Čeljabinsk – Novokuzněck 2:3 (kon.) | Ufa – Barys 2:1 (3:2 po s.n.) | Toljatti – N.Novgorod 1:2 (kon.)
Nižněkamsk – Novosibirsk 1:2 (1:2 po s.n.) | Kazaň – Minsk 4:5 (kon.)
po s.n. (3:2)
Salavat Julajev Ufa
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)
Barys Nur-Sultan
Středa 16.09.2015, 16:00 • Ufa Arena • KHL

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (18:37:59)

Československá stopa:
    Ján Laco (AST): 28 zákroků, 1 gól, úspěšnost 96,6%

Laco nakonec ze tří nájezdů nevychytal ani jeden a Dmitrij Makarov nakonec rozhodl o dvoubodovém vítězství domácího celku, který si za předvedenou hru svou výhru zaslouží. Slovenský gólman však podržel svůj tým během předešlých 65 minut a hlavně jemu vděčí Astana alespoň za bod.

65:00. Dmitrij MAKAROV - 2:1

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Salavat Julajev Ufa.
    Autorem vítězné branky je DMITRIJ MAKAROV.

3. série
    3:2
    Makarov bekhendovým blafákem překonává Laca a získává bonusový bod pro Ufu.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení plné šancí nerozhodlo o vítězi zápasu, takže se po úpravě ledové plochy dočkáme samostatných nájezdů. Korunuje Ján Laco svůj dnešní skvělý výkon vítězstvím v dovednostní disciplíně a získá druhý bod pro Astanu?

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:50
    Astana už dohraje prodloužení s pukem na svých hokejkách.

64:15
    Obrovská šance Ufy! Jeden z domácích hráčů teď v gólové pozici minul odkrytou branku.

63:40
    Na druhé straně teď musel při rychlém protiútoku astany pohotově zasahovat Svedberg!

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 48. Prochorkin (Omark), rozh. náj. Makarov – 52. Ellerby (Rymarev)