La Coruňa – Malaga 3:3 (kon.) | Real Betis – Granada 2:0 (kon.) | Eibar – Barcelona 0:4 (kon.)
Real Sociedad – Levante 1:1 (kon.) | Gijón – Ath. Bilbao 0:2 (kon.) | Valencia – Atlético 1:3 (kon.)
Sporting Gijón
0:2 (0:1)
Athletic Bilbao
Neděle 06.03.2016, 18:15 • El Molinón, Gijón • Španělská LaLiga • 28. kolo

Tímto se s vámi loučím ale zároveň vás i pozývám na šlágr dne mezi Valencií a Atlétikem Madrid, které začíná za necelou půl hodinu. (20:09:55)

Skončil nám zápas 28. kola španělské ligy mezi Gijónem a Bilbaem. Pojďme si zrekapitulovat dnešní zápas. V prvním poločase jsme nic závratného neviděli, vyjímkou byl gól Beňata, který krásně zakroutil přímý kop. Ve druhém poločase se snažil Gijón o vyrovnání ale nebylo mu to nic platné prostě Óscar de Marcos opět krásnou branku zvýšil vedení svého týmu na 2:0. Utkání neovlivnila ani nespráně nařízená druhá žlutá karta pro Aymerica Laporteho, který byl nesprávně vyloučen po údajném podražení mladíčka Haliloviče. Suma sumárum, zasloužené tři body pro hosty.

90+2

90+2
    A na konec utkání dostává stoper Bilbaa žlutou kartu.

90+1
    Eraso se objevil ve velké šanci, ale gólmana nepřeloboval.

90
    Rozhodčí nastaví 2 minuty.

88
    Sanabria si s Halilovičem nerozuměl a tak míč putuje do zámezí.

87
    Hra Gijónu je bez myšlenky, pokud by pomýšleli aspoň na bod, tak musí razantně zvednout svoji kreativitu.

85
    Obrana hostů je pozorná, Gijón k ničemu nepouští a tak domácí stále dobývají polovinu Athleticu.

83
    V posledních minutám mají míč na kopačkách domácí, ale nemají nápad jak překonat obranu hostů.

81
    Využíjí domácí přesilovou hru? Uvidíme, konec se blíží.

80
    Začalo posledních 10 minut dnešního zápasu.

77
    A máme tady další várku střídání.

76
    Halilovič hledal Sanabriu, našel jenom kopačku Etxeity.
    74. Červená karta po 2. žluté

74
    Halilovič se teď postaral o vyloučení Aymerica Laporteho, který ho údajně stáhnul na zem. Z opakovaných záběru vyplývá, že se ho ani nedotknul.

73
    Druhé střídání trenéra Valverdeho. Odchází Aritz Aduriz, který toho dnes pro svůj klub dost udělal a místo něj přichází čerstvý Eraso.

72
    Sabin Merino dostal do uličky míč, zaseknul míč a vystřelil na vzádlenější tyč Cuéllarovi branky. Ten jeho střelu vyrazil jenom k Aduritzovi, který s tím nepočítal a poslal míč vedle branky.