CSKA Moskva – Ural 3:2 (kon.) | Perm – Dynamo 1:1 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Zenit 2:2 (kon.)
Kazaň – Ufa 3:1 (kon.)
CSKA Moskva
3:2 (2:1)
FK Ural
Sobota 17.10.2015, 13:00 • Arena Chimki, Chimki. Kapacita: 18000 diváků. • Ruská Premier Liga • 12. kolo

Je za námi konec zápasu ve kterém vítězí CSKA Moskva!
    Ač domácí třikrát vedli, hostům se podařilo dvakrát snížit. Hráči CSKA podali, ale zkušený výkon a zcela zaslouženě v dnešním zápase vítězí.

Děkuji za pozornost a někdy příště na počtenou! (14:54:44)

90+3
    Blíží se nám konec zápasu a domácí hráči se snaží držet míč co nejdále od brankáře Akinfejeva.

90+2
    Domácí se snažili držet míč u rohového praporku a při tom se jeden z domácích hráčů provinil faulem.

90+2
    Další rohový kop pro CSKA.

90+1
    Wernbloom se dostal k zakončení, které míří vedle pravé tyče. Míč do hry uvede Arapov odkopem.

89
    Rohový kop pro CSKA.

89
    Taktické střídání CSKA. Ze hřiště odstupuje Zoran Tošić a jeho místo na pár minutek zaujme Milanov.

88
    Jeremenko se dostal k zakončení na hranici pokutového území Uralu. Jeho střela mířila přesně do míst, kde stál připravený Arapov a míč chytá bez značných problémů.

87
    Blíží se nám závěr druhého poločasu. Nyní si míč na střelu navedl Musa, který jen těsně netrefuje branku Arapovova.

86
    Na centrovaný míč si vyskočil Doumbia, který posílá míč nad břevno hostujícího brankáře.

85
    Kulakov fauloval v blízkosti Doumbiu a domácí mohou navýšit skóre z přímého kopu.

85
    Ignaševič takticky fauloval na polovině hřiště a zastavuje tak rozjetý útok Uralu.

84
    Ščenikov vybojoval autové vhazování v blízkosti branky Uralu.

83
    Hráči CSKA se snaží dohrát druhý poločas na polovině Uralu a při nejlepším s míčem na kopačkách.

82
    Z rohového kopu domácích není nic a do útoku mohou hráči Uralu.

81
    Fernandes vybojoval pro svůj tým rohový kop.

81
    Na centrovaný balon si naskočil Berezuckij, který hlavou posílá míč těsně vedle pravé tyče Uralu.

80
    Další standardní situace pro CSKA.

79
    Tošićův centr nenašel žádného hráče CSKA a míč hostující obrana odvrací do bezpečí.

78
    Golovin vybojoval volný přímý kop v blízkosti rohového praporku.

77
    Jerochin si naskočil na centrovaný míč a hlavou z dobré pozice našel pouze rukavice Akinfejeva.

77
    Musa vyvezl míč na útočnou polovinu, kde hledal Doumbiu. Hostující obrana je pozorná a míč odkopává do bezpečí.

76
    Faul střídá faul a ze hřiště se stává spíše bojový ring.

75
    Centrovaný míč nenašel v pokutovém Doumbiu, ale pouze rukavice Arapovova.

74
    Fidler za faul na unikajícího Jeremenka vidí žlutou kartu.

73
    Domácí faulovali na polovině hřiště a zdá se, že jim takové zastavení hry vyhovuje.

72
    Poslední střídání Uralu. Ze hřiště odstupuje střelec branky Gognijev a jeho místo zaujme Sapeta.

71
    Hráčům Uralu se čas krátí. Do konce zápasu zbývá necelých dvacet minut a zatím prohrávají o jednu branku.

69
    Druhé střídání Uralu. Ze hřiště odstupuje Podběrezkin a jeho místo po zbytek zápasu zaujme Manučarjan.

69
    Finální přihrávky domácích ale postrádají přesnost a hostující obrana v pohodě odolává.

67
    Domácí se snaží vstřelit čtvrtou branku a odskočit opět na rozdíl dvou branek.

69
    První střídání armádního celku. Ze hřiště odchází střelec Pančenko a přenechává místo Golovinovi.

65
    Velká šance Jeremenka! Doumbia sklepl míč svému spoluhráči a Jeremenko sám před brankářem, kterého nedokázal prostřelit.

