příbrami, ale dopustili se útočného faulu. Rozehrávka, ale směřuje pouze k brankáři.

1
    Fotbalisté Fürthu drží míč na svých kopačkách, ale pouze na vlastní polovině.

1
    Ihned po rozehrávce se míč vrátil k německému brankáři.

1

Rozehrávat bude německý tým.

-6
    Oba celky již nastoupily na hrací plochu. Příbramští ve světle zelených dresech. Fürth zvolil tmavší kombinaci.

1.FK Příbram
    Český prvoligový celek, který v minulém ročníku Synot Ligy skončil na pátém místě a v následující sezóně by tento výsledek jistě rád zopakoval. V probíhající přípravě se Příbram utkala s českými týmy Bohemians 1905, Hradcem Králové a Táborskem. Tyto zápasy skončili 2:3, 3:2 a 4:2 z pohledu 1.FK. Již v Rakousku tým sehrál utkání s Karlsruhe (0:1) a Düsseldorfem (3:0). Uvidíme jak se proti německému celku povede do třetice.

Příjemný sobotní podvečer. Vítám vás u textového přenosu z přípravného zápasu, ve kterém se utká 1.FK Příbram s týmem Greuther Fürth. Utkání se odehraje v rakouském Uttendorfu, kde probíhá soustředení obou celků.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.