Chrudim – Králův Dvůr 0:0 (2:4 po pen.) | Písek – Kolín 2:1 (kon.) | Dobrovice – Most 3:1 (kon.)
FC Písek
2:1 (0:0)
SK Sparta Kolín
Sobota 09.04.2016, 10:15Česká fotbalová liga • 24. kolo

Je konec a písečtí fotbalisté přidávají další tři body do své sbírky. Diváci se dočkali branek až ve druhé půli, kdy Veselý poslal Kolín do vedení hostující celek. Jenže za sedm minut srovnal Němec a v 82. minutě rozhodl o výhře domácích 2:1 velezkušený Zušťák. To je vše, přeji hezkou sobotu. (12:12:47)

90+2

90+2
    Sudí odpískal útočný faul Kouřila, Rondzik bude odkopávat od své brány.

90+1
    Nastavovat se budou dvě minuty.

89
    Domácí ještě střídají. František Němec má dnes odpracováno, na poslední minuty se do hry zapojí Lukáš Holub.

88
    Blíží se závěr zápasu. Kolín přidává na aktivitě, domácí budou čekat na příležitost z brejků.

85
    ... a na druhé straně Vojtěcha Hrona nahradí Matěj Vejr.

84
    Václava Milce na hřišti vystřídá Jakub Held.
    82. Jan ZUŠŤÁK - 2:1

82
    Písek právě vstřelil branku!
    Písek otáčí vývoj utkání ve svůj prospěch. Na centrovaný balón si nejlépe naskočil JAN ZUŠŤÁK a hlavou posílá jihočeský celek do vedení – 2:1.

81
    Brunclík měl ve vápně dostatek prostoru, ale nedokázal zpracovat skákající míč, jeho následné zakončení se mezi tyče nevešlo. Velké štěstí pro Písek.

78
    Kučera se dostal ke střele, balón minul pravou šibenici.

75
    Kolín využívá dalšího střídání. Ze hry odejde Dominik Veselý, opačným směrem zamíří Lukáš Seifert.

73
    Po dvou brankách přišel útlum na obou stranách. Nikdo nechce znovu inkasovat a tak se oba týmy soustředí především na pozornou obranu.

70
    Dochází k další změně na domácí straně. Filipa Řezáče nahradí Jan Zušťák.

68
    Štoček se dostal do zakončení z otočky, ale jeho pokus mířil vedle pravé tyče.

66
    Střídá také Písek. Jiřího Ježdíka na trávníku nahradí Ondřej Sajtl.

64
    Kolínští střídají. Ze hřiště odejde Viktor Šimeček, jeho místo zaujme Jindřich Kučera.

61
    Střílená přihrávka Nešpora prolétla vápnem Písku a skončila v zámezí.
    57. František NĚMEC - 1:1

57
    Domácím se daří poměrně rychle srovnat stav. Po rohovém kopu se míč odrážel ve vápně Kolína. FRANTIŠEK NĚMEC se stal úspěšným střelcem, když z otočky zamířil přesně do horní poloviny brány – 1:1.

56
    Domácí přidávají na aktivitě a pokouší se srovnat skóre.

54
    Šimeček důrazným odkopem zabránil jakémukoliv ohrožení kolínské brány.

53
    Domácí se pokusí srovnat skóre pomocí rohového kopu.
    50. Dominik VESELÝ - 0:1

50
    Kolín právě vstřelil branku!
    Co se Veselému nepodařilo před chvílí, nyní provedl dobře. DOMINIK VESELÝ stíhal prudkou přihrávku do strany. Po míči se rozběhl také brankář Rondzik, ale rychlejší byl hráč Kolína, který vyběhnuvšího Rondzika dokázal překonat – 0:1.

49
    Nejprve Veselý a po chvíli Štoček se dostali do hlavičkového zakončení v malém vápně Písku. Ani jeden z nich však netrefil míč ideálně a balón v obou případech skončil mimo.

