Mountfield HK – HC Litvínov 3:2 (2:0 po s.n.) | Olomouc – Kometa Brno 0:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Kladno 4:5 (kon.)
Zlín – Jihlava 4:2 (kon.) | Vítkovice – K. Vary 4:1 (kon.) | Třinec – HC Plzeň 3:4 (kon.)
Pardubice – Chomutov 4:2 (kon.) | Sparta – Č. Budějovice 9:2 (kon.)
Berani Zlín
4:2 (1:1, 2:0, 1:1)
HC Dukla Jihlava
Sobota 28.11.2015, 12:30 • ZS Luďka Čajky • DHL Extraliga juniorů • 24. kolo

55:47
    Je tu vyloučení, které Jihlavě hodně komplikuje snahu vyrovnat. Dvě minuty za hákování si odpyká Hohl.

51:43
    Komplikace pro domácí tým. Z hru vysokou holí si odsedí dvě minuty Hlaváč.

48:18
    Hostům gól vlil krev do žil. Byli možná aktivní až moc. Konkrétně Najman, který vjel hokejkou do Barvíka, jenž držel puk. Teď si posedí na trestné za sekání.

44:39
    Máme tu vyloučení na straně domácích. Za sekání si odsedí dvě minuty Petr Miko.

38:56
    Zlín bude hrát přesilovku. Jihlavský hráč již usedl na trestnou.

35:29
    Na trestnou usedá jihlavský Peschout, který si odsedí dvě minuty za vražení.

25:41
    Nyní je navíc čeká přesilová hra. Ondráček si totiž odsedí dvě minuty za podržení.

23:28
    Přesilovka Jihlavě vůbec nejde. Nyní puk končí na tribuně a sudí po konzultaci se svými kolegy posílá na trestnou Sirotu za zdržování hry. Velká šance pro hosty.

22:06
    Jihlava bude hrát přesilovku. Dvě minuty za hákování dostal Lainka.

18:43
    Jihlavský Dvořák odjíždí na trestnou za nedovolené bránění.

12:11
    Váňa si jde odsedět dvě minuty za držení protihráče.

10:04
    Počet hráčů na ledě se na chvíli vyrovná. Karafiát dostává totiž dvě minuty za podražení.

08:11
    Mme tu první vyloučení zápasu. Za krosček si odsedí dvě minuty Najman.

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 17. Hladiš, 37. Vyoral (Karafiát, Sirota), 39. Stiksa, 43. Vyoral – 13. Kousal (Najman), 48. Vlček (Najman)

Berani Zlín: Barvík (Haloda) – Kosorin, Sirota, Váňa, Stuchlík, Procházka, Gazda, Kolařík – Hlaváč, Gago, Miko, Dalajka, Lainka, Stiksa, Peška, Vyoral, Karafiát, Strmiska, Hladiš.
    HC Dukla Jihlava: Brož (Kořenář) – Půža, Pražák, Váňa, Vlček, Kadlec, Hohl – Dufek, Ondráček, Najman, Dvořák, Bambula, Peschout, Kousal.

Rozhodčí: Vaněk – Novák, Wesley