Buffalo – Anaheim 3:0 (kon.) | New Jersey – Florida 1:5 (kon.) | Philadelphia – Vancouver 2:0 (kon.)
Toronto – San Jose 4:5 (po pr.) | Montreal – Los Angeles 0:3 (kon.) | St. Louis – Nashville 2:1 (kon.)
Minnesota – NY Rangers 5:2 (kon.) | Chicago – Edmonton 4:0 (kon.) | Dallas – Calgary 1:3 (kon.)
Colorado – NY Islanders 2:1 (kon.) | Arizona – Columbus 5:7 (kon.)
Minnesota Wild
5:2 (1:0, 1:1, 3:1)
New York Rangers
Pátek 18.12.2015, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

New York Rangers v pátek v noci zavítá na led Minnesoty Wild, proti které se mu v loňské sezóně dařilo, když vyhrál oba dva vzájemné zápasy v normální hrací době. V Madison Square Garden 28. října 2014 Rangers zvítězili 5:4 a ve druhém zápase v Xcel Energy Center 3. dubna 2015 poté opět jednobrankovým rozdílem 3:2. Prvním vzájemným střetnutím mezi Minnesotou Wild a New Yorkem Rangers v letošní sezóny NHL Vás s radostí provede Tomáš Reiner.

Minnesota zakončila třízápasový trip po dvou porážkách v prodloužení proti Coloradu Avalanche a Arizoně Coyotes výhrou 2:0 nad San Jose Sharks, na kterou v posledním zápase navázala proti Vancouveru a Canucks na domácím ledě porazila vysoko 6:2. Velký podíl na hladkém vítězství Wild měl Thomas Vanek, který zaznamenal čtyři kanadské body za gól a tři asistence.
    Jarreta Stalla čeká v dresu Wild debut proti bývalému týmu.

New York Rangers ve středu v noci ukončil sérii tří porážek v řadě, když v Madison Square Garden porazil ve druhém vzájemném střetnutí v letošní sezóně NHL Edmonton Oilers 4:2 a oplatil mu porážku z minulého týdne. V dresu Rangers si odbyl debut v NHL nováček Brady Skjei, zatímco Dylan McIlrath vstřelil proti Oilers svůj první gól v NHL. Vítězný gól připsal Rick Nash.
    Brady Skjei a Dylan McIlrath nastoupí v obraně vedle sebe.

Vzájemné zápasy

03.04.15 Minnesota Wild – New York Rangers 2:3
    28.10.14 New York Rangers – Minnesota Wild 5:4

(Výsledky z loňské sezóny NHL 2014/15.)

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Prosser, Dumba, Brodin, Scandella, Suter (A), Spurgeon – Parise (A), Granlund, Pominville – Vanek, Koivu (C), Zucker – Niederreiter, Coyle, Fontaine – Porter, Stoll, Carter. Hlavní trenér: Mike Yeo.

New York Rangers: Raanta (Lundqvist) – Skjei, McIlrath, Yandle, Boyle, Staal (A), McDonagh (C) – Nash (A), Brassard, Zuccarello – Kreider, Lindberg, Fast – Miller, Hayes, Stalberg – Glass, Moore, Etem. Hlavní trenér: Alain Vigneault.

Rozhodčí: Ghislain Hebert, Brian Pochmara – Kiel Murchison, Scott Driscoll.
    Hokejisté New Yorku Rangers během rozbruslení v Minnesotě.

V bráně New Yorku Rangers dnes dostal přednost brankář Antti Raanta, zatímco prostor mezi třemi tyčemi bude na straně Wild hájit Devan Dubnyk.

00:01

00:03
    Minnesota Wild vyhrála úvodní vhazování zápasu, jenže Rangers předvedli dobrý forčeking.

00:30
    Wild zablokovali střelu Rangers z levého křídla a poté mohli vyrazit do útoku, ten ale zastavilo postavení mimo hru.

00:49
    Keith Yandle se dostal do samostatného úniku a po faulu Marca Scandelly bude následovat trestné střílení!

00:49
    Keith Yandle zpomalil v pravém kruhu pro vhazování a poté se snažil vymést pravý horní roh brány, jenže puk nedokázal dostatečně zvednou a Devan Dubnyk ho ukryl v lapačce!

01:10
    Wild přežili první kritickou situaci a v Xcel Energy Center trvá bezbrankový stav.

