SK Karviná – Poruba 2011 3:7 (kon.) | Nový Jičín – Mor. Budějovice 7:5 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 3:4 (kon.)
SHK Hodonín – Břeclav 5:2 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 11:1 (kon.) | Klášterec nO – Trutnov 4:3 (1:0 po s.n.)
Kolín – Děčín 6:2 (kon.) | Vsetín – Kopřivnice 7:4 (kon.) | Sokolov – Nymburk 2:3 (0:2 po s.n.)
Žďár n/S – Tábor 6:7 (0:2 po s.n.) | Jindř. Hradec – Řisuty 7:5 (kon.) | Pelhřimov – Klatovy 7:4 (kon.)

Luboš Heršálek (TAB) (23:34:38)

V samostatných nájezdech zvítězil tým Hockey Club Tábor.
    Rozhodující nájezd dal Přibyl a rozhodl tak o vítězství hostů.

2. série
    0:2
    Přibyl Blažíčka prostřeluje a rozhoduje tak utkání.

2. série
    0:1
    Březinův pokus v bráně neskončil.

1. série
    0:1
    A Kellnerova klička na Blažíčka platila.

1. série
    0:0
    Štěpánek Nováka neprostřelil.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení utkání nerozhodlo a za malou chvíli budou následovat samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:55
    Pokus Tomáše Střechy ukryl Novák pod lapačkou.

64:00
    Začala poslední minuta prodloužení.

63:03
    Domácí Malec se prokličkoval až před Nováka, ten si ale s jeho střelou dokázal poradit.

61:43
    Následnou střelu Libora Střechy vyrazil Novák mimo bránu.

60:30
    Hosté se jako první v prodloužení dostali do útočného pásma, ale jejich jediná střela skončila na mantinelu za Blažíčkovou bránou.

60:01

60:00

59:17
    Martin Lojek dostává dvě minuty a hosté budou mít přesilovou hru.

58:30
    Hosté teď ještě zatopili domácím v jejich obranném pásmu, ale nakonec se sami vyhnali z útočného pásma po chybě jednoho z obránců.

58:04
    Začínají poslední dvě minuty ve třetí třetině.

56:31
    Střelu Štěpánka vyráží Novák betonama mimo bránu.

54:27
    Tábor právě vstřelil branku!
    A hosté srovnávají. Ke střele se dostal MAREK GYÖRI, který svojí střelou překonal Blažíčka. Asistence: Martin Havran, David Blažek

54:19

53:25
    Domácím se zatím nedaří usadit se do útočného pásma, hosté dobře brání a jak mohou tak pošlou kotouč hned přesz všechny čáry ven.

52:16
    Hostující Havran dostává dvě minuty a domácí budou mít přesilovou hru.

48:29
    Žďár právě vstřelil branku!
    A domácí opět odskakují. Nahrávku do jízdy dostal DAVID BŘEZINA, který nekompromisní střelou překonal Nováka. Asistence: Ondřej Malec, Tomáš Střecha

48:23
    Střelu Polodny z levého kruhu kryje Blažíček pohotově do lapačky.

47:35
    Hosté se osvobozují zakázaným uvolněním a bude se vhazovat před Novákem.

45:51
    A je srovnáno. Hostující obránce vystřelil od modré. Vystřelený kotouč těsně před Blažíčkem stihl tečovat JAN BŘEZINA, který poslal kotouč za brankářova záda. Asistence: Luboš Heršálek, Marek Vaniš

45:11
    Hosté pokračují ve své přesilové hře, ale zatím se jim nějak nedaří si kloudně nahrát a usadit se v útočném pásmu.

44:04
    A po dlouhé odmlce se opět hraje.

43:54
    Utkání je v tuto chvíli přerušeno a hráči nám začali kroužit po ledové ploše.

43:54
    Domácí Smejkal dostává dvě minuty za držení a bude následovat přesilová hra Tábora.

