Columbus – Florida 4:3 (1:0 po s.n.) | Dallas – NY Rangers 2:3 (kon.) | Montreal – Toronto 4:1 (kon.)
Colorado – Detroit 3:5 (kon.) | Calgary – Ottawa 4:6 (kon.) | Los Angeles – Buffalo 2:0 (kon.)
Chicago – Washington 3:2 (kon.) | Carolina – St. Louis 2:5 (kon.) | Minnesota – Florida 3:1 (kon.)
Calgary Flames
4:6 (2:1, 2:1, 0:4)
Ottawa Senators
Neděle 28.02.2016, 04:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

40:52
    Marc Methot (OTT) se hned po buly ve vlastním pásmu dopustil nedovoleného bránění a podruhé v dnešní zápase míří na trestnou lavici.

25:19
    Hosté si zcela po právu žádali vyloučení Seana Monahana (CGY) a to se po poradě rozhodčích také děje. Domácí útočník dostává dvě trestné minuty za vyhození puku mimo hrací plochu.

17:39
    Teď si však Ottawa zahraje svou druhou přesilovou hru. To díky vysoké holi, kterou Michael Frolík (CGY) zasáhl obličej Bobbyho Ryana.

13:30
    Znovu se v blízkosti kotouče zjevil Kyle Turris (OTT), ale tentokrát si jen vykoledoval dvouminutový trest za podražení. Druhá přesilová hra pro Calgary.

07:48
    Po dvou bleskových brankách domácího celku ale Ottawa bude moct snížit. Na lavici hanby totiž usedá Mikael Backlund (CGY), který dostává dvě trestné minuty za hrubost.

04:47
    Přichází první vyloučení zápasu. Bennett se šikovně protáhl mezi dvěma beky soupeře a Marc Methot (OTT) musel použít ruční brzdu v podobě hákování.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 7. Colborne (Bennett, Backlund), 8. Monahan (Gaudreau, Brodie), 31. Gaudreau (Brodie), 40. Gaudreau (Monahan, Brodie) – 19. Smith (Karlsson, Stone), 35. Paul (Lazar, Hoffman), 47. Zibanejad, 48. Zibanejad (Chiasson, Karlsson), 49. Zibanejad (Stone, Hoffman), 59. Pageau (Stone, Ceci)

Calgary Flames: Ortio (Hiller) – Brodie (A), Giordano (C), Hamilton, Engelland, Nakládal, Wotherspoon – Jooris, Monahan (A), Gaudreau – Frolík, Backlund, Colborne – Jones, Bennett, Ferland – Bollig, Stajan, Bouma
    Ottawa Senators: Anderson (Hammond) – Karlsson (C), Methot, Ceci, Phaneug, Borowiecki, Wideman – Stone, Turris (A), Hoffman – Ryan, Zibanejad, Dzingel – Neil (A), Lazar, Paul – Chiasson, Pageau, Smith

Rozhodčí: O'Halloran, McIsaac – Driscoll, Galloway

Diváci: 19.289