Boston – Carolina 2:3 (po pr.) | Detroit – Winnipeg 3:2 (kon.) | Florida – Ottawa 6:2 (kon.)
Montreal – Buffalo 3:2 (kon.) | Minnesota – Edmonton 1:2 (kon.) | San Jose – New Jersey 0:3 (kon.)
SC Marimex Kolín
2:3 (0:2, 0:1, 2:0) Stav série: 2:3
SKLH Žďár nad Sázavou
Pátek 11.03.2016, 18:07 • Zimní stadion Kolín • Play-off 2. ligy, skupina Západ • Čtvrtfinále

Domácí udělali drama ještě na konci zápasu, kdy snížili stav utkání na 2:3. Hosté ale už vedení nepustili a vysloužili si tak postup do semifinálových bojů, ve kterých se utkají s Táborem.

Nejlepšími hráči byli vyhlášeni Tomáš Pácal a Jiří Sláma.
    Dnes je to ode mě vše, děkuji za pozornost a hezký večer. (20:15:04)

59:13
    Skrumáž před Slámou.

59:01
    Kozlové pokračují v powerplay.

58:55
    Kozlové právě vstřelili branku!

Neuvěřitelné! Kozlové v powerplay snižují skóre na 2:3!
    Autorem JAKUB SEMIRÁD!
    Asistence: Jan Veselý

58:05

V posledních sekundách přesilovky se domácí prosazují. Skokanovu střelu tečoval MAREK VOŽENÍLEK. Stav utkání 1:3.
    Asistence: Lukáš Skokan, Václav Jankovský

56:34
    Skokanova rána za Slámu neprošla.

56:06
    Vyloučen Petr Štěpánek (ZNS) na 2 minuty za podražení.

55:41
    Zakázané uvolnění Žďáru.

55:07

54:00
    Zakázané uvolnění Kolína.

53:07
    Vyloučen Lukáš Bureš (ZNS) na 2 minuty za nedovolené bránění.

51:27
    Lukáš Bureš měl možnost navýšit skóre zápasu. Ale trefil se do hrudě Sejpala.

50:42
    Zakázané uvolnění Kozlů.

49:46

49:42
    V další obrovské šanci Jankovský, ale ani jeho puk za Slámy záda neprošel.

49:30

48:51
    Domácí mají neskutešnou smůlu, takových gólových šancí a ani jeden puk neprošel přes brankovou čáru.

48:31
    Hra přerušena kotouč mimo hřiště.

47:46
    Václav Jankovský se dostal do úniku, v čemž mu akci překazil Ondřej Kovářů (ZNS). Vyfasoval za to dvouminutový trest.

46:55
    Dnešní utkání sleduje 1738 diváků.

46:48

46:30
    Prudkou střelu Kaňky chytil Sejpal do své lapačky.

46:12

45:39
    Hosté vyhazují kotouč za Sejpalovu branku.

44:41
    Hra přerušena, kotouč skončil v ochranné síti.

44:12
    Vyloučen Lukáš Bureš (ZNS) na 2 minuty za vysokou hůl.

44:12
    Po nepříjemném střetnutí zůstává na ledě ležet Václav Jankovský.

43:10
    Jankovský, Morkes ani poté Zumr Slámu nepřekonali!

42:56

41:08
    Zumrova střela byla na mířena těsně vedle branky.

40:56
    Vyloučen Lukáš Krupka (ZNS) na 2 minuty za hákování.

40:22
    Semirád měl šanci hned v úvodu třetí třetiny. Chtěl zakončit k tyčce, tam však Sláma byl připraven.

40:01

40:00

39:59
    V poslední vteřině měl šanci Jiří Kadlec! Ale jeho střelu Sláma vychytal.

39:29
    Pácal od modré posílá dělovku, tu Sláma vyrazil a poté ještě vystřelil Kadlec, jehož střelu Sláma chytil do své lapačky a hru podržel.

38:57
    Hosté se vrací do oslabení. Potrstán Adam Rašner (ZNS) 2 minuty za nedovolené bránění.

38:34
    Další šance Voženílka končí mezi betony Slámy.

38:28
    Marek Voženílek od modré zkoušel prostřelit betony Slámy, ale marně. Jiří Sláma zatím bezchybný.

37:13
    Před brankou se vytvořila skrumáž ze které sudí vylučuje současně 2 minutami. Potrestán Dominik Zumr a Martin Pleva.

37:13
    Pácal přihrál Malému a ten si hned našel volného Kadlece, který vypálil přímo do náruče Slámy.

