Magnitogorsk – Chanty-Mansijsk 6:2 (kon.) | Čeljabinsk – Barys 2:1 (kon.) | Ufa – Jekatěrinburg 4:5 (kon.)
HC Slovan – Novosibirsk 2:3 (kon.) | CSKA Moskva – Riga 5:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Vladivostok 3:4 (0:1 po s.n.)
Nižněkamsk – Omsk 1:4 (kon.) | Viťaz – Chabarovsk 2:1 (kon.) | Záhřeb – Novokuzněck 4:3 (3:2 po s.n.)

Michel Miklík (CHA): 0+0, 2 střely, čas na ledě 20:12
    Roman Horák (CEC): 0+0, 1 střela, 19:03 (20:48:25)

47:04
    Roman Kudinov (CEC) – 2 minuty za sekání.

44:36
    Valerij Bochkarjov (CEC) – 2+2 minuty za vysokou hůl.

40:01

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

37:27
    Viťaz právě vstřelil branku!
    Vyrovnaný stav vydržel přesně dvě minuty a vedení následně vrátil domácím JURIJ KOKŠAROV. Asistence: Igor Musatov, Nikita Vyglazov.

35:27
    Chabarovsk právě vstřelil branku!
    Hosté přečkali oslabení a v plném počtu vyrovnávají zásluhou českého hokejisty TOMÁŠE ZOHORNY. Asistence: Konstantin Sokolov.

31:49
    Artjom Zub (CHA) – 2 minuty za podražení.

29:22
    Roman Kudinov (CEC) – 2 minuty za podražení.

25:28
    Igor Musatov (CEC) – 2 minuty za podražení.

21:49
    V úvodu druhé třetiny byl vyloučen Zohorna a domácí se v následné přesilovce ujímají vedení! Po přihrávce od Šitikova se prosazuje VJAČESLAV SOLODUCHIN. Asistence: Dmitrij Šitikov, Alexandr Kučerjavenko.

20:59
    Tomáš Zohorna (CHA) – 2 minuty za podražení.

20:01

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

13:48
    Denis Ježov (CEC) si odpyká dvě minuty za vysokou hůl.

06:54
    Hostující Artjom Zub je prvním vyloučeným a jde si odsedět dvě minuty za držení protihráče.

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 22. Soloduchin (Šitikov, Kučerjavenko), 38. Kokšarov (Musatov, Vyglazov) – 36. Zohorna (Sokolov)

HC Viťaz Moskevská oblast: Sateri (Saprykin) – Kudinov, Šinkevič, Berdjukov, Kostromitin, Golovkov, Ježov, Vasčenko – Afinogenov, Makejev, Horák – Kučerjavenko, Šitikov, Soloduchin – Abdullin, Krysanov, Koroljov – Kokšarov, Vyglazov, Musatov – Bochkarjov.
    Amur Chabarovsk: Metsola (Alikin) – Šulakov, Zub, Terjajev, Kolář, Čerepanov, Atjušov, Verjovkin – Zohorna, Miklík, Tarasov – Gračev, Faizullin, Wandell – Vj. Ušenin, Vl. Ušenin, Litovčenko – Achmetov, Sokolov, Byvalcev.

Rozhodčí: Antonín Jeřábek, Vladislav Kiseljov – Dmitrij Parfjonov, Alexandr Sysujev