HFK Olomouc – Líšeň 0:0 (kon.) | Hlučín – Vel. Meziříčí 2:0 (kon.) | Hulín – Mohelnice 1:1 (kon.)
Prostějov – Břeclav 3:2 (kon.) | Třebíč – Zlín B 0:1 (kon.) | Vítkovice – Vyškov 2:1 (kon.)
1. HFK Olomouc
0:0 (0:0)
SK Líšeň 2019
Sobota 12.09.2015, 14:30 • Stadion 1. HFK Olomouc, Olomouc-Holice, ul. Staškova. Kapacita: 2.900 míst. • Moravskoslezská fotbalová liga • 6. kolo

To je od nás vše! Děkuji za pozornost a těším se na Vás u další onlajn přenosů. Karel Milec (16:21:28)

Ve druhém poločase byla Líšeň aktivnější, ovšem hraje se na góly a ten jsme neviděli ani jeden a oba týmy si tak rozdělí po bodu.

90+1

90
    Rozhodčí nastaví jednu minutu.

89
    Brejk domácích končí střelou vysoko a daleko pryč.

88
    Po kontaktu s útočníkem se na zemi ocitl Mucha, ale vypadá, že je pouze otřesený a hra bude zanedlouho pokračovat.

86
    Střídání v týmu 1. HFK Olomouc: ze hřiště odchází Buček, přichází Boscato.

85
    Tento zápas stál hráče hodně sil a na hřišti přibývají hráči co mají problémy s křečemi.
    84. Mucha parádně vyrazil další střelu z dálky, následný gól neplatí kvůli ofsajdu.

84
    Nejprve Mucha vytáhl další skvělý zákrok proti střele ze třiceti metrů a následná dorážka sice skončila v síti, ale rozhodčí má zdvižený praporek a gól nemůže platit kvůli ofsajdu.

82
    Stehlík se dokázal uvolnit na pravé straně, ale to bylo vše co dokázal. Poté míč ztratil.

81
    První ofsajd Líšně v tomto zápase.

80
    Do konce základní hrací části zbývá deset minut a my uvidíme rohový kop hostů.

79
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Ovsepjan, přichází Leasure.

77
    Po delší době se také domácí tým dostal do útoků, ale po lehčím závaru ve vápně končí míč v zámezí a je z toho pouze výkop od branky.

74
    Grézlovi se nepodařilo odkopnout míč na poprvé a tak lehce zahrál domácím fanouškům na nervy, ovšem na podruhé již svoje zaváhání napravil a domácí fanoušci tak můžou být opět v klidu.