Norwich – Everton 1:1 (kon.) | Crystal Palace – Southampton 1:0 (kon.) | West Ham – Stoke 0:0 (kon.)
Manchester City – Swansea 2:1 (kon.) | Sunderland – Watford 0:1 (kon.) | Bournemouth – Manchester Utd. 2:1 (kon.)
Crystal Palace FC
1:0 (1:0)
Southampton FC
Sobota 12.12.2015, 16:00 • Selhurst Park, Londýn • Anglická Premier League • 16. kolo

90+2
    Domácí celek se dokázal ubránit, a bude podruhé v tomto zápase střídat! Ze hřiště odchází Connor Wickham, který na hrotu odvedl velmi dobrý výkon. Na jeho místo přichází Chamakh!

85
    První střídání domácího celku! Po velmi dobrém výkonu odchází ze hřiště Jason Puncheon, trenér Alan Pardew posílá na poslední minuty středopolař Mutche!

79
    Trenér Ronald Koeman využívá poslední možnost pro střídání! Ze hřiště odchází Oriol Romeu, který ve středu hřiště nepodal špatný výkon. Na posledních deset minut přichází na "plac" Ward-Prowse!

67
    Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Maja Jošida, přichází Dušan Tadić.
    Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Steven Davis, přichází Graziano Pellè.