Boston – Buffalo 3:6 (kon.) | Tampa – Columbus 5:2 (kon.) | Washington – Montreal 3:1 (kon.)
Carolina – New Jersey 3:1 (kon.) | St. Louis – Dallas 3:2 (5:4 po s.n.) | Minnesota – Pittsburgh 1:3 (kon.)
Nashville – Detroit 2:3 (kon.) | Arizona – Los Angeles 3:4 (po pr.) | Vancouver – Edmonton 2:1 (po pr.)

Jiří Tlustý (NJD) 0+0, 2 střely, čas na ledě 14:54
    Andrej Nestrašil (CAR) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:39 (03:53:23)

1. Joakim Nordström (CAR) 1+1
    2. Justin Faulk (CAR) 1+1
    3. Brett Pesce (CAR) 1+0

Je za námi utkání mezi Carolinou a New Jersey. Do třetí třetiny vstoupili aktivně domácí, ale hosté se ihned po neproměněné šanci domácích prosadili a vyrovnali zásluhou Kylea Palmieriho. Vedení si však o sedm minut později vzali zpět domácí, když Schneidera prostřelil Justin Faulk. Pojistku na výhru dal tři minuty před koncem svou brankou Joakim Nordström.

59:49
    Nestrašil sice ze středního pásma minul odkrytou branku, ale mrzet ho to určitě nemusí.

59:26
    Nepřesná střela od modré čáry dostává hosty ven z útočného pásma.

59:20
    Další střela na branku domácích končí v moci domácího brankáře.

59:15
    Ward viděl střelu od modré čáry a zachytil ji. Buly po levici domácího gólmana.

59:01
    Schneider na střídačce, domácí se dostávají pod tlak.

58:51
    Oddechový čas pro hosty.

58:40
    Při vhazování u obranné modré Devils se Schneider vrátil do branky, ale vzápětí z ní prchá zpět na střídačku.

58:15
    Schneider na střídačce! Hosté v šesti.

58:00
    Začali nám poslední dvě minuty utkání, Carolina velice dobře brání, pokud chtějí Devils alespoň bod, měli by začít tlačit na branku Warda více.
    Joakim NORDSTRÖM - 3:1

56:46
    Carolina právě vstřelila branku!
    Troufám si říct, ž je rozhodnuto! Adam Henrique nejprve spálil velkou šanci, k puku se dostal Justin Faulk, který puk přenechal JOAKIMU NORDSTRÖMOVI, který svou tvrdou střelou překvapil Schneidera. Asistence: Justin Faulk.

56:07
    Cammalleri ztratil puk při přechodu modré čáry, ale stále Devils u puku.

55:26
    Hostujícím hráčům se podařilo získat kotouč a ihned míří kupředu.

55:06
    Domácí drží puk na svých hokejkách a nikam logicky nespěchají.

Kryštof Severa

Branky a nahrávky: 30. Pesce (Liles, Nordström), 49. Faulk (E.Staal, Veersteeg), 57. Nordström (Faulk) – 42. Palmieri (Cammalleri, Henrique)

Carolina Hurricanes: Ward (Läck) – Hainsey, Faulk, Liles, Pesce, Hanifin, Slavin – Versteeg, E.Staal, Lindholm – Nordström, J.Staal, Nestrašil – Skinner, Rask, Di Giuseppe – Terry, McClement, Nash
    New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Greene, Larsson, Moore, Severson, Gelinas, Schlemko – Cammalleri, Henrique, Stempniak – Tlustý, Zajac, Palmieri – Kalinin, Josefson, Kennedy – Ruutu, Gionta, Tootoo

Rozhodčí: Chris Rooney, Frederick L’Ecuyer – Devin Berg, Tony Sericolo