Winnipeg – Washington 2:1 (po pr.) | Los Angeles – Pittsburgh 5:3 (kon.) | Ottawa – NY Islanders 3:2 (po pr.)
Detroit – Nashville 5:4 (po pr.) | Carolina – Montreal 3:2 (kon.) | St. Louis – Toronto 1:4 (kon.)
Philadelphia – Columbus 1:4 (kon.) | Minnesota – Colorado 3:0 (kon.) | Vancouver – Boston 0:4 (kon.)
San Jose – Tampa 3:4 (kon.) | Carolina – Arizona 5:4 (kon.) | Chicago – Winnipeg 3:1 (kon.)
Detroit Red Wings
5:4 (1:0, 1:3, 2:1 - 1:0)
Nashville Predators
Neděle 06.12.2015, 01:00 • Joe Louis Arena, Detroit • NHL

57:21
    Přesilovka pro domácí. Ryan Ellis srazil za brankou Helma a dostal dvě minuty za vražení na hrazení. Zákrok vypadal hodně nebezpečně, Helm naštěstí po chvilce vstal a odjel na střídačku.

47:02
    Joakim Andersson vyrazil Weberovi hokejku z ruky a za tento zákrok dostal dvouminutový trest za sekání.

35:51
    Nyní přichází přesilovka pro Detroit, dvě minuty za sekání dostal Craig Smith. Je tu šance domácích na snížení.

35:22
    Přesilovka pro Nashville, dvě minuty za hrubost dostal Darren Helm.

27:08
    Je tu ale vyloučení a to na obou stranách. U domácích si jde odpočinout Justin Abdelkader za hrubost, na straně hostů dostal Mattias Ekholm dvě minuty za krosček a dvě minuty za hrubost. Přesilovka pro Detroit.

19:48
    Přesilovka nyní pro Nashville. Dvě minuty za hrubost dostal Tomáš Jurčo.

17:16
    Přesilovka pro domácí, Seth Jones je dnes podruhé na trestné lavici a opět za sekání.

09:50
    Danny DeKeyser si však u toho pomohl hákováním a už sedí na trestné lavici. Přesilovka pro Nashville.

02:37
    Je tu první přesilovka utkání, za sekání jde pykat hostující Seth Jones.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 20. Richards (Tatar, Larkin), 38. Tatar (Green, Dacjuk), 50. Larkin (Ericsson), 58. Abdelkader (Nyquist, Zetterberg), 62. Nyquist (Kronwall) – 22. Weber (Josi, Forsberg), 23. Arvidsson (Ellis, Järnkrok), 36. Weber, 49. Weber (Josi, Forsberg)

Detroit Red Wings: Mrázek (Howard) – Green, Kronwall, Ericsson, DeKeyser, Marčenko, Smith – Abdelkader, Zetterberg (C), Dacjuk – Tatar, Sheahan, Nyquist – Larkin, Richards, Helm – Jurčo, Glendening, Andersson. Trenér: Jeff Blashill.
    Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Weber (C), Josi, Jones, Jackman, Ellis, Ekholm – Hodgson, Ribeiro, Forsberg – Neal, Järnkrok, Arvidsson – Smith, Sissons, Wilson – Watson, Gaustad, Nystrom. Trenér: Peter Laviolette.

Rozhodčí: Hebert, O'Rourke – Rody, Miller

Diváci: 20 027