43:43
    Desetiminutový trest za nesportovní chování dostává Matušík.

43:43
    Další střelu a opět Vaniše kryje domácí brankář lapačkou a přerušuje tak hru.

42:42
    Střelu od modré kryje Blažíček v lapačce.

41:19
    MAREK VANIŠ dostal pěknou nahrávku do jízdy, následně udělal tři rychlé kroky dostal se k Blažíčkovi a toho se mu podařilo z velkého úhlu překonat a snížit tak na rozdíl jediného gólu. Asistence: Luboš Heršálek, Michal Klíma

40:59
    Po pěkně nahrávce před brankoviště se ocitl úplně volný Vaniš, ale střelou z první Blažíčka nepřekonal

40:01

40:00

38:30
    Do slibné šance se dostal hostující Blažíček, ale domácí stihli včas zakročit a odstavit ho od kotouče.

37:34

36:36

36:10
    Střelu Polodny od modré vyrazil Blažíček mimo bránu.

35:33
    Libor Střecha dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Bude následovat hra ve čtyřech a pak krátká přesilovka hostů.

35:07
    Do konce domácí přesilovky zbývá ještě minuta a půl.

34:35
    Domácí teď delší dobu kombinovali před Novákem, ale žádná jejich střela nebyla úspěšná.

33:30
    Střelu jednoho z domácích obránců kryje Novák v lapačce.

32:40
    Hosté se zatím dobře brání a nedovolují domácím usadit se v útočném pásmu.

31:29
    Radek Seidl nedovoleným zákrokem fauloval domácího hráče a vyfasoval za to trest 5 min. plus do konce utkání. Plameny teď tedy čeká pět minut dlouhá přesilová hra.

29:23
    A hosté přesilovku využívají. Havran nahrál STANISLAVU POLODNOVI, který svojí střelou překonal domácího brankáře. Asistence: Martin Havran

29:05
    Krupka dostává dvouminutový trest za hákování.

28:41
    Vítek David vystřelil z levého kruhu na Nováka, ten kotouč vyrazil betony mimo bránu.

27:06
    A domácí hned odpovídají. Tomáš Střecha našel nahrávkou LUBOŠE KUNSTMÜLLERA, který pěknou střelou z mezikruží překonal Nováka a vrací tak domácím třígólové vedení. Asistence: Tomáš Střecha

26:30
    PATRIK ZAYMPL dostal zpoza brány pěknou nahrávku, kterou dokázal využít a pěknou střelou překonal Blažíčka do horní části brány. Asistence: David Blažek

25:48

25:02
    Domácí kotouč vyhodili a osvobodili se tak z hostujícího tlaku.

24:28
    Hosté už kombinují v útočném pásmu.

23:48
    Pleva si jde posedět na dvě minuty za nedovolené bránění.

22:14
    Ke střele se mohl dostat Kaňka, ale hostující obrana včas zasáhla a k ničemu ho nepustila.

21:03
    Střelu hostů protečoval jeden z domácích obránců až do ochranné sítě. Bude se tak vhazovat před Blažíčkem.

20:01

20:00

19:24
    A hosté rázem střídají brankáře. Za Klestila se jde do brány postavit Novák.

18:34
    Lukáš Krupka našel svojí nahrávkou PETRA ŠTĚPÁNKA, který nekompromisní střelou propálil hostujícího Klestila. Asistence: Lukáš Krupka

18:10
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Březina).

17:41
    Hosté se teď řítili dva proti domácímu gólmanovi, ten ale efektivním zákrokem dokázal jejich střelu vyrazit mimo

16:36
    Střelu Matušíka z mezikruží vyrazil Blažíček betony mimo svou svatyni.

14:42
    A domácí přesilovku hned z kraje využívají. Ve zmatku před Klestilem se dostal ke kotouči nejrychleji PETR ŠTĚPÁNEK, který dorazil puk do brány hostů. Asistence: David Vítek

14:20
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Matušík).

