Los Angeles – Dallas 2:3 (kon.) | Toronto – Detroit 2:3 (kon.) | Tampa – New Jersey 3:1 (kon.)
NY Rangers – Buffalo 3:4 (kon.) | Carolina – Columbus 1:5 (kon.) | Florida – Montreal 4:3 (kon.)
Nashville – San Jose 2:3 (0:1 po s.n.) | Edmonton – Calgary 0:5 (kon.) | Arizona – Washington 3:0 (kon.)
Chicago – Boston 6:4 (kon.) | Pittsburgh – Philadelphia 6:2 (kon.)
Tampa Bay Lightning
3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
New Jersey Devils
Neděle 03.04.2016, 01:00 • Amalie Arena, Tampa • NHL

53:42
    A další vyloučení! Dnes popáté dostávají domácí trest za držení, nyní však hole. Provinil se obránce Matthew Carle (TBL), který tím zabraňoval dorážce po ráně Moorea.

50:27
    Nyní na řadu přichází komerční přestávka, po ní čeká domácí tým přesilová hra, jelikož se New Jersey provinilo příliš velkým počtem hráčů na ledě! Trest odpyká Tyler Kennedy (NJD).

46:47
    Sedmé vyloučení na straně Ďáblů. Sergej Kalinin (NJD) podrazil Mikea Blundina a Tampa Bay má k dispozici další početní výhodu.

43:51
    Tampa Bay si zahraje přesilovou hru. David Schlemko (NJD) se totiž provinil hákováním. Domácí hala žene své oblíbence za vedoucím gólem!

38:15
    Travis Zajac byl faulován v gólové šanci Braydonem Coburnem (TBL). Obránce Tampy nosící číslo 55 dostává dnes podruhé trest za držení protihráče, ačkoliv se klidně dalo pískat trestné střílení.

35:08
    Rozhodčí dnes tresty rozdává jak na běžícím páse. Tyler Johnson chtěl vyrazit do protiútoku, jenomže Adam Larsson (NJD) ho držel. Obránce Ďáblů dostává dvě trestné minuty.

34:44
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Brian Boyle – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Devante Smith-Pelly – 2 min., hrubost).

32:53
    A další početní výhoda pro Ďábly. Adam Larsson se pokoušel tvořit v útočném pásmu, ale český zadák Andrej Šustr (TBL) ho přidržel. Za to nyní dostane dvě trestné minuty.

30:07
    A Joseph Blandisi (NJD) bude smutnit znovu. Podruhé v utkání totiž usedá na trestnou lavici, nyní dostává dvě trestné minuty za hákování.

24:09
    Lightning se ale znovu budou muset bránit. Jason Garrison (TBL) v šanci přidržel Kennedyho a bude pykat dvě minuty.

22:01
    Přesilovka pro Ďábly. Braydon Coburn (TBL) se provinil držením protihráče, New Jersey tedy nyní bude mít výhodu jednoho muže v poli navíc.

18:07
    Joseph Blandisi (NJD) se snažil vytvořit prostor pro svůj celek v předbrankovém prostoru, ale přehnal to a fauloval, dvě minuty za nedovolené bránění. Poměr sil na ledě se tedy vyrovná.

17:34
    Domácí obránce Matthew Carle (TBL) v souboji před bránou mimo hru fauloval Kennedyho, za což inkasuje dvě trestné minuty. První přesilovku si tedy zahrají i Devils.

14:17
    Po komerční přestávce rozehraje Tampa Bay svoji první přesilovou hru. Dvě trestné minuty za vysokou hůl totiž dostává útočník Tyler Kennedy (NJD).

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 30. Hedman (Palát, Kučerov), 52. Boyle (Nestěrov, Kučerov), 60. Kučerov (Hedman, Paquette) – 40. Henrique (Kennedy, Severson)

Tampa Bay Lightning: Bishop (Vasilevskij) – Hedman, Carle, Garrison, Šustr, Nestěrov, Coburn – Palát "A", Johnson, Kučerov – Killorn, Filppula, Callahan "A" – Paquette, Namestnikov, Brown – Condra, Boyle "A", Blunden. Trenér: Jon Cooper.
    New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Greene "C", Larsson, Moore, Mozík, Schlemko, Severson – Kennedy, Henrique "A", Smith-Pelly – Boucher, Zajac "A", Palmieri – Kalinin, Josefson, Sislo – Blandisi, Gionta, Pietila. Trenér: John Hynes.

Rozhodčí: Jackson, Pochmara – Gibbs, Miller

Diváci: 19 092