65
    Mezitím hráči Uralu kombinují na vlastní polovině.

64
    Domácí trenér připravil první střídání a uvidíme, kdo půjde ze hřiště dolu.

63
    Musa se snažil nastartovat Doumbiu. Přihrávku dobře vystihl Novikov a míč odvrací do bezpečí.

63
    Rohový kop domácí hráči nedokázali využít a hosté se v pohodě osvobozují.

62

61
    Domácí musí opět přepnout vyšší stupeň aktivity, aby neinkasovali třetí gól.
    59. Spartak GOGNIJEV - 3:2

59
    Ural právě vstřelil branku!
    Hosté po sérii přihrávek snižují opět na rozdíl jedné branky! Podběrezkin našel nabíhajícího SPARTAKA GOGNIJEVA a ten střelou k tyči nedal Akinfejovi příležitost míč chytit.

58
    První střídání na straně Uralu. Ze hřiště odstupuje Stavpec a jeho místo zaujme Lungu.

57
    Domácí hráči vědí, že mají dvoubrankový náskok a nevytváří už takový tlak na rozehrávku Uralu.
    56. Pontus WERNBLOOM - 3:1

56
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Na centrovaný balon si naskočil PONTUS WERNBLOOM a hlavou posílá míč za záda Arapovova!

55
    Rohový kop nepřinesl pro domácí žádné ovoce a hosté se ubránili pouze za cenu dalšího rohového kopu.

55
    Tošić svou střelou trefil pouze dobře postavenou zeď a míč putuje k rohovému praporku.

53
    Volný přímý kop pro CSKA po faulu Fidlera na Tošiće v blízkosti pokutového území.

53
    Berezutskij skvělým přečtením přihrávky odkopává míč do bezpečí.

52
    Hosté drží míč v blízkosti pokutového území CSKA.

50
    Pančenko je zpět na hrací ploše a hra může pokračovat v plném počtu.

49
    Pančenko byl po střele zasažen do nohy bránícím Fontanellem. Rozhodčí raději pozastavuje hru.

48
    Na centrovaný míč si naskočil Podběrezkin a hlavou posílá míč jen těsně vedle branky CSKA.

48
    Volný přímý kop pro Ural na druhé straně.

47
    Pančenko se dostal do zakončení a jeho střela z úhlu jen těsně míjí břevno branky Arapova.

47
    Velká chyba v rozehrávce hostů poslal do protiútoku Musu, který ale nedokázal ideálně poslat míč do pokutového území Doumbiovi.

46
    Hráči Uralu začínají druhý poločas aktivně a ihned se ženou a vyrovnávací brankou.

46

Je za námi první poločas, který začal opravdu ve velkém stylu. Hned v první minutě poslal do vedení CSKA Pančenko a zdálo se, že domácí budou svého soupeře drtit po celý zápas. Šok pro domácí příznivce přišel ve 22. minutě, kdy Acevedo vyrovnal z přímého kopu. Pohodu domácím vrátil v závěru prvního poločasu Doumbia.

Druhý poločas začne zhruba ve 14:03.

45

45+1
    Domácí drží míč na vlastní polovině a vyčkávají na hvizd rozhodčího, který ukončí první poločas.

45
    Rozhodčí nastavuje nad rámec řádné hrací doby v prvním poločase jednu minutu.

44
    Zakončení se Tošićovi nepovedlo a Arapov zůstává bez práce.

43
    Domácí získávají přímý kop na hraně pokutového území Uralu.

41
    Domácí se snaží dohrát první poločas na polovině Uralu. Tošić byl faulován opět Dancevem, který za stejný faul už žlutou kartu dostal. Nyní rozhodčí byl velkorysý a neposílá hostujícího hráče do sprch.

39
    Hosté měli šanci na srovnání skóre. To by Acevedo z přímého kopu musel zamířit přesněji. Míč tak končí vysoko nad domácí brankou.

39
    Za faul dostal žlutou kartu Tošić.
    38. Seydou DOUMBIA - 2:1

38
    Zoran Tošić skvělou přihrávkou našel v pokutovém území nabíhajícího SEYDOU DOUMBIU a zkušený útočník vrací CSKA vedení!

