Ševci Zlín – K. Vary 6:2 (kon.) | Vítkovice – Mladá Boleslav 3:2 (kon.) | Liberec – Pardubice 2:3 (kon.)
Sparta – HC Litvínov 3:5 (kon.) | Ševci Zlín – Liberec 5:0 (kon.) | K. Vary – Pardubice 4:1 (kon.)
Vítkovice – Sparta 4:0 (kon.) | Mladá Boleslav – HC Litvínov 3:4 (kon.) | K. Vary – Liberec 3:3 (kon.)
Ševci Zlín – Pardubice 8:6 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 4:8 (kon.) | Vítkovice – HC Litvínov 6:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
3:3 (1:1, 1:1, 1:1)
Bílí Tygři Liberec
Neděle 27.12.2015, 14:30 • PSG aréna • Ševci Cup 2015 • Skupina A

Z mé strany je to pro dnešek vše. Díky za pozornost a užijte si zbytek neděle. (15:54:05)

Bylo to dramatické utkání. Liberec do poslední minuty držel vedení o jeden gól, které v závěru ztratil, když nařízené trestné střílení proměnil Černý.

44:30
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    DAVID ČERNÝ se rozjel ke svému nájezdu zamíchal s pukem a parádní kličkou do bekhendu proměňuje!

44:30
    Černý se řítil na branku, sám proti brankáři, Byl podražen a sudí nařizuje trestné střílení.

44:00
    Minuta do konce a kotouč je za brankou Bajgara.

43:46
    Energie si bere oddechový čas. Času na vyrovnání již moc nemá.

43:46
    Toto Liberci vyhovuje. Opět se bude vhazovat u branky Energie.

43:25
    Vhazuje se po pravici Bajgara.

43:15
    Ofsajd Liberce. Do konce zápasu už zbývají méně než dvě minuty.

42:35
    Liberec si zahrával v obranné třetině, až nakonec ztratil puk. Naštěstí pro něj z toho žádná šance nebyla.

41:37
    Zblokovaná střela z kruhu končí za brankou Bajgara.

40:54
    Šťovíček zůstal po srážce u mantinelu ležet na ledě. Rozhodčí hru přerušil a chvíli to trvalo, než se liberecký hráč zvedl ze země a odjel na střídačku.

40:25
    Vhazování po levici France.

39:42
    Šlechta se řítil na branku, ale když se chystal do zakončení, vypíchl mu puk liberecký obránce.

38:49
    Jeden z hráčů Energie stál v brankovišti France, takže sudí hru vykazují do středního pásma.

38:29
    Karlovarský hráč se vřítil do útočné třetiny, vystřelil, ale jeho pokus skončil jen na chráničích bránícího hráče,

37:36
    Kotouč končí po nahození za brankou France, jako první jsou u něj hráči Liberce a budou rozjíždět útočnou akci.

36:35
    Sudí vykazují hru do středního pásma a bude se vhazovat na útočné modré Liberce.

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 15. Černý (Rymon, Remeš), 21. Rymon (Šlechta, Ticháček), 45. Černý (TS) – 3. Měchura (Hladík), 22. Bennet (Šťovíček, Öszi), 31. Měchura (Hujer)

HC Energie Karlovy Vary: Bajgar (Šírek) – Svoboda, Houdek, März, Rymon, Vogel, Zapf, Zolnaj, Galla, Krnáč, Prošek, Michnovský, Černý, Remeš, Blecha, Šlechta, Opatrný, Ticháček
    Bílí Tygři Liberec: Franc – Hladík, Helcl, Duschka, Apko, Lejsek, O.Krátký – Öszi, Hartl, Šťovíček, Jenčovský, Bennet, Hujer, Měchura.