01:22
    Jason Zucker se s tím nemazlil a napálil puk do útočného pásma.

02:01
    Rangers vyhodili puk na zakázané uvolnění a hra se vrátila před Anttiho Raantu.

02:26
    Další nahození Wild do útočného pásma, po kterém následovalo rychlé střídání.

02:47
    Ani Rangers se na opačné straně k ničemu nedostali a po nahození puku do útočného pásma odjeli střídat.

03:04
    Zach Parise vypálil z pravého kruhu pro vhazování na přední pravou tyč, kde byl jeho pokus zablokován.

03:30
    Ryan Suter vypálil od modré čáry a jeho následná střela zamířila vedle pravé tyče.

04:00
    Minnesota zaváží puk po levém křídle do útočného pásma.

04:18
    Rangers se osvobodili a puk z hole Jonase Brodina byl ve středním pásmu sražen mimo hrací plochu.

04:34
    Dva obránci Rangers se v obranném pásmu nepříjemně srazili, žádné bezprostřední nebezpečí z toho ale nevzniklo.

04:44
    Ryan Suter vypálil od modré čáry a Antti Raanta jeho střelu směřující ke vzdálenější pravé tyči ukryl v lapačce.

05:15
    Devan Dubnyk se vydal za bránu, aby zastavil nahození Rangers.

05:35
    Jared Spurgeon objel bránu Rangers a poté puk vracel na modrou čáru, tam ale nebyl žádný z jeho spoluhráčů a Wild se sami připravili o útočné pásmo.

06:14
    Minnesota je v úvodu zápasu aktivnější, zatím si ale nevytvořila žádnou slibnou brankovou příležitost.

06:48
    Minnesota přežila trestné střílení v úvodu zápasu, které neproměnil Keith Yandle, a před první reklamní přestávkou jsme se žádného gólu nedočkali.
    Bilance Ricka Nashe během 15 zápasů proti Minnesotě Wild.

06:48
    Minnesota Wild vyhrála vhazování ve středním pásmu a může puk nahodit do útočného pásma.

06:55
    Wild puk sice nahodili do útočné třetiny, k ničemu se ale vzápětí nedostali.

07:32
    Mats Zuccarello vypálil z prostoru mezi kruhy pro vhazování, jeho střela ale byla zablokována.

08:27
    Minnesota právě vstřelila branku!
    MIKKO KOIVU střílí gól a posílá Minnesotu Wild do vedení!! Thomas Vanek zpoza brány přihrál mezi kruhy pro vhazování Mikkovi Koivuvi, který si puk zpracoval a bekhendovou střelou po ledě ho mezi betony Anttiho Raanty poslal do brány. Asistence: Thomas Vanek, Zach Parise.
    08:27 Mikko KOIVU - 1:0

08:49
    Antti Raanta zastavil nebezpečnou střelu Wild od modré čáry a přerušil hru.

08:52
    Vyloučení v týmu New York Rangers: Dylan McIlrath dostal menší trest, 2 minuty nedovolené bránění.

09:02
    Wild vypálili z levého křídla a jejich střela byla sražena do ochranné sítě.

09:28
    Mikko Koivu dobře tečoval střelu po ledě v blízkosti pravé tyče a puk zamířil těsně mimo.

10:10
    Více než minuta z přesilové hry Wild je pryč a domácí se zatím do žádné nebezpečné šance nedostali.

10:36
    Matt Dumba tvrdě vypálil z levého kruhu pro vhazování bez přípravy, jeho střela ale byla zablokována.

11:00
    Přesilová hra Wild je minulostí a Rangers hrají opět v plném počtu.

11:22
    Rick Nash vypálil z pravého kruhu pro vhazování a Devan Dubnyk puk našel v lapačce. Následuje krátká reklamní přestávka.

11:37
    Rangers bojují v útočném pásmu o puk.

11:53
    Jared Spurgeon vybojoval puk u mantinelu a Wild mohli vyrazit do útoku.

12:15
    Jeden z hráčů Wild se ocitl mezi kruhy pro vhazování ve střelecké pozici a mohl zkusit vypálit bekhendem, nakonec se ale rozhodl pro zpětnou přihrávku na modrou čáru, kde nikdo nebyl a puk zamířil do středního pásma.

12:40
    Marco Scandella vyhodil puk z obranného pásma na zakázané uvolnění.

