Litvínov – Sparta 3:2 (1:0 po s.n.) | K. Vary – Mladá Boleslav 2:5 (kon.) | Liberec – Třinec 2:1 (kon.)
Mountfield HK – Kometa Brno 3:1 (kon.) | Olomouc – Chomutov 5:2 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
HC Oceláři Třinec
Neděle 27.09.2015, 16:00 • Home Credit aréna • Tipsport extraliga • 6. kolo

48:11
    Že faulovat se nevyplácí na vlastní kůži nyní zakusil Šimek, za faul kolenem si odsedí dvě minuty. Třinec tak má příležitost snížit na rozdíl jediné branky.

30:32
    Tygři se budou muset bránit znovu, dvě minuty za držení hole si totiž jde odpykat Ševc.

27:26
    Oceláři si zahrají svou první přesilovku v utkání. Dvě minuty si za sekání odsedí Jan Stránský.

23:45
    Další přesilovka pro domácí, za držení hole si dvouminutový trest jde odpykat Jakub Klepiš.

21:04
    Smůla a především tresty se Třineckým lepí na paty. Za hákování si dvě minuty odsedí Rostislav Klesla.

19:35
    Velká příležitost pro domácí! Hosté špatně střídali a Liberec si zahraje dvojnásobnou přesilovku.

19:04
    Máme tu první trest v utkání. Na dvě minuty si na trestnou lavici za vysokou hůl sedne třinecký Milan Doudera.

Martina Svitáková

Branky a nahrávky: 13. Jonák (Lakatoš, Špaček), 46. Řepík (Birner) – 58. Nosek (Polanský)

Bílí Tygři Liberec: Lašák (Schwarz) – Šimek, Ševc, Vitásek, Derner, Plutnar, Výtisk "C", Ulrych – Řepík, Vampola, Birner – Bakoš, Bulíř, Radivojevič – Stránský, Jelínek, Krenželok – Jonák, Lakatoš, Špaček.
    HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Hrubec) – Klesla "C", Nosek, Doudera M., Hrabal, Linhart, Adámek, Doudera L. – Hrňa, Kreps, Orsava – Irgl, Polanský, Dravecký – Klepiš, Plíhal, Rákos – Cienciala, Matuš, Jašek – Chmielewski.

Rozhodčí: Tomáš Horák, Petr Úlehla – Jiří Ondráček, Josef Špůr