37
    Jerochin se dostal v pokutovém území CSKA do zakončení. Z úhlu ale nedokázal zamířit přesně a míč tak končí vysoko nad domácí brankou.

35
    Hráči CSKA drží po většinu času míč na svých kopačkách, přesto se armádnímu týmu nedaří dostat se do přímého zakončení.

34
    Další útok domácích ztroskotal na pozorné obraně Uralu.

33
    Fernandes nedokázal zpracovat míč v pokutovém území, který tak končí za brankovou čáru. Míč do hry uvede Arapov.

33
    Centrovaný míč v pokutovém území nenašel žádného hráče Uralu a do brejku vyráží domácí.

33
    Rohový kop i na druhé straně pro Ural.

32
    Hostující obrana si s rohovým kopem poradila na jedničku a míč odvrací do bezpečí.

31
    Arapov neukázal přesvědčivý zákrok a na třetí pokus se mu podařilo míč odvrátit alespoň na rohový kop.

30
    Dancev ve výskoku trefil Fernandese loktem a rozhodčí nekompromisně ukazuje žlutou kartu.

29
    Na míč si naskočil Stavpets a hlavičkou posílá míč vedle pravé tyče. Do brejku se dostal po výkopu Akinfejeva útočník Doumbia, který to zkoušel z poměrně velké dálky. Jeho střela Arapova nepřekonala.

28
    První rohový kop zápasu získávají hosté.

27
    Jerochin šel nebezpečně do Wernblooma a rozhodčí za tento počin ukazuje žlutou kartu.

26
    Míč teď často mění majitele.

25
    Díky vyrovnávací brance Aceveda hra nabrala větší spád a také na atraktivitě.

24
    Domácí si zatím přihrávají na vlastní polovině a neví, kudy se dostat na dostřel Arapova.

23
    Domácí se snaží odpověď na vyrovnávací branku útokem.
    22. Gerson ACEVEDO - 1:1

22
    GERSON ACEVEDO se ujal rozehrání přímého kopu a nešlo to trefit lépe! Acevedo svou střelou vymetl pravý horní roh Akinfejovy branky!

21
    Berezuckij zastavil hostující útok pouze za cenu faulu před pokutovým územím a Akinfejev musí být na pozoru.

20
    Doumbia nedokázal projít přes dva obránce a hosté mohou jít do rychlého útoku.

19
    Domácí se přesouvají postopnou kombinací na polovinu Uralu.

18
    Na druhé straně musel být na pozoru Akinfejev. Ke střele se dostal Gognijev, který vyslal na domácího brankáře pouze propagační střelu.

17
    Tošić na hranici ofsajdu získal míč a utíkal s ním do pokutového území, kde se pokoušel najít ještě Doumbiu. Jeho střela byla zablokována hostujícím obráncem.

16
    Armádní klub úvodní čtvrthodinu zcela ovládá hru a hráči Uralu pouze sledují kombinaci domácích.

15
    Z přímého kopu není nic, jelikož Ignaševič nenašel žádného spoluhráče v pokutovém území Uralu. Tošić byl zatažen za dres, ale rozhodčí nechává hře pokračovat.

14
    Tošić vybojoval zajímavou standardku před pokutovým územím.

13
    Hra Uralu postrádá taktiku a míč je po většinu času na domácích kopačkách.

12
    Centrovaný míč nenašel žádného hráče CSKA a hostující obránce Novikov odvrací míč do bezpečí.

12
    Zoran Tošić vybojoval další faul ve prospěch CSKA.

11
    Ofsajd Gognijeva zastavil útok hostů.

10
    Hráči CSKA několik minut nepůjčili hostům míč. Domácí zatím zcela ovládají hřiště nyní navíc Pančenko vybojoval volný přímý kop na polovině hřiště.

9
    Pančenko vybojoval autové vhazování v blízkosti pokutového území Uralu.

8
    Pačenko hledal přihrávkou v pokutovém území Doumbiu, který na míč jen těsně nedosáhl. Arapov musel rychle na zem, aby zabránil inkasování další branky.

