Spišská N. Ves – Lipt. Mikuláš 3:4 (kon.) | Trnava – Bardejov 2:6 (kon.) | Detva – Michalovce 4:2 (kon.)
Nové Zámky – Pov. Bystrica 6:3 (kon.) | Prešov – Senica 7:3 (kon.)
HC MIKRON Nové Zámky
6:3 (3:1, 3:2, 0:0)
HK 95 Považská Bystrica
sk Středa 03.02.2016, 18:00 • Zimný štadión Nové Zámky • 1. liga (SR)

Tak toto bola doslova bitka o 3 body ktoré napokon zostávajú doma v Nových Zámkoch.

Náš prenos sa končí. Ja vám ďakujem za sledovanie a verím že si náš on-line prenos zapnete opäť. Pekný zvyšok večera. (20:20:08)

Rozhodcovia majú plné ruky práce, na ľade tečú nervy,prichádza jedno vylúčenie za druhým na oboch stranách.

58:57
    A nasleduje ho aj jeho spoluhráč Tomáš Török – 2.minúty za hákovanie.

57:47
    Vylúčený za domácich je aj Martin Chovan a tak odchádza aj on na trestnu lavicu na 2.minúty.

56:59
    Rovnaké vylúčenie s rovnakým trestom však dostáva aj domáci hráč Michal Hudec.

56:59
    Tak hráčom Považskej Bystrice zrejme dochádza trpezlivosť. A tak hlavný rozhodca vylučuje ďalšieho hráča. Tentoraz sa previnil Jaroslav Filo – 2.minúty za úder do oblasti hlavy.

56:07
    Slavomír Hriňa odchádza na trestnú lavicu na 2.minúty za držanie. Je to ďalšie zbytočné oslabenie hostí.

53:44
    A ďalšie vylúčenie,tentoraz na domácej strane. Petr Kousalík – 2.minúty za hákovanie.

50:18
    Vylúčenie aj na opačnej strane. Hráč HK Považská Bystrica Ján Zlocha odchádza na trestnú lavicu na 2.minúty za seknutie,

48:34
    Domáci si priebeh stretnutia zbytočne komplikujú vylučeniami. Martins Jakovlevs dostáva 2 +10 minútový osobný trest za napadnutie hráča.

47:32
    Novozámčania sa previnili aj na hráčskej lavici. Hlavný rozhodca uvidel príliš veľa hráčov na ľadovej ploche.

45:19
    Vylúčenie aj na domácej strane. Igor Bobček – 2.minúty za hákovanie.

42:16
    Tretinu začíname vylúčením hostí. Marián Koleda odchádza na trestnú lavicu na 2.minúty za hákovanie

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

38:13
    HC Nové Zámky dali gól!
    Tak opäť sa nám v tomto zápase roztrhlo vrece s gólmi. ADAM HAVLÍK strieľa gól a asistenciu si pripísali Branislav Fábry a Petr Kousalík.

37:45
    Považská Bystrica dala gól!
    Hostia sa rozhodne nevzdávajú a opäť znižujú stav stretnutia. Gól strelil LUKÁŠ DUBEŇ. Asistencia: Peter Šťastný.

37:42
    Ďalšie vylúčenie prichádza na strane domácich. Odchádza Andrej Sucharda na 2.minúty za držanie.

Martin Pápai

Branky a nahrávky: 7. Tábi (Bobček, Baron), 7. Čaládi (Frolík), 17. Chovan (Podstavek, Čaládi), 32. Podstavek (Chovan), 37. Frolík (Chovan, Podstavek), 39. Havlík (Fábry, Kousalík) – 16. Čičala (Teska, Šťastný), 28. Zlocha (Šťastný, Pardavý), 38. Dubeň (Šťastný)

HC MIKRON Nové Zámky: Chovan – Čaládi, M.Chovan, Frolík, Ďurčo, Podstavek – Hudec, Kousalík, Fábry, Bobček, Havlík – Hegyi, Jakovlevs, Dubec, Sucharda, Komínek – Hrudík, Baron, Tábi, Török
    HK 95 Považská Bystrica: Mikoláš – Šťastný, Hriňa, Čičala, Koleda, Trenčan – Zlocha, Balušík, Pardavý, Filo, Rufati – Kubín, Dubeň, Valo, Mravec, Hudec – Holák, Teska, Švantner

Rozhodčí: Fridrich – Návratek – Regec