Novokuzněck – Petrohrad 4:3 (kon.) | Barys – Jaroslavl 4:3 (kon.) | Jekatěrinburg – Toljatti 4:1 (kon.)
Chanty-Mansijsk – Kazaň 2:3 (kon.) | Novosibirsk – Spartak Moskva 2:1 (kon.) | CSKA Moskva – Čeljabinsk 3:0 (kon.)
Čerepovec – Nižněkamsk 1:4 (kon.) | N.Novgorod – Viťaz 1:0 (kon.) | HC Slovan – Záhřeb 3:2 (kon.)
HC Slovan Bratislava
3:2 (0:1, 0:0, 3:1)
Medveščak Záhřeb
Neděle 06.09.2015, 17:30 • Samsung Arena, Bratislava • KHL

49:38
    Hosté dostávají dvouminutový trest pro hráčskou lavici za vhození předmětu na ledovou plochu. Trest odsedí Larkin.

48:17
    Genoway sekl protihráče a dostává dvě minuty. Zajímavá přesilová hra 4 na 3 nyní čeká Slovan.

48:11
    Dvě minuty také pro Nagyho, jenž inkasuje trest za nedovolené bránění. Uvidíme tedy hru 4 na 4.

48:11
    Gysbers dostává dvě minuty za zdržování hry.

39:23
    Jämtin dostává dvě minuty za podražení. Je tu šance pro Slovan o vyrovnání v přesilové hře.

35:54
    Mihálik oslabuje svůj tým a dává hostům další přesilovku. Inkasoval trest na dvě minuty za podražení.

31:24
    Za sekání inkasuje dvouminutový trest Nedorost a znovu oslabuje zbytečně svůj tým.

25:28
    Brulé dostává pětiminutový trest a do konce utkání za úder do oblasti hlavy a krku.

22:54
    Hostující Brulé dostává dvě minuty za hrubost. Přesilovka pro Slovan.

18:41
    Kašpar dostává dvě minuty za hákování a je z toho další přesilová hra pro Medveščak.

11:49
    Sersen dostává za sekání pětiminutový trest a následně také do konce utkání. Je tu dlouhá přesilovka pro Záhřeb.

09:25
    Jenže síly se na ledě srovnají. Za nedovolené bránění inkasuje dvě minuty Nedorost. Uvidíme tedy hru ve čtyřech hráčích na obou stranách.

08:57
    Glumac dostává trest za hákování a přesilovku si zahraje také Slovan.

06:29
    Domácí Nagy vyloučen na dvě minuty za držení.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 50. Barker (Kašpar, Tičar), 50. Nedorost (Švarný), 60. Viedenský (Kašpar, Nagy) – 13. Kvapil, 56. Mertl (Smoleňák, Kinrade)

HC Slovan Bratislava: Brust (Garnett) – Sersen, Barker, Švarný, Starosta, Kozák, Mihálik, Luža – Nagy, Nedorost, Kašpar – Šťastný, Tičar, Jeglič – Bartovič, Viedenský, Surový – Lušňák, Skokan, Skalický
    Medveščak Záhřeb: Krošelj (Heeter) – Mäntylä, Gysbers, Kinrade, Morrisonn, Larkin, Katič, Deutsch – Smoleňák, Mertl, Kvapil – Giliati, Hedberg, Bjorkstrand – Genoway, Brulé, Saarinen – Glumac, Perkowich, Jämtin

Rozhodčí: Gofman, Soin – Goljak, Dědulja