Havlíčkův Brod – Letňany 6:1 (kon.) | Zlín – Vítkovice 11:0 (kon.) | Sparta – HC Plzeň 2:6 (kon.)
Mladá Boleslav – Jihlava 3:2 (2:0 po s.n.) | HC Litvínov – Chomutov 5:4 (kon.) | Havířov – Vsetín 2:4 (kon.)
Třinec – Olomouc 2:1 (1:0 po s.n.) | Opava – Poruba 7:2 (kon.) | Liberec – Pardubice 2:3 (kon.)
HC Litvínov
5:4 (2:2, 1:1, 2:1)
Piráti Chomutov
Sobota 31.10.2015, 13:00Extraliga staršího dorostu • 18. kolo

Konec zápasu. (15:15:33)

59:53
    Střelu Kövera chytil Havlík do své lapačky.

59:43
    Bude se vhazovat po levici Šimona Havlíka.

59:40
    Piráti hrají v šesti!

59:17
    Bude se vhazovat ve středním pásmu.

59:00
    Piráti jsou před brankou Litvínova, Palát ale stále zůstává v brance.

58:31
    Urbánek jen těsně minul pravou tyč chomutovské branky.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí dvacetiminutovky.

57:51
    Střelu Drašara z mezikruží ukryl chomutovský brankář do své výstroje a drží tak snahy svého týmu o srovnávaní stavu ve hře.

57:09
    Snahy Pirátů o vyrovnávací gól prozatím končí, neboť si hráči v modrých dresech nedokázali pohlídat přechod přes modrou čáru a píská se tak ofsajd.

57:04
    Piráti se usadili před litvínovskou klecí.

56:26
    Střela Dejmeka od modré nebyla příliš přesná a litvínovskou branku minula.

55:00
    Je před námi posledních pět minut třetí třetiny a o vítězi ještě určitě není rozhodnutu, neboť Piráti se pořád více tlačí směrem k litvínovské svatyni, kterou střeží Šimon Havlík.

54:55
    Jan Bečvář neměl mezi kruhy vůbec špatnou střeleckou pozici, střelu mu ovšem příliš nesedla a Palát si s ní tak bez problémů poradil.

54:19
    Krivošíkovu střelu vyrazil Havlík svým pravým ramenem nad branku.

53:18
    Hraje se ve středním pásmu, kde probíhají souboje o kotouč.

52:03
    Filip Helt ujížděl po pravém křídle, neměl ovšem moc času na to, aby si srovnal kotouč na hokejce, protože se k němu brzo sjeli hostující beci. A tak Heltovu nepříliš razantní střelu chytil Palát prostřednictvím své lapačky.

51:42
    Dejmkovu střelu od modré schoval Havlík do svého náručí.

51:15
    Střelu Hajiče od modré vyrazil Šimon Havlík za branku, kde se po podivném odrazu o mantil objevil přímo před litvínovskou klecí. Domácí gólman po chvíli puk našel a ukryl ho do bezpečí.

Sabina Šťástková

Branky a nahrávky: 3. Bečvář (Havlík), 15. Schmidmayer, 39. Havlík (Bečvář), 44. Vébr (Helt), 48. Vopat (Myšák) – 16. Krivošík (Hřebíček, Chlán), 20. Krivošík (Svoboda), 25. Buchtela (Svoboda, Hajič), 44. Koblížek (Stínil)

HC Litvínov: Havlík Š. (Kovařík) – Macháč, Havlík M., Kučera, Urbánek (C), Hipius, Cikánek – Schmidmayer, Ineman, Vopat, Vébr, Drašár, Myšák, Vaněk, Helt, Kumov, Pavlíček, Bečvář
    Piráti Chomutov: Khůn (Pavlát) – Buchtela, Procházka, Dvořák, Novák, Studený, Hajič – Köver. Kulich (C), Lauko, Chlán, Palička, Krivošík, Stínil, Hřebíček, Dejmek, Svoboda, Koblížek, Šilar