Tondela – Arouca 0:1 (kon.) | União Madeira – Belenenses 0:0 (kon.) | Setúbal – Moreirense 0:1 (kon.)
Boavista – Nacional 0:1 (kon.) | Coimbra – Guimarães 2:0 (kon.) | Braga – Porto 3:1 (kon.)
Vitória FC Setúbal
0:1 (0:0)
Moreirense FC
Neděle 06.03.2016, 17:00 • Estádio do Bonfim, Setubal (kapacita: 18.694 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 25. kolo

Fotbalisté týmu Vitória FC Setúbal nedokázali využít výhodu domácího prostředí a hráčům Moreirense FC podlehli nejtěsnějším možným rozdílem. (18:59:08)

90+4

90+3
    Zřejmě poslední možnost na vyrovnání domácí celek nevyužil a nejspíš se bude muset smířit s tím, že dnes si body nepřipíše.

90+2
    V tuto chvíli se rozeběhla druhá nastavená minuta, Setúbal bude zahrávat rohový kop.

90
    Na polovině hřiště došlo k faulu, míč pro Moreirense FC, který se bude snažit ušetřit cenné vteřiny.

88
    S blížícím se koncem zápasu se druhým protivníkem Setúbalu stává čas.

87
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Medeiros, přichází Pedro Coronas.

85
    Po nepřesném zakončení se bude pouze kopat od Stefanovićovy svatyně.

84
    Hráči Vitórie budou v útočném tažení pokračovat pomocí rohového kopu.

83
    Útočná akce domácího mužstva byla zastavena před hranicí šestnáctky jen za cenu faulu.

82
    Setúbal se stále více uchyluje k bránění hubeného náskoku, hosté tak mají větší prostor pro kombinaci.

80
    V době, kdy do konce řádné hrací doby zbývá deset minut, kombinují hosté na útočné polovině.

78
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Filipe Gonçalves, přichází Alan Schons.

77
    Avizované střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Vitor Gomes, přichází Fábio Espinho.

76
    Trenér hostujícího celku připravuje své první střídání, kterého z hráčů pošle do hry však zatím zůstává záhadou.

75
    Týmům ve druhé části utkání zatím chybí střelecký apetit, v prvním poločase jsme rozhodně evidovali větší počet střel.

74
    Domácí zaútočili na levém křídle a po faulu získali výhodu rozehrávky standardní situace.

72
    Poslední střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Hassan, přichází Makuszewski.