36:57
    Hosté vyhazují kotouč přes celé hřiště.

36:41
    Vyloučen Martin Lojek (ZNS) na 2 minuty za napadení.

36:06
    Žďár právě vstřelil branku!

Hosté navyšují svůj náskok na 0:3. Autorem třetí branky je Luboš KUNSTMÜLLER!

Asistence: Petr Štěpánek, Michal Kaňka

35:32

35:29
    Už to vypadalo nadějně. Ale hosté svkěle své oslabení ubránili!

33:39
    Hosté ihned vyhazují.

33:32
    Po dlouhé době si přesilovou hru zahrají také domácí. Potrestán kapitán žďárského týmu Tomáš Smejkal (ZNS) na 2 minuty za podražení.

33:19
    Gregar ihned využil chyby kolínské obrany a z první vystřelil na Sejpala. Ten kotouč podržel mezi betony. Hra bude pokračovat v Sejpalově třetině.

32:50
    Hosté si vytvořili tlak u Sejpala. Dnes jsou zatím lepším týmem.

31:54

30:35
    Skokanovu ránu Sláma vyrazil a hra pokračuje.

30:09
    Josef Malý od modré vypálil prudkou střelu na Slámu. Ten kotouč raději podržel a hru přerušil.

29:25

28:01

26:39
    Pácal vyhazuje kotouč na druhou stranu hřiště.

26:01
    Sudí opět posílá Kozly do 4. Potrestán Marek Březina (KOL) na 2 minuty za vysokou hůl.

25:30

25:20
    Kovářů vystřelil z mezikruží.

25:03

24:40
    Voženílkovi se nepodařilo vyhodil kotouč, hosté pokračují v útočném pásmu.

23:57
    Ve velké šanci Semirád s Malým! Sláma byl však včas na svém místě a volná místa si pokryl.

23:03
    Vyloučen Tomáš Pácal (KOL) na 2 minuty za držení.

22:44
    Další šance hostů! Tu tentokrát Sejpal zachytil mezi své betony.

22:29
    Smejkal od modré vypálil na Sejpala. Jeho střelu vyráží k mantinelu a hra pokračuje.

21:07

20:50
    Hosté se konečně usídlili v útočné třetině. Ale zatím ke střele nedošlo.

20:01
    Odstartována další část tohoto zápasu. Kozlové v ní začnou v oslabení a hosté v početní převaze.

19:49
    Střelu Lojka zachytil Sejpal mezi své betony. Následuje vhazování po jeho levici.

19:41
    Hra přerušena. Kotouč je mimo hřiště.

19:07
    Kozlové jdou do třech. Potrestán Dominik Zumr (KOL) na 2 minuty za sekání.

18:33
    Robin Blažíček za potlesku střídá Jiřího Slámu.

18:29
    Velko šanci měl teď v oslabení Josef Malý, který z pravého kruhu vystřelil na Blažíčka. Bohužel Blažíček si svým zákrokem způsobil nějaké zranění a zůstal na ledě ležet. Hra přerušena.

18:02
    Kozlové se ihned po buly osvobozují a hra se přesunula do středního pásma.

17:54
    Potrestán Václav Jankovský (KOL) na 2 minuty za faul loktem.

14:36
    Hra přerušena. Kotouč odražen ze středního pásma mimo hřiště.

13:47
    Hosté jsou od začátku zápasu aktivnější než domácí celek.

12:45

11:16
    Domácí se na moment ubránili.

10:53
    Rašner od modré vypálil, Sejpal vyrazul kotouč ramenem. Hra pokračuje.

10:45
    Potrestán Martin Ježek (KOL) na 2 minuty za podražení.

09:41

08:55
    Hosté se osvobozují a vyhazují kotouč ze své třetiny.

07:41
    Nyní mohou vylepšit skóre domácí. Nastává jim 2minutová přesilová hra. Potrestán Luboš Kunstmüller (ZNS) za podražení.

07:15
    Oddechový čas pro domácí.

07:15

Hosté přidávají na své konto další branku. O tu se postaral TOMÁŠ STŘECHA. Navyšuje tak skóre o 2 branky! Stav utkání 0:2.

Asistence: Martin Gregar, David Pazourek

06:24
    Útok se dostal až před Sejpala, kde byl řádně ubráněn kolínským nejstarším hráčem Jiřím Kadlecem.

06:00
    Lojek rozehrává další útok Plamenů za svou brankou.

