SK Karviná – Poruba 2011 3:7 (kon.) | Nový Jičín – Mor. Budějovice 7:5 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 3:4 (kon.)
SHK Hodonín – Břeclav 5:2 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 11:1 (kon.) | Klášterec nO – Trutnov 4:3 (1:0 po s.n.)
Kolín – Děčín 6:2 (kon.) | Vsetín – Kopřivnice 7:4 (kon.) | Sokolov – Nymburk 2:3 (0:2 po s.n.)
Žďár n/S – Tábor 6:7 (0:2 po s.n.) | Jindř. Hradec – Řisuty 7:5 (kon.) | Pelhřimov – Klatovy 7:4 (kon.)
Jablonec n/N – Bílina 6:2 (kon.)
SC Marimex Kolín
6:2 (2:1, 2:1, 2:0)
HC Děčín
Sobota 19.12.2015, 17:07 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Západ • 23. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:07.

Dobrý večer hokejoví příznivci. Vítám Vás na dalším kole II. ligy skupiny západ.
    Dnes to pro domácí celek nebude lehká pozice, ačkoliv si Kozlové suveréně drží první příčku své tabulky. Tak ve středu kolínský klub postihla smutná událost. Přišli o největšího Kozla klubu v nešťastnou dobu – při cestě na zápas. Kustod a vedoucí týmu Rudolfa Musílka (více na www.sckolin.cz).
    Dnešní zápas bude patřit právě jemu. "Rudo děkujeme za vše."

SC Kolín: Moravec (Sejpal) – Pácal, Hanzl, Skokan, Voženílek, Březina, Barták, Suchý – Veselý, Semirád, Malý "C" – Jankovský, Zumr, Morkes "A" – Kadlec ml., Kadlec st. "A", Ježek – Hlavatý, Navrátil, Chvojka

HC Děčín: Šticha (Kácha) – Kaltenböck, Zdvořáček, Hřibal, Kvaček, Havlíček, Drnec, Oliverius, Zika, Volráb, Hašek "A", Vacek, Kment, Faigl, Buďa, Chovanec, Fojt

Rozhodčí: Battěk- Špringl ml., Žídek.

00:01

00:13
    Utkání rozehrálo lépe mužstvo domácích.

01:08
    Kozlové prakticky drtí Medvědy v jejich útočné třetině. Ke střele se dostal volný Zumr, který orazítkoval pukem břevno děčínské branky. Sudí rozpažuje a hra pokračuje.

02:40
    Medvědi se konečně dostali také do útoku, v útočném pásmu se postaral o střelu Oliverius. Moravec jeho střelu zachytil a hra pokračuje bulí po jeho levici.

03:16
    Kozlové se dostali do úniku, ale pokazil jim to Tomáš Drnec. Který podrazil jednoho z Kozlů. Kozlové si tak zahrají první přesilovou hru!

05:05
    Kozlové právě vstřelili branku!

Kozlové v posledních vteřinách využívají svou první přesilovou hru. Autorem úvodní branky v tomto zápase je JAN VESELÝ!
    Stav utkání 1:0.

Bez asistence.

07:24
    Ofsajd Medvědů.

07:50
    Ježek zahájil z obranné třetiny útok. Puk přihrál Navrátilovi, který z poloviny hřiště nahodil na Šticha.

08:51
    Další vyloučení na straně Děčína. Potrestán Milan Buďa (DEC) na 2 minuty za podražení.

09:46
    Medvědi se dokázali v oslabení ubránit a kotouč putuje k Moravcově třetině.

11:08
    Hosté už jsou na ledě kompletní, ale na trestné se vyměnili za hosty tentokrát domácí. Potrestán Marek Březina (KOL) na 2 minuty za podražení. Dokáží Medvědi snížit. ?

12:05
    Děčín právě vstřelil branku!
    Autorem branky je DRNEC. Asistence: Zika a Oliverius.

14:25
    Další přesilová hra pro Kozly. Vyloučen Tomáš Drnec (DEC) na 2 minuty za nedovolené bránění.

15:45
    Obrovskou chybu ve středním pásmu trestají malým trestem hosté. Dostali se do velké šance. Moravec je v pohotovosti.

16:14
    Hosté budou chvilku ve třech na hřišti. Potrestán Martin Kvaček (DEC) na 2 min za hákování.

16:25
    Medvědi jsou na hřišti ve 4.

18:08
    Bartákovo nahození končí vedle branky. Domácí si však stále drží pásmo.

18:14

18:56
    Lukáš Zika (DEC) nejdříve za brankou Moravce podrazil jednoho z Kozlů a poté ve výhodě domácích poté ještě fauloval kolenem. Potrestán celke 4 minutami.

19:15
    Na trestnou lavici domácích poslán Marek Voženílek (KOL) na 2 minuty za sekání.

19:31

Domácí v útočné pozici stříleli na Šticha jako oživot. Spadlo to do branky až poslednímu střelci LUKÁŠI SKOKANOVI, který Šticha doslova prostřelil. Dostává tak Kolín opět do vedení 2:1.

