Novokuzněck – Petrohrad 4:3 (kon.) | Barys – Jaroslavl 4:3 (kon.) | Jekatěrinburg – Toljatti 4:1 (kon.)
Chanty-Mansijsk – Kazaň 2:3 (kon.) | Novosibirsk – Spartak Moskva 2:1 (kon.) | CSKA Moskva – Čeljabinsk 3:0 (kon.)
Čerepovec – Nižněkamsk 1:4 (kon.) | N.Novgorod – Viťaz 1:0 (kon.) | HC Slovan – Záhřeb 3:2 (kon.)
Avtomobilist Jekatěrinburg
4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
Lada Toljatti
Neděle 06.09.2015, 13:30 • KrK Uralec • KHL

57:04
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    Tak to hostům příliš nevyšlo! Devět sekund po odvolání brankáře se Avtomobilist prosazuje do prázdné branky, a je rozhodnuto! Do prázdné branky se trefuje ANATOLIJ GOLYŠEV! Asistence: Dmitrij Megalisnkij

41:24
    3:1! Togliatti přečkalo nehorší, a dokázalo ubránit přesilovku pět na tři! Poté se však v klasické přesilovce dokázal prosadit ALEXEJ VASILEVSKIJ, který propálil Masalskise! Asistence: Petr Koukal, Alexander Loginov.

36:05
    Avtomobilist se v závěru druhé třetiny dostává do zaslouženého vedení! I o dnešní druhou branku Jekatěrinburgu se postaral finský útočník EERO ELO, který dostal pěkný pas od Petra Koukala! Asistence: Petr Koukal.

27:40
    Togliatti právě vstřelilo branku!
    A máme vyrovnáno! Avtomobilist byl ve druhé třetině výrazně lepší, nicméně se prosazují hosté! Magonin našel najetého SEMJONA VALUSKIJE, který překonal Kubu Kováře! Asistence: Igor Magonin, Vjačeslav Bělov

16:18
    Avtomobilist se dostává do vedení! Po přihrávce Alexeje Vasilevskije se dokázal prosadit finský útočník EERO ELO, který překonal dosud výborného Masalskise! Asistence: Alexej Vasilevskij

Jan Havlovic

Branky a nahrávky: 17. Elo (Vasilevskij), 37. Elo (Koukal), 42. Vasilevskij (Koukal, Loginov), 58. Golyšev (Megalinskij) – 28. Valuskij (Magonin, Bělov)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Ustinskij) – Kivisto, Megalinskij (A), Loginov, Vasilevskij, Turbin, Trjamkin, Timašov, Ščemerov – Simakov (C), Popov, Roman – Koukal (A), Elo, Dostoinov – Alexejev, Pankovm Jemelin – Torčenjuk, Saprjakin, Golyšev
    Lada Toljatti: Masalskis (Kasutin) – Viklund, Flood, Vorobjov, Bolšakov, Malenkich, Bělov – Valujskij, Zaťovič, Magonin – Šenfeld, Bělousov, Nikitěnko (C) – A.Strelcov, Stěpanov, V.Strelcov – Bumagin, Mastrjkov, Nikulin

Rozhodčí: Kiseljov, Ibatulin – Viljugin, Ponamarenko (vš. RUS)