Boston – Carolina 2:3 (po pr.) | Detroit – Winnipeg 3:2 (kon.) | Florida – Ottawa 6:2 (kon.)
Montreal – Buffalo 3:2 (kon.) | Minnesota – Edmonton 1:2 (kon.) | San Jose – New Jersey 0:3 (kon.)
HC Oceláři Třinec
4:3 (2:1, 1:2, 1:0) Stav série: 2:2
Berani Zlín
Pátek 11.03.2016, 17:20 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5 200 míst) • Generali play off Tipsport extraligy • Předkolo
    52:52 Denis KINDL - 4:3

52:52
    Třinec právě vstřelil branku!
    Oceláři strhávají náskok na svou stranu sedm minut a osm sekund před koncem! Teď přálo štěstí zase jim. Nahození Hrabala od modré čáry se odrazilo mezi kruhy, kde puk uviděl jako první DENIS KINDL a poslal jej k pravé tyčce – 4:3! Asistence: Josef Hrabal, Jiří Polanský.
    38:47 Jiří POLANSKÝ - 3:3

38:47
    Třinec však za minutu a třináct sekund srovnává krok! Adamský posunul puk mezi dvěma obránci přímo do jízdy JIŘÍMU POLANSKÉMU, který naznačil Kašíkovi kličku do bekhendu, ale hodil si puk na opačnou stranu a zakončoval do prázdné branky – 3:3! Asistence: Martin Adamský.
    37:34 Jan MARUNA - 2:3

37:34
    Zlín právě vstřelil branku!
    Ševci odskakují do vedení velmi kuriózní a šťastným gólem! JAN MARUNA se protáhl na pravé křídlo a vystřelil. Kotouč přizvedl Hrabal tak nešťastně, že zaplaval do levého horního rohu za zaskočeného Hamerlíka – 2:3! Asistence: Pavel Kubiš, Jiří Ondráček.
    21:37 Tomáš FOŘT - 2:2

21:37
    Je vyrovnáno! Hrabal s Kankem nedostali puk do středního pásma a Okál postupoval do situace dvou proti jednomu obránci Repemu. Přihrál doprava na TOMÁŠE FOŘTA, který si kotouč srovnal a trefil se do levého horního rohu Hamerlíkovy brány – 2:2! Asistence: Zdeněk Okál, Tomáš Žižka.
    16:53 Jiří POLANSKÝ - 2:1

16:53
    Oceláři otáčejí nepříznivý průběh zápasu a vedení je na jejich straně! U nahozeného puku byl nejdříve Adamský a bekhendem posunul kotouč před branku. Tam byl nejrychleji JIŘÍ POLANSKÝ a prostřelil Kašíka střelou někam pod vyrážečku – 2:1! Asistence: Martin Adamský, Petr Kanko.
    12:52 Tomáš KOPECKÝ - 1:1

12:52
    Oceláři zhodnotili dvojnásobnou početní výhodu, vyrovnávají a jsou zpět ve hře! Třinec se usadil v útočné třetině, Tybor předal puk M. Douderovi, který přihrál na modré čáře Noskovi. Ránu z první z hokejky třineckého beka ještě tečoval TOMÁŠ KOPECKÝ a puk skončil mezi Kašíkovými betony – 1:1! Asistence: David Nosek, Milan Doudera.
    08:06 Oldřich KOTVAN - 0:1

08:06
    Zlín využívá první přesilovku a v důležitém utkání jde do vedení! Čachotský přihrál na modrou čáru OLDRICHU KOTVANOVI, který obstřelil blokujícího Draveckého a trefil se přesně k pravé tyčce! Hamerlík toho moc neviděl přes hráče před brankou – 0:1! Asistence: Tomáš Čachotský, Roman Vlach.

Ondřej Zoubek

Branky a nahrávky: 13. Kopecký (Nosek, M. Doudera), 17. Polanský (Adamský, Kanko), 39. Polanský (Adamský), 53. Kindl (Hrabal, Polanský) – 9. Kotvan (Čachotský, Vlach), 22. Fořt (Okál, Žižka), 38. Maruna (Kubiš, Ondráček)

HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Hrubec) – Jank, Nosek, Repe, Hrabal, M. Doudera, Slovák, L. Doudera – Dravecký, Kopecký (C), Tybor – Svačina, Pechanec, Kanko – Adamský, Polanský (A), Kindl – Matuš, Plíhal, Rákos – M. Kovařčík. Trenér: Jiří Dopita.
    Berani Zlín: Kašík (Horčička) – Marušák (A), Kotvan, Žižka (A), Matějíček, Řezníček, Urbanec – Říčka, Holík, Bukarts – Veselý (C), Vlach, Okál – Čech, Fořt, Čachotský – Kubiš, Maruna, Ondráček. Trenér: Rostislav Vlach.

Rozhodčí: Oldřich Hejduk, Pavel Hodek – Jaromír Bláha, Josef Špůr

Diváci: 4 753 (91 % celkové kapacity)