Montreal – Buffalo 2:4 (kon.) | Tampa – Detroit 3:1 (kon.) | Calgary – Carolina 4:1 (kon.)
Calgary Flames
4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
Carolina Hurricanes
Čtvrtek 04.02.2016, 03:30 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

Domácí tým se raduje z výhry 4:1 nad Carolinou. (06:07:22)

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:43
    Přesilovková hostující formace se rozestavěná v útočném pásmu. Defenziva Flames nenechává soupeři mnoho prostoru.

57:05
    Výborně Rämö vystřelil holí puk za na branku Caroliny. Skvělá práce domácího brankáře, který pak pomohl svému týmu v oslabení.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:27
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Stajan – 2 min., nedovolené bránění).

55:24
    Carolina se snaží, ale proti dobře hrající defenzivě soupeře to nemá vůbec snadné. Flames se brání velmi zodpovědně.

54:10
    Třetí třetina se dostává do své finální fáze, hosté nyní musí otevřít hru a snažit se co nejrychleji vstřelit góly.

53:00

52:17
    Domácí hrají početní výhodu tak, jak potřebují. Jsou na kotouči a drží hru daleko od vlastní branky.

51:00
    Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Nash – 2 min., sekání).

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny třetí třetiny, Rämö si z rychlým protiútokem hostů dokázal poradit. Následuje komerční přestávka.

49:47
    Zakázané uvolnění vrací hru do obranného pásma Caroliny.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 11. Hamilton (Giornado, Monahan), 32. Giordano (Monahan, Hamilton), 33. Gaudreau (Monahan, Hudler), 43. Monahan (Gaudreau, Hudler) – 11. Lindholm (Skinner, Rask)

Calgary Flames: Rämö (Hiller) – Brodie, Giordano, Hamilton, Russell, Engelland, Šmíd – Hudler, Monahan, Gaudreau – Frolík, Backlund, Bennett – Jones, Stajan, Ferland – Jooris, Granlund, Bouma
    Carolina Hurricanes: Läck (Ward) – Faulk, Hainsey, Hanifin, Liles, Slavin, Murphy – Di Giuseppe, Staal E., Versteeg – Nestrašil, Staal J. Nordström – Lindholm, Rask, Skinner – Terry, Nash McClement

Rozhodčí: Leggo, McIssac – Wheler, Cameron