Toronto – Philadelphia 4:5 (po pr.) | Ottawa – Detroit 3:2 (1:0 po s.n.) | Florida – Winnipeg 3:1 (kon.)
Washington – New Jersey 4:3 (kon.) | Nashville – Los Angeles 1:2 (po pr.) | Dallas – Boston 3:7 (kon.)
Arizona – St. Louis 4:6 (kon.) | Edmonton – Colorado 2:3 (kon.) | Buffalo – Pittsburgh 3:4 (kon.)

Los Angeles právě vstřelilo branku!
    TANNER PEARSON střílí gól a po necelých dvou minutách rozhoduje prodloužení!! Alec Martinez z pravého kruhu pro vhazování předložil puk do jízdy Tannerovi Pearsonovi, který si na něj najel do mezikruží a poté ho táhlou střelou uklidil k levé tyči. Asistence: Alec Martinez.
    19:33 Ryan ELLIS - 1:1

19:33
    Nashville právě vstřelil branku!
    RYAN ELLIS využívá přesilovou hru a vyrovnává na 1:1!! Ryan Ellis se u pravé tyče dostal po zákroku Jonathana Quicka k dorážce a dopravil puk do prázdné brány. Asistence: Mike Fisher, James Neal.
    15:57 Jake MUZZIN - 0:1

15:57
    JAKE MUZZIN střílí krásný gól a otevírá skóre dnešního zápasu!! Jake Muzzin od modré čáry napřáhl ke krásné střele, která nad levým betonem Pekka Rinneho zamířila přesně k pravé tyči. Asistence: Dwight King, Nick Shore.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 20. Ellis (Fisher, Neal) – 16. Muzzin (King, Shore), 62. Pearson (Martinez)

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Josi, Weber (C), Ekholm, Ellis, Bitetto, Jackman – Jarnkrok, Johansen, Neal (A) – Forsberg, Ribeiro, Smith – Wilson, Fisher (A), Arvidsson – Salomäki, Gaustad, Watson. Hlavní trenér: Peter Laviolette.
    Los Angeles Kings: Quick (Enroth) – Muzzin, Doughty (A), Martinez, Schenn, McNabb, McBain – Lucic, Carter (C), Toffoli – Clifford, Lecavalier, Lewis – King, Shore, Brown (C) – Pearson, Andreoff, Mersch. Hlavní trenér: Darryl Sutter.

Rozhodčí: Chris Rooney, Frederick L'Ecuye – Devin Berg, Jonny Murray

Diváci: 17369