46

Druhý poločas začne přibližně v 11:21.

45
    První poločas skončil. Hlavní rozhodčí nenastavil ani minutu.

43
    Ježdík dostává žluté napomenutí.

42
    Milec zahrával přímý kop z cca osmnácti metrů, ale nastřelil hráče stojící před sebou.

40
    Písecká obrana odvrátila další rohový kop soupeře.

38
    Šourek odvrátil centrovaný balón z malého vápna.

35
    Jelínek je v pořádku a zapojil se zpět do hry.

32
    Střela Řezáče minula pravou tyč. Nyní je hra přerušena kvůli ošetřování Jelínka ve středu hřiště.

30
    Rondzik teď hodně zahrál na nervy píseckých příznivců, když zaváhal s rozehrávkou a Šimeček se dostal do zakončení. Naštěstí pro domácí Šimeček stál již v hodně ostrém úhlu a Rondzik stačil ještě své zaváhání napravit.

26
    Veselý se snažil projít přes protihráče, ale pomezní signalizoval, že balón přešel přes postranní čáru.

24
    Rohový kop zahraný po zemi Kolínským vůbec nevyšel podle představ.

21
    Vízek si došel pro centrovaný balón z kopačky Milce.

18
    Tísněný Rendla zapojil do rozehrávky také gólmana Rondzika.

16
    Nešpor rozehrával rohový kop, domácí obrana byla pozorná.

13
    Vízek sebral centrovaný míč ze vzduchu do svých rukavic a zakládá útok hostů.

11
    Útočný faul Kolínských zastavil možnou příležitost.

10
    V těchto chvílích se o míč bojuje nejčastěji v blízkosti středového kruhu.

7
    Brunclík zahrával přímý kop, který odvrátil první obránce Písku.

5
    Řezáč měl na kopačce úvodní branku, ale tváří v tvář Vízkovi nastřelil hostujícího gólmana, který zachránil Kolín od prvního inkasovaného gólu.

3
    Štoček zachytil chybnou rozehrávku domácích a naskytla se příležitost Kolínských k protiútoku. Akci zastavila rovněž nepřesná přihrávka hostujícího hráče.

1
    Úvodní výkop provedli hráči Písku, dnešní duel může začít.

1

Hráči přicházejí na hřiště, utkání začne za malou chvíli.

FC Písek: Rondzik – Rendla, Kalášek, Řehák, Voráček, Milec, Šlehofer, Zeman, Němec, Řezáč, Ježdík.
    Náhradníci: Holub, Held, Zušťák, Grobár, Sajtl, Jevčák.

FK Kolín: Vízek – Jelínek, Kouřil, Němeček, Veselý, Brunclík, Štoček, Šimeček, Hron, Nešpor, Šourek.
    Náhradníci: Biško, Kučera, Zmeškal, Seifert, Vejr, Terč.

Rozhodčí: Kalenda – Flimmel, Trska.

Utkání 24. kola třetí ligy FC Písek – FK Kolín bude odehráno za dohledu trojice rozhodčích Kalenda – Flimmel, Trska. Startujeme v tradičních 10:15.

Tým Písku získal v minulém kole cenný skalp v podobě výhry 3:2 v Převýšově, když všechny jeho branky vstřelil útočník Filip Řezáč. Dnes se celek Písku představí na domácím hřišti, kde v tradičním dopoledním čase přivítá soupeře ze druhé poloviny soutěže – třináctý FK Kolín. Podzimní vzájemné střetnutí obou týmů v Kolíně vyhrál Písek 3:1, když jeho branky vstřelili Filip Řezáč, Jindřich Kadula a Jiří Ježdík.

Písku se v jarní části daří a aktuálně se nachází na sedmém místě za získaných 42 bodů. Kolínským fotbalistům patří třináctá příčka a na svém kontě mají 29 bodů.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.