New Jersey – NY Rangers 3:2 (kon.) | NY Islanders – Minnesota 5:3 (kon.) | Philadelphia – Montreal 4:2 (kon.)
Pittsburgh – Ottawa 6:5 (kon.) | Boston – Toronto 3:4 (po pr.) | Washington – Florida 2:5 (kon.)
Nashville – St. Louis 0:1 (kon.) | Winnipeg – Dallas 3:5 (kon.) | Colorado – Chicago 1:2 (kon.)
Edmonton – Columbus 5:1 (kon.) | Arizona – Los Angeles 2:6 (kon.) | Anaheim – San Jose 3:2 (kon.)
Nashville Predators
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
St. Louis Blues
Středa 03.02.2016, 02:10 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL
    V zápase Predators proti Blues moc pohledných akcí k vidění nebylo, v jiném zápase se ale takhle prosadil navrátilec po zranění Connor McDavid!

Z mé strany je to z dnešního utkání vše, díky za pozornost a přeji krásný zbytek noci. (04:40:17)

Přesilovky: 3 – 3, bez využití

Závěrečný nápor Nashvillu při hře bez brankáře vyrovnání nepřinesl a tak si Blues připisují v této sezoně čtvrtou výhru po čtyřech vzájemných zápasech s Predators.

Sledovali jsme jednoznačně nejlepší třetinu tohoto zápasu. V poslední dvacetiminutovce byl konečně ke sledování hokej, na který se přišli diváci do haly podívat, ale ani tak nepřinesl kýžené ovoce v podobě několika branek. Když už to vypadalo, že duel dospěje až do prodloužení, dokázal Troy Brouwer před Rinneho brankou tečovat Pietrangelovu ránu a minutu před koncem zápasu otevřít skóre.

59:55
    Nashville nakonec vybojoval kotouč, přišlo několik odrazů puku, ke kterému se nakonec dostal Neal, jehož nebezpečnou střelu dokázal Elliott vyrazit! Domácí se už k dorážce nedostali.

59:48
    O puk se bojuje v rohu.

59:31
    Oddechový čas pro hosty.

59:31
    Obléhání branky St. Louis málem přineslo své ovoce! Do obrovské šance se dostal Forsberg, který však z bekhendu nedokázal překonat Elliotta, jemuž se podařilo schovat kotouč!

59:00
    Nashville hraje bez brankáře!
    58:55 Troy BROUWER - 0:1

58:55
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    A je tu první gól zápasu! Kotouč měl na hokejce Fabbri, který si objel branku a viděl najíždějícího Alexe Pietrangela, který propálil shluk těl před sebou, a za přispění teče TROYE BROUWERA i doposud výborně chytajícího Rinneho!

58:44
    Jedovatá střela Lehtery, se kterou si Rinne poradil!

58:35
    Bouwmeester přestřelil!

58:22
    Nashville se nemůže vymanit z obranného pásma, Blues uzavřeli na modré čáře zámek a snaží se získat pozici pro střelu.

57:40
    Oba týmy si vyměnily pozici v rozích svých soupeřů. Puky létají zejména po mantinelech.