20:00

První část hry je za námi. Oba týmy využili jednu přesilovou hru a poté ve hře 4 na 4 kolínský Skokan prostřelil Šticha a svůj tým poslal do vedení.
    Další třetina začne příbližně v 17:57.

20:01

20:18
    Hra pokračuje po 4 hráčích na obou stranách na ledě.

21:02

21:15

22:21
    Domácí si vytvořili tlak u Šticha.

22:56

23:38
    Jiří Kadlec ml. vystřelil na Šticha, ten jeho kotouč chytl a hru pozastavil.

25:52
    Ukázkový útok předvedla druhá formac Kolína. Jankovský vystřelil na Šticha, ale všechny volné místa měl děčínský gólman pohlídané. A jeho střelu chytil svou lapačkou.

30:25
    Ofsajd Děčína.

30:27
    Další ofsajd Děčína.

32:38
    Hra je v tuto chvíli velmi nevýrazná z obou stran.

33:21
    Buly před Štichem vyhrál Semirád a poslal puk na Malého, který z první pálil. Jeho střelu však Štich vyrazil za sebe.

33:43
    Hosté se na druhé straně také dostali k šanci. Moravec v pozoru!

35:29

Medvědi sice vyhráli buly před Štichem, ale Semirád ihned vyšťouchl kotouč děčínské obraně před jejich branku a rychlý JOSEF MALÝ střelil kotouč přímo do děčínské klece! Stav utkání 3:1.

Asistence: Semirád

36:34

Rychlou a především nečekanou akci předvedla na ledě pětice Medvědů, útok přes celé hřiště završili gólem! Snižují tak stav na 3:2. Autorem druhé branky je RADIM VACEK.

Asistence: Ondřej Hřibal

37:22

Rychlou odpověď do děčínské branky posílá JAN VESELÝ, který navyšuje svým dnešním druhým gólem skóre dnešního zápasu 4:2.

40:06
    Hned v úvodní buly ve třetí třetině došlo k faulu. Vyloučen Jan Veselý (KOL) na 2 minuty za vysokou hůl. Hosté mají možnost snížit stav utkání.

40:29
    Domácí se osvobozují a vyhazují kotouč přes celé hřiště.

40:58
    Zumr ubránil nahrávku hostů a hra je přesunuta do středního pásma.

41:27

41:44
    Konečně se Medvědům podařilo dostat se do nějaké té šance v přesilové hře. Moravec kotouč za svá záda nepustil.

42:06

43:03
    Do 4 míří zase domácí. Potrestán Josef Malý (KOL) na 2 minuty za podražení.

43:27
    Domácí se ubránili a hru přesunuli do útočného pásma.

43:59
    Zumr výborně vybojoval kotouč, objel obránce Děčína a spolu s Jankovským jeli sami dva proti jednomu obránci na branku. Zumr zavezl kotouč až před Šticha, kde nahrál před prázdnou branku Jankovskému. Tomu však střela nesedla a trefil toho jediného obránce Děčína do oblasti krku.

45:03

45:43
    Pácalova střela byla tečována mimo branku. Momentálně mají v převahu domácí.

46:54
    Další akce 2 na jednoho, tentokrát v podání Morkese a Jankovského také gólem nekončí.

47:54
    Pácalova dělovka málem vysklila plexi za bránou. Plexi drží a hra pokračuje!

53:42
    Oddechový čas pro domácí.

55:30
    Kozlové mají tlak jako hrom, ale puk ne a ne do branky hostí dostat.

57:02
    Vyloučen hostí Ondřej Hřibal (DEC) na 2 minuty za vysokou hůl.

57:02
    Děčínské mužstvo dělá zmatky ve střídání. Hra je pořád pozastavena.

57:44

Hattrick dnes zaslouženě trefil JAN VESELÝ, kterému to dnes opravdu střílí! Svůj tým posouvá krůček blíže k vítězství!

Asistence: Petr Morkes

58:11
    Vyloučen Michal Oliverius (DEC) na 2 minuty za sekání.

58:22
    Autorem branky je VOŽENÍLEK. Asistence: Zumr a Morkes.

Konec zápasu Kolín vs. Děčín končí výhrou Kolína 6:2.
    Nejlepším hráčem je Jan Hanzl a Jan Havlíček.

Tímto je to ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a po novém roce naviděnou. (19:23:39)

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 6. Veselý, 20. Skokan, 36. Malý (Semirád), 38. Veselý (Malý), 58. Veselý (Malý), 59. Voženílek (Zumr, Morkes) – 13. Drnec (Zika, Oliverius), 37. Vacek (Hřibal)

SC Marimex Kolín: Moravec (Sejpal) – Pácal, Hanzl, Skokan, Voženílek, Březina, Barták, Suchý – Veselý, Semirád, Malý "C" – Jankovský, Zumr, Morkes "A" – Kadlec ml., Kadlec st. "A", Ježek – Hlavatý, Navrátil, Chvojka

Rozhodčí: Battěk- Špringl ml., Žídek