Vsetín – Opava 7:0 (kon.) | Kladno – HC Plzeň 3:5 (kon.) | PZ Kladno – Ústí n/L 1:3 (kon.)
Jihlava – Kometa Brno 4:3 (2:0 po s.n.) | Žďár n/S – Mladá Boleslav 6:1 (kon.) | Olomouc – Havířov 1:3 (kon.)
Třinec – Pardubice 3:4 (0:1 po s.n.) | Slavia – Liberec 4:3 (po pr.) | Č. Budějovice – Havlíčkův Brod 6:1 (kon.)
HC Slavia Praha
4:3 (0:1, 1:0, 2:2 - 1:0)
Bílí Tygři Liberec
Čtvrtek 04.02.2016, 18:00 • Zimní stadion Eden • ELIOD extraliga mladšího dorostu
    Co takové hokejové auto, chtěli byste? :)

Konec zápasu. (20:08:16)

63:50
    Slavia právě vstřelila branku!
    A je hotovo! FILIP MACEK se dostal do úniku po levém křídle a rychlou střelou prostřelil Nováka. Asistence: Jaroslav Brož, Jakub Zderadička

63:35
    Brož znovu zkoušel projít libereckou obranou sám, tentokrát ale neuspěl.

63:05
    Liberečtí beci s trochou štěstí vydolovali u mantinelu puk a rozehrávku začnou od vlastní branky.

62:15
    Teď je led opět plný nepřesných přihrávek, prodloužení se pomalu naklání do druhé poloviny.

61:36

60:42
    Před dotírajícím Hájkem ubránil puk Zderadička a dokonce to vypadalo, že liberecký útočník si pomohl faulem. Rozhodčí ale nechávají pokračovat ve hře.

60:17
    Brož zkoušel rychlou střelu za obránce, liberecký bek však puk stačil zblokovat.

60:01

Tak se nakonec přeci jen dočkáme prodloužení. Nastavuje se pět minut a sešívaní odehrají minutu a půl ve čtyřech proti třem libereckým hráčům.

60:00

59:36
    Že by slávisté stačili ještě rozhodnout? Mají k tomu teď příležitost, protože Aubrecht oslabuje Tygry na dvě minuty za vysokou hůl.

59:30
    Adam Klapka se po přihrávce Grima ocitl sám před libereckou brankou, byl už ale příliš blízko, takže nedokázal puk procpat za Novákova záda.

58:57
    Hosté jsou při chuti a zkouší ještě Pánka překvapit. Slávisté ale rozhodně nebudou chtít zápas pustit.

58:00
    Zderadička se dostal do netradiční střelecké pozice, pálil ale z pravého křídla jenom mimo branku.

56:37
    Liberec právě vstřelil branku!
    A slávisté si opět komplikují život. Pánek vyjel pro puk daleko z branky, jenže jeho objekt zájmu dřív ukořistil JAN KOTYZA, který pak pohodlně zavěsil do prázdné klece. Bez asistence.

56:21
    Opět Brož! Ale ani tentokrát slávistický útočník neusměrnil puk z pravého kruhu do branky. Tvrdá střela prosvištěla snad jenom milimetry vedle liberecké branky.

Jakub Slunečko

Branky a nahrávky: 22. Všetečka (Hradil, Brož), 44. Všetečka (Brož), 48. Grim (A. Klapka, Janča), 64. Macek (Brož, Zderadička) – 19. Hájek (Charvát, Rychlovský), 42. Hájek (Bálik), 57. Kotyza

HC Slavia Praha: Pánek – T. Klapka, Štibingr, Holý, Macek, Srdínko, Zderadička, Střeštík – Janča, Grim, A. Klapka – Všetečka, Hradil, Brož – Havrda, Petrák, Vaniš – Vojinovič, Kižlin
    Bílí Tygři Liberec: Novák – Aubrecht, Hampl, Šuráň, Charvát, Nikolič, Had, Křepelka, Ira, Bálik – Rychlovský, Dospěl, Šír, Maťátko, Liška, Bitman, Hájek, Kotyza, Virág, Šafařovský

Rozhodčí: Nečas – Svoboda, Střelka