Buffalo – St. Louis 1:2 (kon.) | NY Rangers – Nashville 3:0 (kon.) | Washington – Edmonton 1:0 (kon.)
Florida – Los Angeles 1:3 (kon.) | Toronto – Boston 3:4 (0:1 po s.n.) | Philadelphia – Carolina 3:2 (po pr.)
Winnipeg – Colorado 1:4 (kon.)
Winnipeg Jets
1:4 (1:0, 0:1, 0:3)
Colorado Avalanche
Úterý 24.11.2015, 02:10 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:35:01)

Dnešní utkání sledovalo 15 294 diváků.

1. Cody MCLEOD (COL) 1 + 0
    2. Semjon VARLAMOV (COL) 20 zák., 1 gól, 95,2%
    3. Michael HUTCHINSON (WPG) 25 zák., 3 góly, 89,3%

Československá stopa v utkání:

Do dnešního zápasu nezasáhl žádný Čech nebo Slovák.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Winnipeg Jets: 21

Colorado Avalanche: 29

Utkání končí překvapivým vítězstvím Colorada, které dnes o svém vítězství rozhodlo ve třetí třetině, kdy soupeři nasázelo tři góly. Winnipegu patřila první část zápasu, kdy se však domácí dokázali pouze jednou prosadit, zhruba od třicáté minuty se však začali více prosazovat hosté, kteří nakonec i po zásluze zvítězili.

59:24
    Vhazování po levici Varlamova, hosté dostávají puk ze třetiny.

59:00
    Poslední minuta tohoto zápasu, domácí s pukem za vlastní brankou.
    58:50 Blake COMEAU - 1:4

58:50
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Snadná práce pro BLAKE COMEAUA, který z levé strany trefuje odkrytou branku Winnipegu a pečetí dnešní vítězství Colorada. Asistence: Cody McLeod.

58:10
    Duchene vyhazuje puk, který ale nemíří do branky Jets.

57:50
    Jenže Trouba špatně přihrává, puk přejíždí útočnou modrou,domácí musí z pásma Colorada.

57:32
    Hutchinson odjíždí na střídačku, domácí to zkoušejí v šesti proti pěti.

57:02
    Myersova střela končí na pravém betonu Varlamova, žádná těžká práce.

56:45
    Ne, udržet nyní puk se domácím vůbec nedaří.
    56:09 Matt DUCHENE - 1:3

56:09
    Chyba domácích ve středním pásmu, trochu se štěstím se do úniku dostal MATT DUCHENE, který stejně tak i zakončil a jeho bekhendová střela prošla Hutchinsonovi do branky. Asistence: Tyson Barrie a Gabriel Landeskog.

55:28
    Domácí se snaží něco vymyslet v útočném pásmu.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 14. Enström (Wheeler, Ladd) – 37. Söderberg (Grigorenko, Beauchemin), 47. McLeod (Redmond, Comeau), 57. Duchene (Barrie, Landeskog), 59. Comeau (McLeod)

Winnipeg Jets: Hutchinson (Hellebuyck) – Pardy, Byfuglien, Enström, Myers, M. Stuart "A", Trouba – Ladd "C", Little, Wheeler "A" – Perreault, Scheifele, Stafford – Thorburn, Burmistrov, Ehlers – Lowry, Copp, Peluso
    Colorado Avalanche: Varlamov (Berra) – Beauchemin, E. Johnson, Holden, Barrie, Gormley, Guenin – Landeskog "C", MacKinnon, Duchene – Comeau, Soderberg, Mcleod "A" – Grigorenko, Martinsen, Iginla "A" – Everberg, Wagner, Skille

Rozhodčí: Sutherland, St. Pierre – Pancich, Gibbons

Diváci: 15 294