12:48
    Rangers se nepodařil přechod přes modrou čáru a jejich útok zastavilo postavení mimo hru.

12:56
    Další přerušení hy, tentokrát kvůli postavení mimo hru v podání Wild.

13:20
    Keith Yandle se snažil v blízkosti brankoviště dostat ke střele, tu ale skvěle zablokoval Marco Scandella.

13:49
    Marco Scandella tvrdě vypálil z pravého kruhu pro vhazování a Antti Raanta jeho střelu zastavil maskou! Brankář Rangers je hodně otřesný a bude střídat.

13:49
    Antti Raanta předvedl nádherný zákrok maskou, bohužel to ale bylo to poslední, co v dnešním zápase předvedl. Do brány přichází Henrik Lundqvist.

13:55
    Henrik Lundqvist poprvé v akci poté, co zastavil nahození Wild.

14:06
    Rangers se ocitli v postavení mimo hru a po reklamní přestávce se bude vhazovat ve středním pásmu.

14:20
    Rangers tvrdě vypálili z levého křídla a Devan Dubnyk jejich střelu vyrazil u pravé tyče za bránu.

15:02
    Rangers nahodili puk za bránu Wild a odjeli střídat.

15:12
    Keith Yandle vypálil z levého kruhu pro vhazování a Devan Dubnyk jeho střelu směřující ke vzdálenější pravé tyči levým betonem vyrazil!

16:02
    Dominic Moore vypálil z vrcholu levého kruhu pro vhazování a jeho následná střela zamířila mimo.

16:34
    Dan Boyle vyvezl puk z obranného pásma do středu ledové plochy, kde o něj vzápětí přišel.

16:56
    Jason Pominville vypálil z levého kruhu pro vhazování, jeho střela ale byla zablokována.

17:23
    Devan Dubnyk vyjel z brány, aby u pravé tyče své brány zastavil nahození Rangers.

17:59
    Justin Fontaine na pravém křídle dokázal dobruslit puk směřující na zakázané uvolnění, z ostrého úhlu už ale poté neměl sílu na to, aby puk usměrnil na bránu.

18:44
    Thomas Vanek vypálil od modré čáry a puk se od mantinelu za bránou odrazil k Nino Niederreiterovi, který mohl střílet do prázdné brány, jenže zamířil pouze vedle levé tyče! To byla obrovská šance.

19:30
    Jason Zucker byl při snaze o vyhození Dominica Moore zasažen holí do obličeje, vylučovat se ale nebude.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Keith Yandle se po pouhých jedenácti sekundách dostal do samostatného úniku, ve kterém byl zahákován, a rozhodčí nařídili trestné střílení, to ale Keith Yandle neproměnil. Obránce New Yorku Rangers v pravém kruhu pro vhazování zpomalil a poté se snažil zamířit do pravého horního rohu, jenže puk nedokázal dostatečně zvednout a Devan Dubnyk ho našel v lapačce. Rangers úvodní šanci nevyužili a na opačné straně přišel trest, když v čase 8:27 Thomas Vanek našel přihrávkou zpoza brány mezi kruhy pro vhazování Mikka Koivua, který si puk nejprve zpracoval a poté ho bekhendem po ledě poslal mezi betony Anttiho Raanty. V čase 13:49 mohl vedení Wild navýšit tvrdou střelou z pravého kruhu pro vhazování Marco Scandella, Antti Raanta ale jeho střelu dokázal zastavit maskou. Finský brankář byl po střele Scandelly hodně otřesený a do brány místo něj nastoupil Henrik Lundqvist, který mohl inkasovat necelé dvě minuty před koncem první třetiny, jenže Nino Niederreiter minul po odrazu puku od mantinelu za bránou po střele Thomase Vanka od modré čáry prázdnou klec. Skóre po první třetině. Minnesota Wild 1 New York Rangers 0.

20:01

20:05
    V Xcel Energy Center začala druhá třetina, do které Minnesota Wild vstupuje s jednobrankovým vedení.

20:24
    Jason Pominville na pravém křídle zavezl puk do útočného pásma a poté tvrdě vypálil, Henrik Lundqvist by ale připraven a jeho střelu vyrazil.

20:50
    Rangers se ubránili a vyhodili puk na zakázané uvolnění.

21:20
    Matt Dumba vypálil od modré čáry po dobrém forčekingu Marca Scandelly, jeho následná střela ale zamířila vedle pravé tyče.

