Mladá Boleslav – Litoměřice 6:2 (kon.) | Liberec – Chomutov 1:2 (kon.) | Kladno – K. Vary 2:5 (kon.)
Přerov – Kometa Brno 1:5 (kon.) | Ústí n/L – Benátky n/J 4:3 (kon.) | Poruba 2011 – Polsko U20 8:2 (kon.)
Motor ČB junioři – Písek 5:4 (1:0 po s.n.) | Tychy – Nový Jičín 5:3 (kon.) | Martin – Žilina 4:3 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
4:3 (1:0, 1:2, 2:1)
HC Benátky nad Jizerou
Úterý 02.08.2016, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem-Bukov • Přípravné zápasy

57:29
    Jiří Babec (BNJ) oslabuje v klíčové situaci své mužstvo, když za zbytečný faul v rohu inkasoval dvouminutový plus desetiminutový osobní trest za naražení zezadu.
    Dvouminutový trest odpyká Petr Kolmann (BNJ).

Vyloučení celkem v zápase: 7:6, navíc Babec (BNJ) 10 min. OT [NARZ].

51:12
    Po necelých sedmi minutách se do boxu trestoměřičů vrací také Kryštof Hrabík (BNJ), jenž je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

Celkem TM v dnešním utkání: 4.
    Vyloučení celkem v zápase: 7:5.

42:14
    Poměr sil na ledě se srovná. Kryštof Hrabík (BNJ) si počínal za hranicí pravidel, za což mu Jan Knapík vyměřil dvě minuty za nedovolené bránění.

Vyloučení celkem v zápase: 7:4.

42:01
    Podruhé dnes trestnou lavici navštíví také Jan Hucek (UNL), jenž si musí odpykat menší trest za držení protihráče.

Vyloučení celkem v zápase: 7:3.

39:45
    Potřetí si zahrají v početní převaze domácí. Daniel Miškovský (BNJ) vyfasoval menší trest za podražení.

Vyloučení celkem v zápase: 6:3.

32:39
    Opět nedisciplinovanost domácích. Dvě minuty za nedovolené bránění náleží Martinu Zdvořáčkovi (UNL).

Vyloučení celkem v zápase: 6:2.

27:59
    Také Adam Jandejsek (BNJ) se podívá dnes podruhé na trestnou lavici, když obdržel dvě minuty za podražení.

Vyloučení celkem v zápase: 5:2.

24:54
    Pátá početní výhoda pro hosty. Jan Hucek (UNL) obdržel menší trest za zásah do nohou.

Vyloučení celkem v zápase: 5:1.

22:47
    Petr Markulinec (UNL) dnes usedá podruhé na trestnou lavici, když inkasoval menší trest za hákování.

Vyloučení celkem v zápase: 4:1.

19:51
    Třetí přesilová hra pro hosty. Roman Navarra (UNL) míří za katr na dvě minuty za podražení.

Vyloučení celkem v zápase: 3:1.

13:01
    Druhá šance pro Benátky nad Jizerou v podobě přesilovky. Petr Markulinec (UNL) vyloučen na dvě minuty za podražení.

Vyloučení celkem v zápase: 2:1.

09:15
    V početní výhodě si zahraje také Slovan. Adam Jandejsek (BNJ) si musí jít odsedět dvě minuty za držení protihráče.

Vyloučení celkem v zápase: 1:1.

01:46
    Přesilová hra pro Benátky nad Jizerou. Jiří Kalla (UNL) potrestán menším trestem za vysokou hůl.

Vyloučení celkem v zápase: 1:0.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 13. Bernad (Vaněk, Gengel), 38. Sladkovský (Skočovský), 53. Markulinec (Furch, Sladkovský), 54. Kopta (Vaněk) – 24. Ďurač (Krejčí), 27. Bittner (Kolmann, Král), 50. Bittner (Král)

HC Slovan Ústí nad Labem: J. Dlouhý (Kosina) – Bernad, R. Vaněk, M. Zdvořáček, Skočovský, Macek, Hucek – Gengel, Komárek, Navarra – Sladkovský, A. Furch, Markulinec – O. Kopta, Josefus, Jiří Kalla. Trenéři: Miroslav Mach, Tomáš Mareš.
    HC Benátky nad Jizerou: Hosnedl (J. Stejskal) – Jandejsek, Kolmann, Husa, Mikliš, Kurka, D. Krejčí, Tržický – Miškovský, Mikyska, Hrníčko – Z. Král, Havlas, Bittner – Ďurač, L. Volf, Musliu – Babec, Hrabík, Paločko. Trenéři: Jiří Čelanský, Antonín Nečas.

Rozhodčí: Knapík, J. Volf – Hynčica, Ptáček.