Motor ČB – Slavia 4:1 (kon.) | Třebíč – Benátky n/J 2:1 (kon.) | Most – Kladno 4:5 (kon.)
Jihlava – Přerov 2:3 (0:1 po s.n.) | Kadaň – Prostějov 7:2 (kon.) | Havířov – Šumperk 1:5 (kon.)
Litoměřice – Ústí n/L 5:4 (1:0 po s.n.)
SK Horácká Slavia Třebíč
2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
HC Benátky nad Jizerou
Středa 16.09.2015, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance liga • 4. kolo

Byl to vyrovnaný zápas, což ukazuje také skóre. Dnes byli lepší obrany a brankáři než útočníci. Také jsme viděli jen 3 branky. Tu rozhodují vsítil Peter Zuzin a rozhodl tak o tom, že všechny 3 body zůstanou doma. To je ode mne vše a těším se u dalších on-line přenosů na počtenou. (19:46:57)

59:40
    Ještě tyčka domácích!

59:34
    A další faul hostů. Možná i z flustrace vyplynul faul Jana Víška, opět 2 minuty za podražení.

59:10
    To už si zdá se domácí pohlídají. Hrají už na jistotu.

58:52
    A nyní to pro ně bude ještě těžší. Dvě minuty si odsedí David Kajínek za podražení.

58:24
    Poslední minutka a půl, podaří se hostům vyrovnat? Nyní jsou k tomu daleko, vhazovat se bude před Schwarzem.

57:40
    Třebíč brání, ale když může vyrazí do útoku k rychlým brejkům.

56:48
    Zuzin (TRE) nyní hledal před bránou Dočekala, ten však na puk nedosáhl.

56:02
    Po skrumáži u mantinelu se bude vhazovat před Vejmelkou.

55:41
    Třebíč už se nikam nežene a soustředí se na obranu. Uvidíme jestli to není přeci jen příliš brzo.

54:35
    Hosté jsou nyní na puku a snaží se něco vymyslet, Třebíči však dnes obrana funguje až na výjimky dobře.

53:05
    Jiří Černoch (BEN), byl nyní sám před Vejmelkou, který však stihl jeho střelu vyrazil pravým betonem.

52:27
    Do rychlého brejku se dostal nyní Zuzin (TRE) a nic nevymýšlel a rovnou vystřelil. Bylo to však vedle.

52:03

51:08
    Další kombinace hostů, ale Třebíč dobře kryje nebezpečné prostory a nyní vyhazuje.

50:12
    Hosté dobře kombinují v útočném psámu, ale zatím bez střely.

50:03
    Domácí dávají šanci hostům na vyrovnání, na 2 minuty si půjde na trestnou lavici sednou Ján Niko.

49:32
    Na obou stranách byli k vidění rychlé akce, ale vždy se nezdařila finální přihrávka, opět vše končí u Schwarze.

Matěj Peška

Branky a nahrávky: 11. Raška (Přibyl, Šaur), 45. Zuzin (Niko) – 6. Ordoš (Plodek, Špaček)

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Klimeš) – Bilčík, Malena "A" – Niko, Čejka, Přibyl, Šaur – Svoboda, Dolníček "C", Erat "A" – Psota, Polodna, Švec – Zuzin, Dočekal, Kusko – Mrázek, Raška, Petelin.
    HC Benátky nad Jizerou: Schwarz (Hosnedl) – Čermák, Říha – Havlín, Čakajík – Kajínek, Kalina – Sobotka, Pabiška "A"– Miškovský, Víšek "A", Černoch – Špaček, Plodek "C", Ordoš – Matějček, Hrníčko, Volek – Huňa, Volf, Paločko.

Rozhodčí: Bejček – Špringl ml., Šmika