22:00
    Devan Dubnyk se vydal za svou bránu, aby zastavil nahození Rangers.

22:34
    Jonas Brodin nahazoval puk z vrcholu levého kruhu pro vhazování na bránu, jeho nahození ale bylo zablokováno.

22:54
    Keith Yandle dostal přihrávku doprava a poté z pravého kruhu pro vhazování vypálil, Devan Dubnyk byl ale připraven a jeho střelu vyrazil mimo!

23:48
    Jared Spurgeon tvrdě vypálil z prostoru mezi kruhy pro vhazování a jeho střela zamířila těsně vedle levé tyče.

23:57
    A znovu Jared Spurgeon, který tentokrát pálil z pravého kruhu pro vhazování přesněji, Henrik Lundqvist ale dokázal jeho střelu levým betonem vyrazit.

24:52
    Rangers těsně před bránou tečovali střelu od modré čáry a Devan Dubnyk předvedl dobrý reflexivní zákrok.

25:30
    Chris Kreider vypálil z vrcholu levého kruhu pro vhazování a snažil se zamířit přesně ke vzdálenější pravé tyči, Devan Dubnyk ale puk ukryl v lapačce! Pěkný zákrok brankáře Minnesoty.

25:36
    Minnesota Wild vyhodila puk na zakázané uvolnění a hra se vrátí zpět před Devana Dubnyka.

26:04
    Útok Rangers zastavilo postavení mimo hru a po reklamní přestávce se bude vhazovat ve středním pásmu.
    Důvod, proč Antti Raanta předčasně opustil bránu Rangers.

26:15
    Rangers se vydali do útoku a na pravé straně bojují o mantinelu o puk.

26:25
    Rangers se podařilo puk vybojovat a v blízkosti pravé tyče napřáhli ke střele, která zamířila mimo.

27:00
    Keith Yandle odvedl v obraně skvělou práci, když nepustil do zakončení Thomase Vanka.

27:11
    Dan Boyle na pravém křídle vypálil od modré čáry a Devan Dubnyk našel puk po spolehlivém zákroku v lapačce.

27:38
    Justin Fontaine nahodil puk od modré čáry na bránu Rangers a donutil Henrika Lundqvista k zákroku.

27:49
    STŘELY

Minnesota Wild 12 New York Rangers 9

28:09
    Při pohledu na střely sledujeme velice vyrovnané utkání, více nebezpečných šancí ale měli domácí hráči Minnesoty.

28:32
    Wild poslali na bránu Rangers další nebezpečné nahození, po kterém musel být Henrik Lundqvist velmi pozorný, aby skákavý puk vyrazil mimo.

29:32
    Justin Fontaine napřáhl od modré čáry k táhlé střele zápěstím a Henrik Lundqvist ukryl puk po pěkném zákroku v lapačce!

29:42
    Rangers jako by si v předchozích zápasech vystříleli střelecký prach a dnes se jim v ofenzivě vůbec nedaří.

29:47
    New York Rangers měl jedinou slibnou šanci, a to když v úvodu zápasu obstaral trestné střílení Keith Yandle, jenže neproměnil.

30:01
    Mikko Koivu mířil z blízkosti přesně do pravého horního rohu, Henrik Lundqvist ale vytáhl fantastický zákrok a lapačkou jeho střelu dokázal vyrazit!

30:34
    Dominic Moore fauloval a po krátké reklamní přestávce si Minnesota Wild zahraje druhou přesilovou hru.

30:34
    Omlouvám se, Dominic Moore byl tím faulovaným hráčem, takže přesilová hra pro Rangers a ideální možnost vyrovnat stav utkání.

30:34
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild: Jarret Stoll dostal menší trest, 2 minuty podražení.

31:00
    Rangers vypálili z pravého křídla a Devan Dubnyk ukryl puk ve své výstroji.

31:19
    Wild se podařilo vyhodit a Rangers musí rozjíždět další útok od vlastní brány.

31:45
    Jimmy Hayes je připravený na modré čáře na střelu, zatím se k ni ale neodhodlal.

32:07
    Devan Dubnyk už byl překonaný po střele Rangers z pravého křídla, Minnesotu Wild ale zahrál Jonas Brodin!

32:19
    Justin Fontaine se dostal v oslabení do samostatného úniku, po kterém orazítkoval bekhendovou střelou po ledě vzdálenější pravou tyč brány!