13:09
    Hosté se teď řítili dva na jednoho, jenže domácí obránce se jim stihl vložit do přihrávky a stav se nijak nemění.

11:21
    Přibyl našel mezi kruhy DAVIDA KELLNERA, který se střelou nemýlil a snižuje tak náskok domácích na jeden gól. Asistence: Adam Přibyl

09:18
    Hosté si teď mohli předat pěknou nahrávku přímo na brankoviště, ale domácí obránce jim do nahrávky vložil svoji hokejku a srazil tak kotouč mimo.

07:42
    Střelu jednoho z domácích hráčů kryje Klestil lapačce.

05:55
    A domácí stav v krátkém sledu ještě navyšují. Martin Vítek našel najetého LUKÁŠE KRUPKU, který pěknou střelou z pravého kruhu překonal Klestila. Asistence: David Vítek

05:53
    Petř Štěpánek vystřelil kotouč od modré do betonu hostujícího brankáře od kterého se kotouč odrazil přímo na kokejku MICHALA KAŇKY který neměl žádný problém kotouč vystřelit za Klestilova záda. Asistence: Petr Štěpánek, Pavel Staněk

03:53
    Do další šance se prokličkoval Vaniš, ale Blažíček schoval kotouč ve výstoji.

03:11
    Do pěkné šance se teď mohli dostat domácí, ale hostující obrana dobře zasáhla a stav se nám nijak nemění.

01:37
    Další střelu hostů tentokrát z hokejky Březiny kryje Blažíček.

00:25
    Nahozený kotouč od modré z hole Havrana kryje Blažíček v pohodě do lapačky a připisuje si první zákrok.

00:01

SKLH Žďár nad Sázavou: Blažíček (Sláma) – Beneš, Staněk, Pleva, Lojek, Smejkal, Střecha L., Rašner, Vítek M. – Kunstmüller, Kaňka, Štěpánek, Bureš, Gregar, Krupka, Vítek D., Hron, Střecha T., Březina, Malec

Hockey Club Tábor: Klestil (Novák) – Černý, Havran, Seidl, Kanov, Heršálek, Klíma – Kellner, Přibyl, Polodna, Vaniš, Matušík, Györi, Blažek, Krätzer, Březina, Zayml
    Pozvánka na utkání s Táborem

SKLH Žďár nad Sázavu: Plameny jsou s 32 body na kontě a skórem 92:70 na 7. místě. Na poslední zápas odcestoval Žďár do Nymburku. Zde dokázaly Plameny vyhrát a pod Zelenou horu tak dovezly všechny 3 body. Za Žďár skóroval postupně: Kaňka, Lojek, Štěpánek.

HC Tábor: Tábor je v tabulce na 2. pozici s 52 body na kontě a skórem 107:52. Poslední zápas odehrál Tábor doma proti Vrchlabí. V první třetině poslal domácí do vedení Vaniš a na konci třetí třetiny pojistil domácím výhru Kellner do prázdné brány.

Poslední 4 vzájemné zápasy:

Tábor 6-2 Žďár nad Sázavou
    Tábor 3-2 Žďár nad Sázavou
    Žďár nad Sázavou 1-4 Tábor
    Tábor 5-4 Žďár nad Sázavou

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Jakub Janů

Branky a nahrávky: 6. Kaňka (Štěpánek, Staněk), 6. Krupka (Vítek D.), 15. Štěpánek (Vítek D.), 19. Štěpánek (Krupka), 28. Kunstmüller (Střecha T.), 49. Březina (Malec, Střecha T.) – 12. Kellner (Přibyl), 27. Zayml (Blažek), 30. Polodna (Havran), 42. Vaniš (Heršálek, Klíma), 46. Březina (Heršálek, Vaniš), 55. Györi (Havran, Blažek), rozh. náj. Přibyl