SK Karviná – Poruba 2011 3:7 (kon.) | Nový Jičín – Mor. Budějovice 7:5 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 3:4 (kon.)
SHK Hodonín – Břeclav 5:2 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 11:1 (kon.) | Klášterec nO – Trutnov 4:3 (1:0 po s.n.)
Kolín – Děčín 6:2 (kon.) | Vsetín – Kopřivnice 7:4 (kon.) | Sokolov – Nymburk 2:3 (0:2 po s.n.)
Žďár n/S – Tábor 6:7 (0:2 po s.n.) | Jindř. Hradec – Řisuty 7:5 (kon.) | Pelhřimov – Klatovy 7:4 (kon.)

Luboš Heršálek (TAB) (23:34:38)

V samostatných nájezdech zvítězil tým Hockey Club Tábor.
    Rozhodující nájezd dal Přibyl a rozhodl tak o vítězství hostů.

2. série
    0:2
    Přibyl Blažíčka prostřeluje a rozhoduje tak utkání.

2. série
    0:1
    Březinův pokus v bráně neskončil.

1. série
    0:1
    A Kellnerova klička na Blažíčka platila.

1. série
    0:0
    Štěpánek Nováka neprostřelil.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení utkání nerozhodlo a za malou chvíli budou následovat samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:55
    Pokus Tomáše Střechy ukryl Novák pod lapačkou.

64:00
    Začala poslední minuta prodloužení.

63:03
    Domácí Malec se prokličkoval až před Nováka, ten si ale s jeho střelou dokázal poradit.

61:43
    Následnou střelu Libora Střechy vyrazil Novák mimo bránu.

60:30
    Hosté se jako první v prodloužení dostali do útočného pásma, ale jejich jediná střela skončila na mantinelu za Blažíčkovou bránou.

60:01

60:00

59:17
    Martin Lojek dostává dvě minuty a hosté budou mít přesilovou hru.

58:30
    Hosté teď ještě zatopili domácím v jejich obranném pásmu, ale nakonec se sami vyhnali z útočného pásma po chybě jednoho z obránců.

Jakub Janů

Branky a nahrávky: 6. Kaňka (Štěpánek, Staněk), 6. Krupka (Vítek D.), 15. Štěpánek (Vítek D.), 19. Štěpánek (Krupka), 28. Kunstmüller (Střecha T.), 49. Březina (Malec, Střecha T.) – 12. Kellner (Přibyl), 27. Zayml (Blažek), 30. Polodna (Havran), 42. Vaniš (Heršálek, Klíma), 46. Březina (Heršálek, Vaniš), 55. Györi (Havran, Blažek), rozh. náj. Přibyl