33:12
    Devan Dubnyk předvedl dobrý zákrok a přerušil hru.

33:54
    New York Rangers úvodní přesilovou hru nevyužil a Minnesota hraje opět v plném počtu.

34:15
    Jason Zucker vypálil z pravého křídla na přední tyč a Henrik Lundqvist měl co dělat, aby jeho střelu zastavil! Nadvakrát to ale dokázal.

34:15
    Po zákroku Henrika Lundqvista přichází na řadu další reklamní přestávka.
    Keith Yandle a jeho trestné střílení z úvodu zápasu.

34:18
    Thomas Vanek se u levé tyče dostával do dobré palebné pozice, Henrik Lundqvist proti němu ale dobře vyjel a holí mu puk vypíchl.

34:48
    Henrik Lundqvist u pravé tyče zastavil nahození Wild a poté rychle rozehrál za bránu.

35:13
    Rangers se málem dopustili obrovské chyby před vlastní bránou, Nino Niederreiter se ale ke střele v pravém kruhu pro vhazování nedostal.

35:40
    Vyloučení v týmu New York Rangers: Dan Boyle dostal menší trest, 2 minuty hákování.

35:48
    Rangers se rychle osvobozují a vyhazují puk za bránu Wild.

36:04
    Zach Parise ztratil na modré čáře puk a Dominic Moore vyrazil po levém křídle dopředu, v útočném pásmu se ale ke střele nedostal.

36:28
    Další vyhození Rangers, kteří zvládají hru v oslabení skvěle.

36:45
    Nino Niederreiter si sjel mezi kruhy pro vhazování na zpětnou přihrávku a poté vypálil, jeho střela ale byla zablokována.

37:30
    MATT DUMBA střílí parádní gól v přesilové hře a zvyšuje na 2:0!! Nino Niederreiter se u pravé tyče skvěle otočil s pukem a vypálil. Henrik Lundqvist sice jeho střelu vyrazil, puk poté ale ze vzduchu poslal do prázdné brány Matt Dumba. Asistence: Nino Niederreiter, Mikael Granlund.
    37:30 Matt DUMBA - 2:0

39:00
    Do konce druhé třetiny zbývá 1 minuta.

39:09
    Jason Zucker předvedl v levém kruhu pro vhazování nádhernou stahovačku a Henrik Lundqvist poté dokázal jeho střelu s pomoci své pravé tyče vyrazit mimo!

39:51
    Rangers právě vstřelili branku!
    DOMINIC MOORE odpovídá na gól Wild a vrací New York Rangers rychle zpět do zápasu!! Emerson Etem zpětnou přihrávkou našel v levém kruhu pro vhazování Dominica Moore, který parádní střelou zápěstím vymetl vzdálenější pravý horní roh brány. Gólové akci Rangers předcházela šance Jasona Zuckera, který předvedl pěknou stahovačku, Henrik Lundqvist ale jeho následnou střelu vyrazil a Rangers se mohli vzápětí radovat. Asistence: Emerson Etem, Tanner Glass.
    39:51 Dominic MOORE - 2:1

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Minnesota Wild byla ve druhé třetině nebezpečnější a přesně v její polovině se mohla ujmout dvoubrankového vedení, když Mikko Koivu mířil z blízkosti přesně do pravého horního rohu, jenže Henrik Lundqvist jeho střelu lapačkou vyrazil a připsal si fantastický zákrok. Další klíčové okamžiky poté přišly v přesilové hře Rangers. Jonas Brodin nejprve dokázal u levé tyče uklidit do bezpečí puk směřující za záda Devana Dubnyka a Justin Fontaine se vzápětí dostal do samostatného úniku, který zakončil bekhendovou střelou po ledě do pravé tyče. V čase 37:30 už se ale domácí fanoušci mohli radovat, když Matt Dumba po střele Nino Niederreitera z blízkosti puk poslal ze vzduchu do prázdné brány. Radost Minnesoty ovšem devět sekund před zazněním druhé sirény zmrazil Dominic Moore, který střelou z levého kruhu pro vhazování po zpětné přihrávce Emersona Etema vymetl přesně pravý horní roh brány. Nutno dodat, že gólové akci Rangers předcházel zákrok Henrika Lundqvista, kterého prověřil po krásné stahovačce Jason Zucker. Skóre po 40 minutách. Minnesota Wild 2 New York Rangers 1.