04:56
    Málo chybělo Kozlům k vyrovnání. Střelu Morkese Blažíček vyrazil svým betonem.

03:40

Hosté výborným rychlým a pohotovým útokem zúročili svou první přesilovou hru! Úvodní branku tohoto zápasu vstřelil LUBOŠ KUNSTMÜLLER! Posílá svůj tým do vedení 0:1.

Asistence: Petr Štěpánek, Martin Pleva

03:29
    Martin Barták (KOL) nyní věnuje hostům přesilovou hru! Potrestán 2 minuty za hákování. Domácí svou první přesilovku nevyužijí. Co hosté?

02:49
    Plameny jsou pěkně nažhavený vytvořily si tlak před Sejpalem. Zatím ani jedna šance přes brankovou čáru neprošla.

02:14

02:04
    Kozlové jsou zpět v útočné třetině.

01:31
    Hosté vyhodili kotouč až za Sejpalovu branku. Poté když Sejpal rozehrál podél mantinelu, ihned jeho kotouč jeden ze Žďárských útočníků vzal a zprvní vystřelil. První velká šance tohoto zápasu! Sejpal byl v tuto dobu již zpět ve své brance a kotouč vyrazil betonem.

01:13
    Kozlové jsou zpět na značkách v útočné třetině. A zatím se ke střele nedostali.

00:37
    Plameny první útok Kozlů ubránily výtečně a vyhazují kotouč přes všechny tři čáry.

00:14
    První vyloučení tohoto zápasu právě teď. Vyloučen Martin Lojek (ZNS) na 2 minuty za hákování. Kozlové mají první výhodu. Jak si s ní poradí?

00:03
    Jan Veselý rozehrál úvodní buly ve prospěch domácích a rozehrál si s obránci první útok!

00:01

SC Kolín: Sejpal (Moravec) – Pácal, Kadlec J. st. "A", Skokan, Voženílek, Barták, Březina, Suchý – Veselý, Semirád, Malý "C" – Jankovský, Zumr, Morkes "A" – Ježek, Chvojka, Kadlec J ml. – Jelínek, Martínek, Kadlec A.

SKLH Žďár nad Sázavou: Blažíček (Sláma) – Pleva, Lojek, Beneš, Smejkal "C", Rašner, Klíma, Kuntsmüller, Kaňka, Štěpánek, Krupka, Vítek, Kovářů, Gregar, Bureš, Střecha, Pazourek, Hron

Rozhodčí: Petružálek, Schmejkal – Coubal, Kokrment.

DNES SE ROZHODNE KDO S KOHO!

Vítejte na 5. čtvrtfinálovém souboji mezi Kozly a Plameny. Dnes padne rozsudek o postupu do semifinále. Kdo s koho? Připomínám že toto čtvrfinále proti sobě nastupuje tým z první a deváté příčky základní části.

Plameny na Kozly pěkně šlehají
    Z předkola rozjeté Plameny v prvním zápase zabodovaly i ve 14dní odpočinutém Kolíně, kde se jim podařilo urvat první bod ze tří! Kozlové na to konto, i hned v sobotním zápase deklasovali Plameny na žďárském působišti 9:2. O dva dny později se odehrával 3.čtvrtfinálový zápas, ve kterém rozhodly až samostatné nájezdy ve prospěch domácího celku. Ve středu mohli už Kozlové sérii ukončit, ale jediný gól rozhodl ve prospěch Plamenů. Nyní je série vyrovnaná 2:2. Avšak Kozlové mají tu výhodu, že hrají na domácí půdě před skoro bezmála 2.000 fanoušky.

Uhasí Kozlové rozžhavené Plameny?
    To vše se již dnes dozvíme, v 18:07 buďte připraveni! Pro ty z Vás, kteří se nemohou na zimní stadion v Kolíně dostat, budou připravené onlajny, ve kterých Vás bude provázet Tereza Nedbalová. Hezký den!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:07.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 59. Voženílek (Skokan, Jankovský), 59. Semirád (Veselý) – 4. Kunstmüller (Štěpánek, Pleva), 8. Střecha (Gregar, Pazourek), 37. Kunstmüller (Štěpánek, Kaňka)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Moravec) – Pácal, Kadlec J. st. "A", Skokan, Voženílek, Barták, Březina, Suchý – Veselý, Semirád, Malý "C" – Jankovský, Zumr, Morkes "A" – Ježek, Chvojka, Kadlec J ml. – Jelínek, Martínek, Kadlec A.

Rozhodčí: Petružálek, Schmejkal – Coubal, Kokrment