Čeljabinsk – Novokuzněck 2:3 (kon.) | Ufa – Barys 2:1 (3:2 po s.n.) | Toljatti – N.Novgorod 1:2 (kon.)
Nižněkamsk – Novosibirsk 1:2 (1:2 po s.n.) | Kazaň – Minsk 4:5 (kon.)
Lada Toljatti
1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
Torpedo Nižnij Novgorod
Středa 16.09.2015, 17:00 • Arena Lada • KHL

Skutečně tomu tak je. Hostující hráči už se srocují u Iljy Proskurjakova, jemuž gratulují k dalšímu skvělému výkonu. Gólman Nižného Novgorodu inkasoval jen jednou, a to ve 34. minutě z hole Volgina. Torpedo ještě do konce druhé třetiny góly Klingberga a Galuzina otočilo stav ve svůj prospěch a ve třetí třetině už žádný gól nepadl. Z mé strany je to protentokrát vše, příště na počtenou! (19:24:11)

59:31
    A pozor! Semjon Valujskij (TOG) se nechal naprosto hloupě vyloučit a zřejmě je definitivně rozhodnuto.

59:31
    Mark Flood se vrací do puk až do obranného pásma, vše nasvědčuje tomu, že Torpedo svůj těsný náskok uhájí.

58:54
    Ivan Kasutin zůstal na střídačce, Lada to zkouší se šesti hráči v poli!

58:54
    Martin Zaťovič pálil přesně do Proskurjakovovy náruče, domácí si následně vybrali oddechový čas!

57:55
    Mohlo být vytovnáno, ale hosty zachránilo po střele Alexandra Strelcova břevno! Závar před Proskurjakovem pokračuje.

57:33
    Oleg Piganovič mohl definitivně rozhodnout o triumfu Nižného Novgorodu, ale střela z mezikruží mu vůbec nesedla a puk se stal snadnou kořistí Ivana Kasutina.

57:09
    Hosté v plném počtu, Kondratěv už je na ledě!

56:34
    Togliatti se nedaří založit kloudnou akci, hráči Torpeda opět dostali touš až ke Kasutinovi.

55:51
    Hosté se už poněkolikáté osvobodili, z tribun se pomaloučku, polehoučku začíná ozývat pískot.

55:09
    Poslední šance pro Togliatti? Maxim Kondratěv (NNO) usedá na dvě minuty na lavici hříšníků za podražení.

54:47
    Šenfeld byl odstaven od puku důrazným Pepeljajevem, který si poté nabruslil za modrou čáru a vybojoval buly v útočném pásmu.

53:37
    Lada zakládá další útočnou akci z hloubi vlastní obranné třetiny, domácí celek má na vyrovnání něco přes šest minut.

52:42
    Alexandr Frolov se střelou z otočky neprosadil, o chvilku později se svým pokusem neuspěl ani Potapov.

51:54

51:20
    Rána Olega Piganoviče Kasutina minimálně pořádně vystrašila, domácí gólman na poslední chvíli vleže zabránil třetímu gólu ve své síti!

50:17
    Bezradní zadáci Torpeda vyhodili touš na zakázané uvolnění, bude se vhazovat v útočném pásmu ve čtyřech hrajícího Togliatti.

49:54
    Nedisciplinovaná Lada si znovu zahraje v oslabení! Za katrem už sedí Magogin (TOG) za podražení.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 34. Volgin (Zaťovič) – 34. Klingberg (Videll), 39. Galuzin (Videll)

Lada Toljatti: Kasutin (Masalskis) – Vorobjov, Flood, Malenkich, Bělov, Viklund, Bolšakov, Volgin – Šenfeld, Magogin, Zaťovič – Bumagin, Mastrjukov, Gurjanov – Stěpanov, Strelcov A., Strelcov V. – Valujskij, Nikulin, Bocharov – Mochšancev.
    Torpedo Nižnij Novgorod: Proskurjakov (Birjukov) – Jegoršev, Pepeljajev, Chomickij, Piganovič, Budkin, Kondratěv, Kolganov – S. Kosticyn, Videll, Klingberg – Galuzin, Frolov, Potapov – Dvurečenskij, Sjomin, A. Kosticyn – Bogoslovskij, Ilijyn, Ruděnkov – Kuljomin.

Rozhodčí: Beljajev, Ibatulin – Medveděv, Šalagin