40:01

40:12
    Rick Nash v úvodu třetí třetiny zastavil útok Wild a poté puk zavezl za vlastní bránu, aby mohl v klidu rozehrát.

40:47
    Rangers se vydali po pravém křídle do útoku, který zastavil těsně za modrou čárou v obranném pásmu Mikko Koivu.

41:30
    Jimmy Hayes vypálil na pravém křídle z ostrého úhlu a jeho střela po ledě orazítkovala pravou tyč!

41:32
    Devan Dubnyk poté odražený puk od tyče zastavil levým betonem a přikryl ho lapačkou.

42:00
    Wild se vydali do útočného pásma a na pravém křídle se srazili dva hráči, vylučovat se ale nebude ani na jedné straně.

42:21
    Útok Rangers zastavil ofsajd, po kterém se bude vhazovat ve středním pásmu.

42:43
    Úvod třetí třetiny patří Rangers, kromě tyče Jimmyho Hayese z ostrého úhlu se ale zatím k ničemu nedostali.

43:21
    Jason Pominville na pravém křídle nabral rychlost a z pravého kruhu pro vhazování napřáhl ke střele, za kterou se Henrik Lundqvist jen ohlédl a pohledem ji tlačil mimo. Rangers nakonec zachránila tyč, od které se puk odrazil zpět do hry!

44:35
    V další šanci se ocitl Mikko Koivu, který nebezpečně vypálil z vrcholu levého kruhu pro vhazování a jeho následná střela zamířila těsně nad!

45:00
    Minnesota si v rychlém sledu vytvořila dvě velké šance, zdvojnásobit vedení se jí ale nepodařilo.

45:31
    Rangers se na opačné straně dostali ke střele, která byla sražena mimo ledovou plochu.

46:17
    Wild se dostali na pravém křídle k další střele, tu ale tentokrát zablokoval dobře postavený Keith Yandle.

46:46
    Zach Parise si u levé tyče najížděl na přihrávku svého spoluhráče z pravého křídla, puk se mu ale v její těsné blízkosti na bránu usměrnit nepodařilo.

47:35
    Minnesota Wild má více šancí a podle mého osobního názoru vede zaslouženě.

48:10
    Rangers by měli přidat, pokud chtějí zápas vyrovnat nebo dokonce otočit.

48:38
    Emerson Emet napřáhl na modré čáře ke střele zápěstím, která byla sražena mimo.

49:08
    Nyní se hraje poměrně dlouho bez přerušení.

49:20
    Hra byla nyní přerušena a po krátké reklamní přestávce si jeden z týmů zahraje přesilovou hru.
    Plácnout si s takovouto rukou se nepoštěstí každému.

49:20
    Vyloučení v týmu New York Rangers: Brady Skjei dostal menší trest, 2 minuty držení.

49:38
    JASON POMINVILLE střílí gól v přesilové hře a posílá Minnesotu Wild do dvoubrankového vedení!! Mikko Koivu na levém křídle přihrál do jízdy Jasonovi Pominvillemu, který si sjel před bránu a mezi betony Henrika Lundqvista puk bekhendem uklidil do brány. Asistence: Mikko Koivu, Ryan Suter.
    49:38 Jason POMINVILLE - 3:1

49:47
    Wild vyhodili puk na zakázané uvolnění.

50:18
    CHRIS PORTER se prosazuje a Minnesota Wild během 40 sekund skóruje podruhé!! Justin Fontaine na pravém křídle přihrál do jízdy Chrisovi Porterovi, který bekhendem vypálil a Henrik Lundqvist si puk nešťastně ramenem srazil do pravého horního rohu své brány. Asistence: Justin Fontaine, Ryan Suter.
    50:18 Chris PORTER - 4:1

51:05
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild: Nino Niederreiter dostal menší trest, 2 minuty nedovolené bránění brankáře.

52:16
    Wild se podařilo vyhodit a Rangers hrají přesilovou hru velmi špatně.

52:33
    Dnes Rangers na výhru rozhodně nemají a dva slepené góly s největší pravděpodobností rozhodli o osudu dnešního utkání.

52:53
    Oscar Lindberg se dostal před bránou ke střele, ta ale zamířila pouze doprostřed brány a Devan Dubnyk ji betony vyrazil.

