Zlín – Liberec 3:2 (kon.) | Slavia – Chomutov 5:4 (4:3 po s.n.) | Kometa Brno – Pardubice 3:1 (kon.)
K. Vary – Č. Budějovice 3:2 (po pr.)
HC Energie Karlovy Vary
3:2 (2:0, 0:2, 0:0 - 1:0)
HC Motor České Budějovice
Čtvrtek 29.10.2015, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • DHL Extraliga juniorů • 17. kolo

Konec zápasu. (20:12:45)

Byli jsme svědky bleskového gólu Energie v prodloužení a připisují si tedy po právu dva body. Děkuji že jste tu dnes se mnou byli, napočtenou !

60:17
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Bleskový gól! Téměř všichni hráči Energie se natlačili do branky, nejlépe se zorientoval ONDŘEJ BERÁNEK a vystřelil tak domácím vítězství. Asistence: Zikmund

60:11
    Na puku domácí.

60:01

Třetí třetina gól nepřinesla, avšak byla na šance nabitá, nenašel se střelec . Bude následovat prodloužení, ve kterém se snad najde vítěz.

60:00

59:37
    Nejspíše se bude prodlužovat.

58:12
    Hosté vyhazují na icing.

57:17
    Po nepřesnosti hostů se ocitl touš mimo mantinely. Bude se vhazovat v obranném pásmu Motoru.

56:28
    Jeden z českobudějovických hokejistů se nyní bolestí svíjí v rohu kluziště po kontaktu s Dudkem.

55:29
    Energie se po oslabení osmělila a opět útočí.

55:00

54:18
    Motor nyní drží Energii v obrovském tlaku!

53:47
    Kotouč mimo hrací plochu, bude se vhazovat.

52:50
    Motor nestihl pořádně nic udělat a už se opět vylučuje. Za zdržování hry dostává Frček dvě minuty, trest odpykává Zikmund (KVA).

51:18
    Je tu další vyloučení, za nedovolené bránění dostává dvouminutový trest Vrána (KVA). Dále 10 minut za nesp. chování inkasoval Procházka (KVA).

51:12
    Hosté jsou velice aktivní a ženou se za vítězným gólem!

50:27
    Hra je nyní velice vyhrocená! V bitce ocitl Dudek (KVA) a F.Bárta (CEM). Zdržování hry a hrubost.

50:00
    Energie zvládá oslabení dobře, Motor do ničeho nepouští.

48:41
    Za napadení odjíždí na trestnou lavici Beránek (KVA)

48:25
    V osobních soubojích přituhuje, mezi hráči vznikají menší šarvátky.

47:24
    Nádherná střela! Před pokusem Vrány prolétl kolem Kváči Svoboda. Brankář hostů měl se zákrokem co dělat.

46:46
    Pixa vybojoval v rohu kotouč, při pokusu o zakončení poté minul prázdnou branku!

46:12
    Odpískán icing domácích.

45:53
    Zikmund ztratil při útoku helmu a musí střídat.

45:34
    Energie opět v útočném pásmu.

44:16
    Guman se snažil proskočit mezi dvěma obránci, při tomto pokusu ztratil kotouč.

43:55
    Motor vyhodil na zakázané uvolnění.

43:07
    Střela z kruhu v podání Jakuba Vrány se otřela těsně o tyč!

42:00
    Energie sice přesilovku nevyužila, nabrala ale sebevědomí a už se opět žene do útoku.

41:28

41:13
    Kváča svým zákrokem vyhodil branku ze svého postavení. Hra se přerušuje.

40:59
    Hosté se vyhozením osvobozují.

40:43
    Energie se již usadila v pásmu.

40:01

V druhé periodě jsme byli svědky vyrovnané bitvy. Motor přidal a stal se plnohodnotným soupeřem pro Energii. Podařilo se mu vstřelit dva rychlé góly, což rozhodilo rozjeté Vary. Třetí třetina bude velice vyrovnaná, bude to také přímý boj o vítězství,

40:00

39:40
    Motor se vyhozením osvobozuje.

39:28
    Nyní dvojitá přesilovka pro Energii! Vyloučen Josef Matoušek (CEM)

38:58
    Za sekání vyloučen Pixa (CEM)

38:34
    Veliká šance! Puk se od Frčka odrazil do předbrankového prostoru, tam stál sám Sloboda ale kotouč minul.

38:10
    Weinholdovu střelu od modré kryje Kváča.

36:14
    Hru uklidňuje Frček, zákrokem lapačkou přerušuje hru.

35:18
    Rulík chtěl vyhodit a osvobodit svůj tým z tlaku. To se mu příliš nepodařilo protože nahrál svému protihráči!

34:31
    Hra se přemístila do středního pásma.

33:35

33:32
    Pixa chtěl akci vyšperkovat závěrečnou přihrávkou, ta se nepovedla a přišel o kotouč.

32:13
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Motoru se podařilo vyrovnat! Po schrumáži před brankou se nejlépe zorientoval RADEK PROKEŠ a pohotovou střelou zakončil. Asistence: Guman, Klinecký

32:03
    Střela Klineckého se jen lehce otřela o tyč!

31:34
    Veliká šance pro hosty! Ve stejné chvíli je vyloučen Beránek a Hauzr (KVA) za podražení a hrubost.

30:26
    Vrána si nyní se spoluhráči nerozuměl, jeho přihrávku nikdo nezachytil a sami se vyhostili z pásma.

29:55

29:15
    V šanci z ničeho nic se nyní ocitl Davídek! Ve střelecké pozici promáchl a ztratil kotouč.

28:33
    Domácí nyní hlasitě povzbuzují fanoušci, Energii se ale v pásmu usadit nedaří.

27:49
    Josef Matoušek (CEM) vyloučen za hákování.

