Buffalo – NY Rangers 2:4 (kon.) | Carolina – Ottawa 4:3 (2:1 po s.n.) | Columbus – Detroit 5:3 (kon.)
NY Islanders – Pittsburgh 2:1 (kon.) | Montreal – Dallas 4:3 (po pr.) | Tampa – Boston 0:1 (po pr.)
Winnipeg – Nashville 2:4 (kon.) | Edmonton – San Jose 0:3 (kon.)
Piráti Chomutov
3:2 (2:0, 0:1, 1:1) Stav série: 2:0
HC Motor České Budějovice
Středa 09.03.2016, 17:30 • SD ARÉNA • Play-off DHL extraligy juniorů • Osmifinále

56:56
    Po objetí branky zakončoval celou akci kapitán Petr Panáček, ale tomu se nepovedlo střelou po ledě překonat pozorného Štěpána Lukeše!

50:59
    Po nahození Daniela Nováka se do obří šance dostal Adam Kellerstein, ale ten v tváří tvář hostujícího brankáře nedokázal překonat!

49:29
    Trestem za příliš mnoho hráčů na ledě jsou potrestáni hosté. Prohřešek odpyká Jan Marcilis.

48:25
    Do úniku se prodral Martin Šťovíček, kterému se ale v samostaném nájezdu nepovedlo střelou mezi betony Kváču překonat!

46:52
    Od modré čáry nahodil puk na branku Lukáš Bláha. Těsně před brankářem puk tečoval Martin Strunz, jehož pokus skončil jen těsně vedle branky!

45:36
    Následně se do úniku dostal Ondřej Šulek, který celou akci zakončoval bekhendovým pokusem, ale Štěpán Lukeš dokázal tuto akci vychytat!

43:11
    Piráti právě vstřelili branku!
    Chomutovští jdou ovšem rychle do vedení! Tomáš Adámek našel MARTINA ŠŤOVÍČKA před brankou, kterému se povedlo střelou pod ruku vrátit vedení svému celku! Asistence: Tomáš Adámek.

42:56
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Je vyrovnáno! Volného puku se v mezikruží před brankou zmocnil RADEK PROKEŠ, kterému se přesnou střelou povedlo překonat Štěpána Lukeše! Asistence: Jan Farka.

36:03
    Za podražení je vyloučen hostující Radek Prokeš, který tak posílá svůj celek do čtyř.

31:00
    Martin Strunz posílal puk z pravé strany před branku, kde byl Tomáš Adámek. Tomu se ale z předbrankového prostoru nepovedlo překonat Kváču!

24:47
    Pouze patnáct sekund chybělo hostujícímu celku na využití! Radek Prokeš přihrál z levé strany před branku na JAKUBA ŠUHAJE, který střelou mezi betony snižuje! Asistence: Radek Prokeš, Petr Panáček.

24:32
    Jan Páleník si za brankou počkal na jednoho z hostů a poslal jej k zemi. Rozhodčí mu za tento prohřešek uděluje dvě minuty.

24:02
    Výborný zákrok předvedl Petr Kváča proti Filipu Krivošíkovi. Slovenský forvard zakončoval do odkryté branky, ale Kváča tento pokus chytil!

20:19
    Hned začátkem třetiny uvidíme domácí přesilovku. Marek Sloboda podrazil domácícho pronikajícího hráče.

17:16
    Dvě velké šance hostů. Jan Pixa se prodral před branku, kde ale ideálně nezakončil! Následně to z dorážky zkoušel Jakub Šuhaj, ale ani on nepřekonal pozorného Lukeše!

11:15
    Českobudějovičtí jdou do čtyř. Daniel Klinický jde na dvě minuty za podražení.

10:17
    Piráti ujeli v oslabení a dokázali dát druhou branku v utkání! Petr Macháček ujel po pravé straně a v ideální moment se mu povedlo najít najíždějícího TOMÁŠE ADÁMKA, který střelou do pravé šibenice skóroval! Asistence: Petr Macháček.

08:23
    Projíždějícího hostujícího hráče zbytečně podrazil František Wágner, který tak bude prvním vyloučeným hráčem utkání.

06:50
    Po levé straně zakončoval svou akci Adam Kellerstein. Brankář Kváča jeho pokus vyrazil před branku, kde se Jiřímu Tupému nepovedlo zakončit!

01:16
    Krásná kombinace domácích hokejistů končí první brankou! František Wágner našel před brankou volného ADAMA KELLERSTEINA, který následně puk poslal po zemi za záda hostujícího brankáře! Asistence: František Wágner, Petr Macháček.

00:37
    Do útočné třetiny najel Filip Krivošík, který zakončoval z pravé strany. Jeho pokus brankář vyrazil ke Šťovíčkovi, ale ani on se neprosadil!

David Panuška

Branky a nahrávky: 2. Kellerstein (Wágner, Macháček), 11. Adámek (Macháček), 44. Šťovíček (Adámek) – 25. Šuhaj (Prokeš, Panáček), 43. Prokeš (Farka)

Piráti Chomutov: Lukeš (Danylec) – Meliško, Páleník, Blaha, Hierman, Lidák, Černý, Novák – Wágner, Šťovíček, Krivošík, Tůma, P. Macháček, Adámek, Tupý, Kellerstein, Rindoš, Strunz, Veselý
    HC Motor České Budějovice: Kváča (Spáčil) – Svoboda, Farka, Klinecký, Michal, Benda, Radoš – Doktor, Šuhaj, Sloboda, Marcilis, Šulek, Prokeš, Pixa, Panáček, Bárta

Rozhodčí: Hrubý – Kajínek, Zavřel