Ottawa – Montreal 5:0 (kon.) | Florida – Detroit 3:5 (kon.) | Columbus – New Jersey 6:3 (kon.)
Toronto – Buffalo 4:1 (kon.) | Dallas – NY Islanders 3:0 (kon.) | Arizona – Tampa 0:2 (kon.)
Vancouver – St. Louis 0:3 (kon.) | Los Angeles – Boston 2:1 (kon.) | Winnipeg – Anaheim 2:3 (po pr.)
New Jersey – Columbus 2:1 (kon.) | Pittsburgh – Washington 6:2 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
4:1 (1:0, 2:1, 1:0) Stav série: 1:1
HC Frýdek-Místek
Neděle 20.03.2016, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Play-off 2. ligy, skupina Východ • Finále

52:57
    Trest pro Vsetín, dvě minuty + deset minut za vražení na hrazení fasuje Finsterle.

49:31
    Tentokrát si přesilovou hru zahraje Vsetín, dvě minuty za držení hole obdržel Piecha a cesta Frýdku-Místku za vyrovnáním se komplikuje.

45:35
    Frýdek-Místek si zahraje v početní výhodě, dvě minuty za sekání fasuje Finsterle.

41:34
    Vsetín hrozí i ve vlastním oslabení, k zakončení se nyní dostal David Vítek, snažil se procedit puk za Šimbochova záda, vysloužil si faul Piechy, dvě minuty krosček.

39:54
    Přesilová hra pro Frýdek-Místek, dvě minuty za nesportovní chování obdržel Tomáš Vávra.

30:01
    Dvě minuty pro vsetínského Žáka za napadení, Frýdek-Místek má nyní možnost vrátit se do zápasu.

22:50
    Přesilová hra pro Vsetín, dvě minuty za faul na brankáře Vsetína fasuje za nedovolené bránění dvě minuty Klimša.

17:12
    Přesilová hra pro Frýdek-Místek, dvě minuty za podražení Ambruz.

06:47
    Kowalczyk nyní musel sáhnout k záchranné brzdě, osamocen na branku se totiž řítil domácí Kolařík, ale kapitán Frýdku-Místku fauloval a svůj tým oslabí na dvě minuty za hákování.

04:10
    Vsetín si zahraje první přesilovou hru, dvě minuty pro Káňu za podražení.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 20. Finsterle (Vávra, Dvořák), 25. Hrazdira (Žák, Ostrčil), 27. Hrazdira (Ostrčil), 60. Dvořák – 33. Meidl (Cienciala, Franek)

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) – Tesařík, Ambruz, Ostrčil, Žák, Hraciow, Řezáč, Nedbálek – Kolařík, Vaněk, Daněk, Dvořák, Finsterle, Vávra, Slováček, Vítek, Kajaba, Zúbek, Hrazdira, Hruška.
    HC Frýdek-Místek: Šimboch (Daneček) – Dresler, Krutil, Foltyn, Kowalczyk, Matyáš, Kvapil, Polák – Franek, Piecha, Sonnek, Klimša, Kovařčík, Samiec, Chmielewski, Schwarz, Káňa, Cinencila, Meidl, Luka, Jaroš.