27:39
    Motor vyhodil přes všechny čáry a píská se icing.

26:03
    RADEK PROKEŠ si počkal u tyče Frčka, když inkasoval puk tak byla odkrytá a se zakončením neměl problém. Asistence: Guman

25:27
    Nahození Bendy Frček úspěšně chytá.

24:45
    Nahození Rulíka přes celé hřiště zastavil až sám Kváča.

24:07
    Hru obou celků provází mnoho nepřesností.

22:59
    Domácí zakládají útok.

21:46
    Energie přidala na obrátkách a hra se postupně vyrovnává.

21:13

20:44
    Motor vstoupil do třetiny velmi aktivně. Nyní operuje v útočném pásmu.

20:12
    Na puku jako první hosté.

20:01

V první třetině jsme byli svědky velice aktivní hry Energie, která si vybojovala dvougólový náskok. Motor jen těžce držel krok. Sám sem zvědav na druhé dějství zda hosté zaberou, nebo se jejich manko zvýší.

20:00

19:11
    V závěru jde na trestnou pykat Weinhold (KVA), provinil se držením protihráče.

18:51
    Oba celky již třetinu pouze dohrávají.

17:30
    Hosté dělají velmi mnoho chyb, s aktivní Energií mají velké problémy.

16:17
    Motor ve svém pásmu zkazil rozehrávku, kdy přišel o kotouč. Hauzr se jej ujal a vyslal ho na připraveného Vránu, který překvapil Kváču tečí.

16:05

14:57
    Energii se podařilo v pásmu usadit. Beránek si vzal kotouč a chvíli jej míchal v pravém rohu. Poté si všiml FILIPA HAUZRA u levé tyče, ten již se zakončením neměl problém. Asistence: Beránek, Vrána

14:04
    Guman (CEM) vyloučen za krosček.

13:51
    Motor se usadil po dlouhé době v útočném pásmu a málem z toho byla branka! Prokeš netrefil odkrytou branku!

12:34
    Babka vyslal krásnou přihrávku na Svobodu, který byl za obránci a jel úplně sám. Skórovat se mu ale nepodařilo.

12:00
    Motoru se vůbec nedaří proniknout do útočného pásma. Ve středu hřiště často ztrácí puky.

11:21
    Odpískán úmyslný ofsajd domácích.

10:56

10:22
    Energie vystrkuje růžky i v oslabení, jedovatou střelu vyslal nyní Babka z pravého kruhu.

09:22
    Prokeš vyslal střílenou nahrávku od modré, ta prošla vším co jí stálo v cestě. Adresáta však nenašla.

08:53
    Na trestnou lavici odchází Weinhold (KVA) za hákování.

08:20
    Energie je opět nastěhovaná v útočném pásmu.

07:24
    KAMIL SVOBODA si lišácky počíhal na pohyb Kváči, ten vystihl a zasunul přesně mezi nohy.

07:24
    Kamil Svoboda byl při úniku faulován a je nařízeno trestné střílení!

06:27
    Pajk si nyní počíhal na soupeře u mantinelu, toho nekontrolovaně srazil k ledu.

05:44
    Zikmund se pro dorážku natlačil hluboko do brankoviště, hra vykázána do středního pásma.

04:32
    Guma si obhodil útočníka na modré čáře, poté narazil na připraveného Weinholda, který ho rychle odzbrojil.

03:58
    Touš mimo hru, vhazovat se bude ve středovém kruhu.

02:55
    Obrovský tlak Energie! Beránek se opět obtočil kolem branky. Jeho střelu se štěstím vyrazil hostující brankář ramenem!

02:46
    Po krásném přechodu do útočného pásma to zkoušel Weinhold, jeho střela skončila v lapačce Kváči.

02:32
    Útok hostů přerušil ofsajd.

01:46
    Davídkova střela k brance neprošla, svezla se po chrániči někoho z obránců Motoru.

01:10
    Bárta to zkoušel z levého kruhu, minul.

00:56
    Beránek to nyní zkoušel zpoza branky. Kváču ale nepřekvapil.

00:32
    Energie sice ztratila kotouč ale po agresivním napadání jej získala zpět.

00:09
    Vhazování v obranném pásmu hostů.

00:03
    Puku se ujímá Energie.

00:01

Hráči již přicházejí na led.

HC Energie Karlovy Vary: Frček (Harakal) – Beer, Pajk, Rulík, Dudek, Vodička, Weinhold – Beránek, Nguyen, Zikmund, Svoboda, Čejka, Vrána, Davídek, Hauzr, Hendrych, Procházka, Babka

HC Motor České Budějovice: Kváča (Spáčil) – Svoboda, Farka, Matoušek, Žáček, Klinecký, Benda – Doktor, Šuhaj, Sloboda, Prokeš, Točík, Šulek, Guman,F. Bárta, Pixa, Panáček, J. Bárta, Pašek

Rozhodčí: Grech, Havelec – Fiala.

Na karlovarském ledě se dnes, poprvé v letošní sezóně představí tým juniorů z Českých Budějovic. Energie si z venkovního tripu dovezla pouze bod a manko bude chtít proti Motoru dotáhnout. Motor po velmi vlažném startu do extraligy nabírá postupně formu, jejich vítěznou šňůru přerušila Jihlava, kdy brali po nájezdech pouze bod. Oba týmy letos spolu ještě nehrály a v tabulce je dělí pouze dva body, lze tedy očekávat vyrovnanou bitvu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Tomáš Riedl

Branky a nahrávky: 8. Svoboda, 15. Hauzr (Beránek, Vrána), 61. Beránek (Zikmund) – 27. Prokeš (Guman), 33. Prokeš (Guman, Klinecký)

Rozhodčí: Grech, Havelec – Fiala