Qäbälä – Dortmund 1:3 (kon.) | Lazio – Rosenborg 3:1 (kon.) | Dněpropetrovsk – Saint-Étienne 0:1 (kon.)
Lok. Moskva – Besiktas 1:1 (kon.) | Sporting – Skënderbeu 5:1 (kon.) | Basilej – Belenenses 1:2 (kon.)
Fiorentina – Lech Poznaň 1:2 (kon.) | Monaco – Karabach 1:0 (kon.) | Anderlecht – Tottenham 2:1 (kon.)
Schalke – Sparta 2:2 (kon.) | APOEL – Asteras 2:1 (kon.) | Alkmaar – Augsburg 0:1 (kon.)
Partizan Bělehrad – Ath. Bilbao 0:2 (kon.) | Molde – Celtic 3:1 (kon.) | Fenerbahce – Ajax 1:0 (kon.)
Liverpool – Kazaň 1:1 (kon.) | Bordeaux – Sion 0:1 (kon.) | PAOK – FK Krasnodar 0:0 (kon.)
Legia – Club Bruggy 1:1 (kon.) | Midtjylland – Neapol 1:4 (kon.) | Villarreal – Dinamo Minsk 4:0 (kon.)
Rapid – Plzeň 3:2 (kon.) | Braga – Marseille 3:2 (kon.) | Liberec – Groningen 1:1 (kon.)
PAOK Soluň
0:0 (0:0)
FK Krasnodar
Čtvrtek 22.10.2015, 21:05 • Stadio Toumba, Soluň, Řecko • Evropská liga • Skupina C

S konstatováním, že na stadionu Toumba v duelu domácího PAOKu Soluň proti FK Krasnodaru gól nepadl a oba týmy si do tabulky připsaly gól za bezbrankovou remízu, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (23:23:42)

Červené karty: 1-1.

V tabulce skupiny C vede po polovině zápasů Dortmund se sedmi body, který dnes vyhrál v Qäbäle, která je poslední se ziskem jednoho bodu. Druhé postupové místo momentálně drží se čtyřmi body Krasnodar, třetí je pak tříbodová Soluň.

Zápas dvou odlišných poločasů je u konce. V první půlce jsme prakticky neviděli řádné ohrožení branky soupeře, naopak ve druhém poločase přinesly oba týmy střelecký festival. Více se zapotil gólman PAOKu Glykos, který musel likvidovat několik nebezpečných šancí a připsal si šest úspěšných zákroků, naopak hostující Dikan musel zasahovat dvakrát, ale pokaždé v těžké pozici. Gól jsme však během devadesáti minut neviděli.

90+3

90+3
    Leovac ve vápně hodně nebezpečným skluzem připravil o míč Labordeho. Trenérovi domácích asi museli trošku zešedivět vlasy, protože tohle vždycky zavání penaltou.

90+2
    Mamajevův roh si Glysos bez potíží pohlídal, míč je někde poblíž středového kruhu.

90+1
    V první z nich má Krasnodar výhodu přímého volného kopu.

90
    Ve druhém poločase uvidíme tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    A aby si Jędrzejczyk s Jairo de Macedo da Silvou nic nevyčítal, vidí druhou žlutou také domácí hráč.

88
    Artur Jędrzejczyk chtěl vybojovat míč proti Jairo de Macedo da Silvovi. Oba po sobě pořádně šli a nic si nedarovali, polský hráč vidí za tento faul žlutou kartu, která je druhá v zápase. Krasnodar bude dohrávat o deseti.
    86. Hlavní sudí správně posoudil střet Strandberga s Berbatovem jako čistý

86
    Dimitar Berbatov si snažil ve vápně vymodlit faul. Nikoliv, kdyby raději střílel, mohlo to dopadnout lépe. Strandberg na něj sice při kličce doprava sáhl, ale za tohle se penalta nedává.

86
    Domácí kombinují na polovině soupeře a snaží se rozhodnout zápas.

85
    Ergys Kaçe poslal krásný pas za obranu pro Róberta Maka, který tváří v tvář neobhodil Dikana. Veškeré vzrušení však bylo zbytečné, neboť je na popud asistenta máván ofsajd.

82
    Třetí střídání Krasnodaru. Dmitrij Torbinskij jde ze hřiště a na obráncovo místo přichází Jurij Gazinskij.

81
    Tohle bylo hodně nepříjemné. Po centru Rodriguese do vápna je sice pískán ofsajd Makovi To však hráči nevěděli, Kaobré se snažil odkopnout míč co nejdále a při odkopu přišlápl nohu Ergys Kaçe. Nechtěně. Naštěstí je domácí hráč v pořádku.

80
    Laborde fauloval na pravé straně na své půli Rodriguese, který bude posílat míč po rozehrání do vápna.

79
    Po Rodriguesově rohu se nic důležitého nestalo, Krasnodar získal míč a může si odpočinout od částečného tlaku Paoku.