53:31
    Přesilová hra Rangers se vypařila jako pára nad hrncem.

54:02
    Mikael Granlund nabral na levém křídle rychlost a rychle vypálil, Henrik Lundqvist ale dokázal jeho střelu zastavit a jeho následnou dorážku našel pod svým tělem poté, co puk instinktivně rychle zalehl!

54:02
    Na řadu přichází zřejmě poslední reklamní přestávka.

54:07
    V posledním zápase Minnesota doma nadělila šest gólů Vancouveru Canucks a nyní vede nad Rangers už 4:1!

54:46
    Puk byl sražen na střídačku Wild a hra byla přerušena.

55:08
    Minnesota nezadržitelně směřuje za třetím vítězstvím v řadě.

55:48
    Minnesota dnes podala skvělý výkon, zatímco Rangers zůstali za očekáváním.

56:23
    RYAN MCDONAGH střílí gól a snižuje na 2:4 z pohledu New Yorku Rangers!! Ryan McDonagh zaklekl v pravém kruhu pro vhazování a zamířil přesně k pravé tyči nad lapačku Devana Dubnyka. Asistence: T.J. Miller, Jesper Fast.
    56:23 Ryan MCDONAGH - 4:2

56:43
    Jason Pominville se dostal do samostatného úniku, Henrik Lundqvist ale dokázal jeho střelu lapačkou vyrazit nad bránu!

57:08
    Jason Zucker vzápětí pálil z levého kruhu pro vhazování, Henrik Lundqvist už ale za svá záda další gól pustit nechce.

57:43
    MIKKO KOIVU střílí svůj druhý gól v dnešním zápase a pečetí vítězství Minnesoty Wild!! Wild předvedli v rohu kluziště skvělý forčeking, a přestože Henrik Lundqvist dělal co mohl, aby puk zastavil, z dorážky se prosadil kapitán Minnesoty Mikko Koivu. Asistence: Chris Carter, Charlie Coyle.
    57:43 Mikko KOIVU - 5:2

58:10
    Na ledové ploše vzplanuly vášně a na obou stranách se bude vylučovat.

58:10
    Vyloučení v týmu New York Rangers: Dylan McIlrath dostal menší trest, 2 minuty hrubost.

58:10
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild: Charlie Coyle dostal menší trest, 2 minuty hrubost.

58:35
    Dan Boyle vypálil z pravého křídla, Devan Dubnyk byl ale připraven a jeho pokus vyrazil.

59:00
    Do konce zápasu zbývá jedna minuta.

59:23
    Mikko Koivu se řítil do samostatného úniku a mohl vstřelit hattrick, Henrik Lundqvist ho ale podruhé nebo potřetí v zápase dokázal fantastickým zákrokem vychytat!

Minnesota Wild ve třetí třetině rozhodla dvěma slepenými góly o svém vítězství a proti New Yorku Rangers v Xcel Energy Center zaznamenala třetí výhru v řadě, na kterém mají velký podíl kapitán Mikko Koivu, který vstřelil dva góly, a Jason Pominville s Chrisem Porterem, kteří se prosadili v rozmezí pouhých 40 sekund. Utkání ovlivnilo zranění Anttiho Raanti, místo kterého musel do brány již v první třetině Henrik Lundqvist. Konečný výsledek. Minnesota Wild 5 New York Rangers 2.
    Minnesota zaznamenala proti Rangers třetí vítězství v řadě.

Tři hvězdy utkání

1. Mikko Koivu (MIN) 2+1
    2. Matt Dumba (MIN) 1+0
    3. Jason Pominville (MIN) 1+0 (04:56:16)

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 9. Koivu (Vanek, Parise), 38. Dumba (Niederreiter, Granlund), 50. Pominville (Koivu, Suter), 51. Porter (Fontaine, Suter), 58. Koivu (Carter, Coyle) – 40. Moore (Etem, Glass), 57. McDonagh (Miller, Fast)

New York Rangers: Raanta (14. Lundqvist) – Skjei, McIlrath, Yandle, Boyle, Staal (A), McDonagh (C) – Nash (A), Brassard, Zuccarello – Kreider, Lindberg, Fast – Miller, Hayes, Stalberg – Glass, Moore, Etem. Hlavní trenér: Alain Vigneault.

Rozhodčí: Ghislain Hebert, Brian Pochmara – Kiel Murchison, Scott Driscoll