Poruba 2011 – Opava 0:0 (zruš.) | Žilina – Poprad 5:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Ústí n/L 7:3 (kon.)
Olomouc – Trenčín 5:1 (kon.) | K. Vary – Chomutov 1:7 (kon.) | Zlín – Znojmo 5:6 (kon.)
Benátky n/J – Most 3:2 (1:0 po s.n.) | Ústí n/L – Děčín 0:0 (zruš.) | Litoměřice – Kadaň 1:7 (kon.)
Šumperk – Prostějov 4:3 (kon.) | SHK Hodonín – Technika Brno 4:3 (kon.) | Vrchlabí – Mountfield HK 7:5 (kon.)
Kolín – Kobra 4:3 (kon.) | Skalica – Senica 0:0 (zruš.) | Klášterec nO – Řisuty 2:1 (2:1 po s.n.)
Žďár n/S – Havlíčkův Brod 6:1 (kon.) | Nymburk – Jablonec n/N 2:1 (kon.) | Sparta – Slavia 5:1 (kon.)
SHK Drtiči Hodonín
4:3 (1:1, 1:1, 2:1)
HC Technika Brno
Úterý 01.09.2015, 18:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského • Přípravné zápasy

Dámy a pánové, dnes jsme byli svědky velmi pěkné podívané. O výsledku zápasu se rozhodovalo až v poslední třetině kdy se dvakrát do střeleckých statistik zapsal Dominik Piskoř a rozhodl tak o výhře svého týmu. Vysokoškoláci předvedli velmi dobrou hru a tak se už můžeme těšit na první ostrý zápas na ledě Brňanů. (20:09:36)

59:43
    Hosté jsou v šesti hráčích v poli.

59:31
    Brno se dere do zakončení, ale Hodonín dobře brání a nedovoluje svému soupeři vsítit gól.

58:55
    Po úmyslném posunutí brány je vyloučen Ondřej Nedvěd (HOD) na dvě minuty za zdržování hry.

58:39
    Parádním zákrokem se teď prezentoval Kotvan proti střele Strýčka.

58:34
    Oddechový čas pro hosty.

58:10

57:41
    Technice se v přesilové hře moc nedaří a Drtiči se osvobozují.

56:19
    Technika hraje 5 na 4.

56:10
    Vyloučen Petr Pokorný (HOD) na dvě minuty za úder loktem. Technika bude hrát 4 na 3.

55:29
    Jedlička si vzal kotouč za vlastní brankou a rozjel se až před Nováka. Jedličkova střela postrádala razanci a tak neměl Novák problém.

54:19
    Vyloučen Zdeněk Jurásek (HOD) na dvě minuty za držení protihráče a Patrik Brzobohatý (TEC) na dvě minuty za nedovolené bránění.

53:36
    Technika právě vstřelila branku!
    Po chybě domácích ve vlastním pásmě snižuje Brno stav utkání na rozdíl jediného gólu. Nedorozumění v obraně Drtičů dokázal využít ONDŘEJ STEHLÍK, který tak střílí třetí gól svého týmu. Asistence: Peter Bustin, Jakub Kadlec.

53:08
    Brzobohatého střelu z velmi velkého úhlu Kotvan vyrazil a připisuje si tak další úspěšný zákrok.

51:37
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Drtiči využívají přesilovou hru a odskakují svému soupeři na rozdíl dvou branek. Jindřich Zítka zavezl kotouč před Nováka, kde jej přenechal Sajdlovi a ten našel na modré čáře DOMINIKA PISKOŘA, který nekompromisní střelou nedal Novákovi šanci. Asistence: Jakub Sajdl.

51:15
    Zítka zavezl puk před Nováka a tak můžou Drtiči rozjet přesilovkovou kombinaci.

50:47
    Za faul na Komleva je vyloučen Karel Benýšek (TEC) na dvě minuty za nedovolené bránění.

49:47
    Technika se z inkasovaného gólu rychle vzpamatovala a už ohrožuje domácího golmana. Bustinova střela byla sražena do ochranné sítě.

Adam Krátký

Branky a nahrávky: 13. Nedvěd (Zítka, Jurásek), 32. Matula (Kuba), 49. Piskoř (Kolář), 52. Piskoř (Sajdl) – 9. Jurča (Vrba), 23. Brzobohatý (Jurča), 54. Stehlík (Bustin, Kadlec)

SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (Zollpriester) – Kolář, Pokorný, Škápik, Nedvěd, Jedlička, Polesný – Matula, Zítka, Garanin, Komlev, Smetana, Kropotin, Stránský, Kuba, Piskoř, Sajdl, Jurásek, Vrba L., Venclík, Flamík.
    HC Technika Brno: Novák (Jekel) – Vrba F., Habrovec, Šidák, Navrátil, Sedlák, Strýček – Jurča, Brzobohatý P., Látal, Brzobohatý M., Benýšek, Čtvrtníček, Kadlec, Stehlík, Bustin.

Rozhodčí: Netopil – Olšar, Čech