Letňany – Zlín 2:6 (kon.) | Přerov – Mountfield HK 2:3 (0:1 po s.n.) | Kladno – Slavia 6:4 (kon.)
Pardubice – Třinec 5:2 (kon.) | Č. Budějovice – HC Plzeň 3:2 (kon.) | Chomutov – Liberec 1:3 (kon.)
Sparta – K. Vary 4:1 (kon.) | Havířov – Vítkovice 0:1 (kon.)
Piráti Chomutov
1:3 (1:1, 0:2, 0:0) Stav série: 1:1
Bílí Tygři Liberec
Pátek 11.03.2016, 17:30 • Pirátská Aréna, Chomutov • Play-off ELIOD extraligy ml. dorostu • Čtvrtfinále

59:57
    Po šarvátkách usedají na trestnou lavici domácí Pavel Jarý, Jakub Veselý (oba 2 minuty za hrubost) a Vít Seemann dostal dvě minuty za napadení. Na straně Liberce jsou menšími tresty za hrubost potrestáni Adam Charvát a Jan Šír.

59:57
    Na ledě se nám strhly hned dvě šarvátky!

58:44
    Běhula míří na střídačku a Piráti to zkouší s hráčem navíc!

56:54
    Pavel Jarý (CHM) a David Aubrecht (LIB) dostávají menší trest za hrubost.

47:28
    Jakub Veselý se ocitl úplně osamocen v mezikruží, ale svou střelou zápěstím vůbec netrefil Novákovu branku.

42:50
    Domácí udělali hrubou v obraně a liberecký hráč mohl střílel do téměř odkryté branky. Skvělým zákrokem uchránil Piráty od dalšího inkasovaného gólu brankář Běhula!

38:06
    Koblížek se dostal za libereckou defenzivu, ale ve finální fázi mu brankář Novák puk vypíchl.

37:45
    Tomáš Jungvirt (CHM) dostává po řadě dohadů dvouminutový trest za zdržování hry – vyhození puku mimo hřiště.

36:10
    Adam Charvát si v souboji s Jakubem Laukem pomohl nedovoleným bráněním a odsedí si dvě minuty.

34:41
    Liberec právě vstřelil branku!
    LUBOŠ DOSPĚL si najel po pravé straně až do mezikruží a střelou k pravé tyčce překonává Běhulu. Tygři vedou již 1:3. Bez asistence.

34:16
    Běhula nyní dvěma skoky zlikvidoval velice dobré pokusy libereckého Petra Bitmana!

29:45
    Hájkova střela Běhulovi propadla, chomutovský brankář se snažil situaci řešit zalehnutím černé gumy, ale ta byla pořád ve hře a nejlépe se zorientoval MARTIN MAŤÁTKO, který posílí Tygry do vedení. Asistence: Matěj Hájek.

28:20
    Günther s Ouřadou vyšachovali hosty a dostali se do úniku dvou na nikoho, avšak Kryštof Ouřada mířil nepřesně a svým pokusem přestřelil Novákovu klec.

20:24
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Šír – 2 min., nedovolené bránění).

16:11
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Šír – 2 min., podražení).

15:24
    Na trestnou lavici nyní usedá dvojice Pirátů Tomáš Koblížek, který dostává 2 + 10 minut za úder do oblasti hlavy a krku. Menší trest odpyká Lukáš Benda.

13:53
    I hosté se trefují v oslabení! JAN KOTYZA dostal nahrávku mezi kruhy a tvrdou střelou nedal Běhulovi šanci. Asistence: Jan Šír.

12:06
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Had – 2 min., podražení).

10:46
    Piráti právě vstřelili branku!
    TOMÁŠ KOBLÍŽEK zachytil rozehrávku hostí a střelou z mezikruží k pravé tyčce překonal libereckého gólmana Nováka. Bez asistence.

09:21
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Veselý – 2 min., vysoká hůl).

Marcel Holl

Branky a nahrávky: 11. Koblížek – 14. Kotyza (Šír), 30. Maťátko (Hájek), 35. Dospěl

Piráti Chomutov: Běhula (Skokan) – Ferbas, Jungvirt, Seemann "A", Zeman, Jarý "A", Herles, Kastner, Psar – Günther, Baier, Mežnar, Lauko, Černý, Jaroš, Veselý "C", Breczko, Benda, Koblížek, Ouřada, Brandner.
    Bílí Tygři Liberec: Novák (Zajíček) – Aubrecht, Adamec, Šuráň, Charvát, Nikolič, Had, Ira, Bálik – Rychlovský, Dospěl, Šír "C", Maťátko, Liška, Žůrek, Bitman "A", Hájek, Kotyza, Virág, Šafařovský.

Rozhodčí: Zubzanda – Belko, Schopf