8
    Armádní klub nyní kombinuje na útočné polovině a hledá skulinu v hostující obraně.

7
    Domácí se rychle zmocnili míče nazpět a přesouvají se na útočnou polovinu.

6
    Dlouhý odkop Ignaševiče nenašel Doumbiu a míč tak získávají hosté.

5
    Míč teď často mění majitele a žádnému týmu se nedaří podržet míč déle na svých kopačkách.

5
    Fernandes předvedl skvělý obranný zákrok a čistě získal míč ve prospěch CSKA.

4
    K míči se dostal Doumbia, který si míč navedl za brankovou čáru a míč do hry uvede brankář Arapov.

4
    Doumbia tlakem na rozehrávku Novikova vybojoval autové vhazování v blízkosti pokutového území.

3
    Opravdu ledová sprcha pro hráče Uralu, kteří jsou inkasovanou brankou značně zaskočeni.

2
    Domácí okamžitě po rozehrávce hostů napadají rozehrávku a snaží se dostat k míči.
    1. Kirill PANČENKO - 1:0

1
    To je začátek! KIRILL PANČENKO si naběhl na přihrávku Doumbii a v první minutě utkání posílá CSKA do vedení!

1
    O úvodní výkop se postarali domácí hráči, kteří posílají míč na Akinfejeva.

1

Domácí hráči nastupují v tradičních barvách tedy v červenomodrých dresech a hosté nastupují v čistě bílých dresech.

Hráči už nastupují na hrací plochu a zápas může začít!

CSKA Moskva: Akinfejev – Fernandes, A. Berezuckij, Ignaševič, Ščennikov – Jerjomenko, Pančenko, Wernbloom, Z. Tošić – Doumbia, A. Musa.
    Náhradníci: Čepčugov – Nababkin, Vasin, Cauņa, G. Milanov, V. Berezuckij, Golovin.

FK Ural: Arapov – Dancev, Fontanello, Kulakov, Novikov – Podběrezkin, Fidler – Stavpec, Jerochin, Acevedo – Gognijev.
    Náhradníci: Šubin, Timofejev – Chozin, Lungu, Martynovič, Jarošenko, Manučarjan, Burmistrov, Dorožkin, Sapeta, Bilonog..

Krásný sobotní den! Dnes je na programu 12. ruské Premier ligy!
    CSKA Moskva přivítá na svém hřišti Ural a věřte. že dnešní zápas bude stát za to!

Pojďme si blíže představit dnešní aktéry!

CSKA Moskva: tým z hlavního města Ruska zažívá doslova luxusní sezónu! V dosavadních 11 zápasech domácí ztratili pouhé 4 body po dvou remízách, zbytek zápasu samé výhry! Musa se svými šesti góly je na výsluní tabulky střelců a táhne svůj tým za titulem. Skvělá obrana armádního celku nedokázala zabránit pouze 9 gólům a je druhou nejlepší obranou v lize.

Ural: šesté místo a těsný dostřel na čtvrtý Spartak Moskva. Zde se přesně nachází dnešní hostující celek z Uralu. Z jedenácti zápasu dokázali hráči Uralu čtyřikrát vyhrát a ve stejném poměru i remizovat. Skóre je doslova vyrovnané – 16:16. Nejlepším střelcem týmu z Uralu je Jerokin se čtyřmi vstřelenými góly.

Poslední vzájemný zápas
    4. 5. 2015 CSKA Moskva 3 : 1 Ural

Dokáže dnes CSKA smáznou svého soupeře a navýšit náskok na druhou Lokomotivu? Odpověď dostanete ve 13:00, kdy zápas startuje!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

Filip Branšovský

Branky: 1. Pančenko (Doumbia), 38. Doumbia (Z. Tošić), 56. Wernbloom – 22. Acevedo, 59. Gognijev (Podběrezkin)

Karty:   39. Z. Tošić (CSK) – 27. Jerochin (URA), 30. Dancev (URA), 74. Fidler (URA), 85. Kulakov (URA)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 6:3. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 8:15.
    CSKA Moskva: Akinfejev – Fernandes, A. Berezuckij, Ignaševič, Ščennikov – Jerjomenko, Pančenko (69. Golovin), Wernbloom, Z. Tošić (89. G. Milanov) – Doumbia, A. Musa.

FK Ural: Arapov – Dancev, Fontanello, Kulakov, Novikov – Podběrezkin (69. Manučarjan), Fidler – Stavpec (58. Lungu), Jerochin, Acevedo – Gognijev (72. Sapeta).