Rögle BK – Davos 6:4 (kon.) | Zürich – Okanagan 4:3 (kon.) | Kloten – Sparta 3:6 (kon.)
Salzburg – Eisbären 8:3 (kon.) | Mannheim – Rögle BK 7:8 (0:1 po s.n.) | Třinec – Zürich 4:1 (kon.)
Davos – Kloten 4:3 (2:0 po s.n.) | Okanagan – Salzburg 2:13 (kon.)
HC Oceláři Třinec
4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
ZSC Lions
Sobota 09.04.2016, 15:00Memoriál Jana Marka

Po vyrovnané první třetině skórovali pouze hráči HC Oceláři Třinec, kteří v následujících dvou dějstvích přidali tři góly a nad svými švýcarskými soupeři zaslouženě zvítězili 4:1. (17:14:59)

Nejlepší hráči:

Samuel Oana (ZSC Lions)
    Tomáš Vochozka (HC Oceláři Třinec)

59:37
    Třinec právě vstřelil branku!
    Český celek v závěru zápasu potvrzuje své vítězství střelou do opuštěné klece, kterou JAN HLADONÍK trefil z poloviny hřiště. Asistence: Jakub Michálek.

59:14
    Velký závar před Ochmanem řeší rozhodčí, který nevidí puk.

59:01
    Lions se nemůžou dostat do třetiny. Johnson jde i přesto na lavičku a švýcarský tým hraje v šesti hráčích v poli.

58:28
    Trenér švýcarského mužstva si vyžádal oddechový čas! Toho hokejistům Lions už moc nezbývá.

58:21
    Bitva o puk pokračuje v rohu u mantinelu. Třinec zkušené šetří čas a nepouští soupeře do své třetiny.

56:55
    Kalus si vzal puk na své polovině a zavezl ho až k brankáři, také Johnson vyráží puk betonem.

56:14
    V závěru utkání jsou více u puku Lions. Střelu Kohliho však zastavila obrana Třince.

55:29
    U mantinelu se nyní sbírá z ledu Raška, který byl přiražený k hrazení.

54:30
    Z obranného pásma poslal puk na rozjetého Rusiho Berni, ale Ochman svůj tým podržel.

53:14
    Guggisberg dostal přihrávku na vrchol pravého kruhu. Do střely mu skočil Rufer a ránu zblokoval.

52:12
    Ve dvojnásobné přesilovce se Lions nedostali do zakončení a tak stálé prohrávají o dvě branky.

50:45
    Po třech hráčích v poli na obou stranách se dostal k puku Pfister. Jeho počínání však zastavuje Kalus.

50:31
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Jakub Michálek – 2 min., hrubost).

49:53
    Vyloučení v týmu ZSC Lions (2 min., sekání).

49:22
    Vyloučení v týmu ZSC Lions (Gian Leuenberger – 2 min., sekání).

49:16
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Filip Rufer – 5 min., kopnutí + osobní trest do konce utkání, kopnutí).

Vít Schück

Branky a nahrávky: 12. Przybyla (Peterek, Vochozka), 23. Kvasnica (Hladoník, Kalus), 44. Vochozka (Peterek, Michálek), 60. Hladoník (Michálek) – 12. Burger (Arnicans, Berri)

HC Oceláři Třinec: Ochman (Štěpánek) – Rufer, Marguš, Brabec, Homola, Adámek, Michálek, Radzienciak, Patlevič – Kalus, Hladoník, Vochozka, Przybyla, Najsar, Molin, Papaj, Kvasnica, Indrst, Plandor, Peterek, Raška
    ZSC Lions: Johnson (Warren) – Berni, Widmer, Hauser, Kohli, Leuenberger, Vonbun, Burger, Guggisberg – Tschudi, Lukaszek, Diezi, Rusi, Barbei, Oana, Oeggerli, Arnicans, Calzimiglia, Berri, Sigrist, Pfister