Olomouc – Havířov 2:3 (po pr.) | Mountfield HK – Havlíčkův Brod 4:0 (kon.) | Kladno – Písek 4:0 (kon.)
Žďár n/S – Mladá Boleslav 2:0 (kon.) | K. Vary – HC Litvínov 5:3 (kon.) | Pardubice – Sparta 7:10 (kon.)
HC Plzeň – Ústí n/L 12:1 (kon.) | Třinec – Vsetín 7:1 (kon.) | Chomutov – Letňany 0:7 (kon.)
Kometa Brno – Liberec 2:5 (kon.) | Slavia – PZ Kladno 6:1 (kon.) | Č. Budějovice – Jihlava 3:0 (kon.)
HC Kometa Brno
2:5 (1:2, 0:2, 1:1)
Bílí Tygři Liberec
Úterý 01.09.2015, 18:00 • DRFG Aréna • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 1. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, a tak Vám přeji příjemný zbytek večera. U sledování dalších online přenosů na shledanou! (21:43:12)

Hosté z Liberce vítězí v dnešním utkání v poměru 5:2. Ve třetí třetině se trefily oba celky jednou. V 47. minutě zvyšoval již na 5:1 Kotyza, který se trefil přesně pod břevno. Za domácí snížil o minutu později na konečných 5:2 Kunc. Hosté si tak hned z prvního utkání nové sezony odvážejí cenné vítězství z ledu soupeře.

59:30
    Hosté dohrávají konec utkání v útočném pásmu. Dostál musel znovu zasahovat a bude se vhazovat po jeho levici.

58:38
    Dobrou střelu do modré čáry vyslal hostující Charvát, Dostál byl připraven.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:52
    Střelu od modré čáry dokázal Dostál ukrýt v lapačce. Vhazování po jeho levici.

56:31
    Domácím už nezbývá příliš času na vyrovnání. Hosté se prezentují skvělou poziční a obrannou hrou.

56:10
    Liberec pak znovu hledal cestu před branku domácích, nicméně jejich akce byla zastavena pro hru vysokou holí.

55:26
    Hostující obránce Aubrecht se protáhl po levé straně až do střelecké pozice, nicméně brankář Dostál byl připraven a puk ukryl pod sebou.

54:46
    Oba celky se nyní střídají v držení kotouče, žádnému z nich se nedaří projít do útočného pásma.

53:37
    Brněnští se znovu usadili v útočné třetině, ovšem hosté pečlivým bráněním nepouštějí domácí do sebemenší šance.

52:47
    Domácí nyní ostřelují Zajíčka, který již dokázal pokrýt tři nahození obrany Komety.

52:27

51:58
    Čajkovič si dobře narazil se spoluhráčem a poté dostal přihrávku mezi kruhy, odkud však branku Liberce přestřelil!

51:24
    Na opačnou stranu zamířil s pukem Jeník, přičemž i jeho pokus byl zblokován mimo tři tyče.

50:53
    Při přesilové hře napřáhl od modré čáry obránce Zábranský, jehož pokus byl ale sražen mimo branku hostí.

50:27
    První přesilová hra pro domácí celek. Vyloučen hostující David Albrecht na 2 minuty za vysokou hůl.

49:49
    Z něj vzešli vítězně domácí borci, kteří zakládají další útočnou akci.

Daniel Kinc

Branky a nahrávky: 2. Čajkovič (Vašíček, Lašák), 48. Kunc (Gajarský) – 6. Jeník (Had), 9. Virág (Jeník), 26. Kotyza (Šafařovský, Dospěl), 36. Jeník (Had), 47. Kotyza

HC Kometa Brno: Dostál (Kašpar) – Vašíček (C), Zábranský, David, Věžník, Vávra, Sedláček, Masár, Holemý – Svoboda, Kunc, Gajarský – Vašíček, Lašák, Čajkovič – Kavický, Novák, Kudrna – Brůžek.
    Trenér: Jan Konečný

Bílí Tygři Liberec: Zajíček (Novák) – Aubrecht, Šuráň, Charvát, Had, Ira, Mojžíšek – Liška, Dospěl, Šír (C), Maťátko, Jeník, Vomáčka, Bitman, Hájek, Kotyza, Virág, Šafařovský.
    Trenér: Milan Plodek

Rozhodčí: Vojtěch Czubaj – Vladislav Bernard, David Otáhal