Mountfield HK – HC Litvínov 3:2 (2:0 po s.n.) | Olomouc – Kometa Brno 0:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Kladno 4:5 (kon.)
Zlín – Jihlava 4:2 (kon.) | Vítkovice – K. Vary 4:1 (kon.) | Třinec – HC Plzeň 3:4 (kon.)
Pardubice – Chomutov 4:2 (kon.) | Sparta – Č. Budějovice 9:2 (kon.)
Berani Zlín
4:2 (1:1, 2:0, 1:1)
HC Dukla Jihlava
Sobota 28.11.2015, 12:30 • ZS Luďka Čajky • DHL Extraliga juniorů • 24. kolo

55:47
    Je tu vyloučení, které Jihlavě hodně komplikuje snahu vyrovnat. Dvě minuty za hákování si odpyká Hohl.

51:43
    Komplikace pro domácí tým. Z hru vysokou holí si odsedí dvě minuty Hlaváč.

48:18
    Hostům gól vlil krev do žil. Byli možná aktivní až moc. Konkrétně Najman, který vjel hokejkou do Barvíka, jenž držel puk. Teď si posedí na trestné za sekání.

47:01
    Dukla právě vstřelila branku!
    Hosté se ještě nevzdávají a snižují. Najman poslal puk před branku, kde se k puku dostal JAROMÍR VLČEK a ten procedil kotouč za záda Barvíka. Asistence: Ondřej Najman.

46:13
    Někdo z jihlavských už křičel gól, ale to předčasně. Barvík si puk u tyče pohlídal a nedovolil mu projít za jeho záda.

44:39
    Máme tu vyloučení na straně domácích. Za sekání si odsedí dvě minuty Petr Miko.

42:40
    Zlín právě vstřelil branku!
    Ševci unikají do tříbrankového vedení a to už pro ně vypadá velmi dobře. JAN VYORAL se protáhl kolem mantinelu přes obránce, až před branku a zavěsil kotouč nad rameno Brože. Bez asistence.

38:56
    Zlín bude hrát přesilovku. Jihlavský hráč již usedl na trestnou.

38:20
    Domácí zasahují Jihlavě dva těžké údery na konci třetiny. Nyní však při nich stála kupa štěstí. FILIP STIKSA zachytil odražený puk a z mezikruží vypálil směrem na branku. Kotouč se pak od brusli jednoho z jihlavských odrazil do protisměru přesunujícího se Brože a skončil v síti. Bez asistence,

36:41
    Ševci zavřeli svého soupeře v obranném pásmu. Sirota poté vypálil od modré, Brož střelu vyrazil, puku se zmocnil Karafiát, který nahrál lépe postavenému JANU VYORALOVI, jenž procedil puk mezi betony Brože až do sítě. Asistence: Jiří Karafiát, Jakub Sirota.

35:29
    Na trestnou usedá jihlavský Peschout, který si odsedí dvě minuty za vražení.

25:41
    Nyní je navíc čeká přesilová hra. Ondráček si totiž odsedí dvě minuty za podržení.

23:28
    Přesilovka Jihlavě vůbec nejde. Nyní puk končí na tribuně a sudí po konzultaci se svými kolegy posílá na trestnou Sirotu za zdržování hry. Velká šance pro hosty.

22:06
    Jihlava bude hrát přesilovku. Dvě minuty za hákování dostal Lainka.

18:43
    Jihlavský Dvořák odjíždí na trestnou za nedovolené bránění.

16:46
    Pokud předchozí gól byla chyba obránce, tak nyní si ten jihlavský může rovnou připsat regulérní asistenci. Zpoza brány nahrával křižem před branku. Kotouč však zachytil DOMINIK HLADIŠ, který nejprve sice neuspěl, ale dorážkou už rozvlnil jihlavskou síť. Bez asistence.

14:27
    Ševci už se radovali ze vstřelené branky, jenže podle rozhodčích puk za brankovou čárou neskončil. Po krátké poradě nakonec gól neuznali a stav je tak nadále příznivý pro Jihlavu.

12:25
    Hosté jdou v oslabení do vedení. Zlínský obránce podcenil situaci za bránou a pro hrubé chybě získal puk Najman. Ten na nic nečekal, nahrál před branku, kde se do kotouče opřel PAVEL KOUSAL, který propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Ondřej Najman.

12:11
    Váňa si jde odsedět dvě minuty za držení protihráče.

10:04
    Počet hráčů na ledě se na chvíli vyrovná. Karafiát dostává totiž dvě minuty za podražení.

08:11
    Mme tu první vyloučení zápasu. Za krosček si odsedí dvě minuty Najman.

01:29
    Obrovská šance. Nejprve po střele mezikruží zvonila za Barvíkem tyč a puk se následně dostal k Najmanovi. Ten byl sám před odkrytou bránou, ale puk mu asi skákal a nepochopitelně minul.

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 17. Hladiš, 37. Vyoral (Karafiát, Sirota), 39. Stiksa, 43. Vyoral – 13. Kousal (Najman), 48. Vlček (Najman)

Berani Zlín: Barvík (Haloda) – Kosorin, Sirota, Váňa, Stuchlík, Procházka, Gazda, Kolařík – Hlaváč, Gago, Miko, Dalajka, Lainka, Stiksa, Peška, Vyoral, Karafiát, Strmiska, Hladiš.
    HC Dukla Jihlava: Brož (Kořenář) – Půža, Pražák, Váňa, Vlček, Kadlec, Hohl – Dufek, Ondráček, Najman, Dvořák, Bambula, Peschout, Kousal.

Rozhodčí: Vaněk – Novák, Wesley