Carolina – Arizona 5:4 (kon.) | Chicago – Winnipeg 3:1 (kon.) | New Jersey – Florida 4:2 (kon.)
NY Rangers – Ottawa 4:1 (kon.) | Edmonton – Buffalo 4:2 (kon.) | Anaheim – Pittsburgh 2:1 (kon.)
Los Angeles – Tampa 3:1 (kon.)
Edmonton Oilers
4:2 (3:1, 1:1, 0:0)
Buffalo Sabres
Pondělí 07.12.2015, 02:00 • Rexall Place, Edmonton • NHL

51:45
    Vyloučen Taylor Hall na dvě minuty za nesportovní chování a za stejný prohřešek si jde sednout i Evander Kane.

45:07
    Vyloučen domácí Taylor Hall na dvě minuty za hrubost.
    37:43 Luke GAZDIC - 4:2

37:43
    Edmonton právě vstřelil branku!
    V době, kdy se zdálo, že jsou domácí hráči poněkud méně aktivní, přichází jejich další úder. Necelé dvě a půl minuty před koncem druhé třetiny odskakuje Edmonton do vedení o dvě branky. LUKE GAZDIC právě zaznamenal svou první branku v letošní sezóně. A vybral si moc důležitou chvíli z pohledu domácích. Asistence: Anton Lander, Oscar Klefbom.

33:22
    Sabres právě vstřelili branku!
    Gól v přesilové hře znamená, že rozdíl ve skóre je jen minimální. RYAN O'REILLY využil pas Zacha Bogosiana a prostřelil brankáře domácích. Asistence: Zach Bogosian, Carlo Colaiacovo.
    33:22 Ryan O'REILLY - 3:2

31:30
    Vyloučen domácí Eric Gryba na dvě minuty za podražení.

27:37
    Vyloučen domácí Brandon Davidson na dvě minuty za podražení, přesilová hra pro hosty.

22:20
    Vyloučen domácí Ryan Nugent-Hopkins na dvě minuty za vysokou hůl. Šance pro hostující celek na snížení.
    18:55 Taylor HALL - 3:1

18:55
    Bleskově využitá přesilová hra znamená vedení Olejářů 3:1. TAYLOR HALL vzal zodpovědnost na sebe a dobrým pohybem se dostal do pozice, kterou dokázal využít a vstřelil třetí branku domácích. Asistence: Leon Draisaitl, Teddy Purcell

18:39
    Vyloučen hostující Josh Gorges na dvě minuty za nedovolené bránění.
    16:05 Jordan EBERLE - 2:1

16:05
    Domácí se v sedmnácté minutě dostávají do vedení. JORDAN EBERLE po přihrávce Ryana Nugent-Hopkinse prostřelil hostujícího brankáře a k velké radosti fanoušků v Rexall Place jdou Oilers do vedení. Asistence: Ryan Nugent-Hopkins.

12:03
    Ve stejném čase vyloučeni hráči. Domácí Hendricks a hostující Girgensons na dvě minuty za bitku. Oba na dvě minuty.
    09:36 Teddy PURCELL - 1:1

09:36
    Krátce před polovinou první třetiny se domácí radují z vyrovnání. Svou pátou branku v letošní sezóně přidává za velkého přispění Taylora Halla a Leona Draisaitla TEDDY PURCELL. Asistence: Taylor Hall, Leon Draisaitl.
    06:58 Jack EICHEL - 0:1

06:58
    Čtvrtá střela na domácí branku končí v síti. Brian Gionta poslal puk do lepší pozice a JACK EICHEL posílá povedenou ránou hostující celek do vedení. Asistence: Brian Gionta, Jamie McGinn.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 10. Purcell (Hall, Draisaitl), 17. Eberle (Nugent-Hopkins), 19. Hall (Draisaitl, Purcell), 38. Gazdic (Lander, Klefbom) – 7. Eichel (Gionta, McGinn), 34. O'Reilly (Bogosian, Colaiacovo)

Edmonton Oilers: Nilsson (Talbot) – Sekera, Nurse, Fayne, Klefbom, Gryba, Schultz – Eberle "A", Draisaitl, Hall "A" – Purcell, Nugent-Hopkins "A", Pakarinen – Korpikoski, Letestu, Hendricks – Gazdic, Lander, Khaira.
    Buffalo Sabres: Johnson (Ullmark) – Ristolainen, Gorges "A", Bogosian, Colaiacovo, Franson, McCabe – Reinhart, O'Reilly "A", Kane – McGinn, Eichel, Gionta "C" – Moulson, Girgensons, Larsson – Foligno, Legwand, Deslauriers.

Rozhodčí: Lewis, Sutherland – Knorr, McElman

Diváci: 16 839