Vladivostok – Novosibirsk 1:3 (kon.) | Jekatěrinburg – Magnitogorsk 0:6 (kon.) | Kazaň – Ufa 3:0 (kon.)

Metallurg právě vstřelil branku!
    A v samotném závěru hostující celek střílí šestou branku! Denis Platanov se dostal ke kotouči na vlastní modré, a následným pasem vyslal do protiútoku OSKARA OSALU, který dovezl kotouč až do branky! Asistence: Denis Platonov.
    39:44 Denis PLATONOV - 0:5

39:44
    Tak, a troufám si říct, že je pravděpodobně rozhodnuto! Metallurg se totiž na konci druhé třetiny dostává do vedení 5:0! Na pravé straně se dostal ke kotouči DENIS PLATANOV, který nabruslil mezi kruhy, a svižnou střelou dokázal prostřelit domácího brankáře! Asistence: Jevgenij Timkin.
    20:48 Jaroslav KOSOV - 0:4

20:48
    Hostující celek se hned na začátku třetiny přibližuje dnešnímu vítězství, neboť se dostává do čtyřbrankového vedení! Po levé straně najel do útočného pásma Bereglazov, jehož střelu dokázal Ustinskij zastavit, nicméně pohotově dokázal kotouč dopravit do branky JAROSLAV KOSOV! Asistence: Alexej Bereglazov, Oskar Osala.
    15:18 Oskar OSALA - 0:3

15:18
    Tak, to je pro domácí celek opravdu těžká rána! Metallurgu v posledních minutách vychází doslova vše, a rázem vede rozdílem tří branek! Z pravé strany nahodil kotouč před branku Wojtek Wolski, a puk zůstal volný před Kovářem. Toho si všiml jako první Kosov, který našel před brankou zcela volného OSKARA OSALU, který měl pozici jednoduchou! Asistence: Jaroslav Kosov.
    13:01 Jaroslav KOSOV - 0:2

13:01
    Magnitogorsk domácímu celku uštědrřil dvě velmi rychle rány, a rázem vede dvoubrankovým rozdílem! Na modré čáře se dostal ke kotouči Wojtek Wolski, který tvrdě vystřelil, a jeho ránu vyrazil Kovář pouze před sebe. Před českým brankáře byl velmi pohotový JAROSLAV KOSOV, který poslal kotouč do branky! Asistence: Wojtek Wolski, Viktor Antipin.
    12:25 Alexandr SJOMIN - 0:1

12:25
    A Magnitogorsk je za svůj aktivní vstup do utkání odměněn, a na ledě Avtomobilistu jde do vedení! Do útočného pásma zatáhl kotouč Bogdan Potěchin, který následným pasem našel na pravé straně volného ALEXANDERA SJOMINA, ten poslal svou střelu přesně k tyči, a Kovář nestihl zareagovat! Asistence: Tomáš Filippi, Denis Osipov.

Jan Havlovic

Branky a nahrávky: 13. Sjomin (Filippi, Osipov), 14. Kosov (Wolskiu, Antipin), 16. Osala (Kosov), 21. Kosov (Bereglazov, Osala), 40. Platonov (Timkin), 60. Osala (Platonov)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (od 16.Ustinskij) – Megalinskij, Kivistö, Timašov, Vasilevskij, Trjamkin, Žuravljov, Turbin – Elo, Torčenjuk, Garejev – Michnov, Koukal (C), Golyšev (A) – Pankov, Simakov, Alexejev – Dubrovskij, Popov, Mitjakin – Jemelin
    Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Samsonov) – Antipin, Birjukov, Lee (A), Bereglazov, Osipov, Batyršin, Chabarov – Mozjakin (C), Kovář, Zaripov – Wolski, Osala, Kosov – Potěchin, Filippi, Sjomin – Železkov, Timkin, Platonov – Kaletnik

Rozhodčí: Beljajev, OVčinnikov – Lazarev, Nesterov