Třebíč – MAC Budapešť 2:3 (kon.) | Žilina – Trenčín 1:2 (kon.) | Kopřivnice – Mor. Budějovice 2:2 (kon.)
Písek – Motor ČB junioři 3:5 (kon.) | Kolín – Vrchlabí 7:0 (kon.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 3:4 (0:2 po s.n.)
MsHK Žilina
1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
HK DUKLA Trenčín
sk Pátek 19.08.2016, 18:00 • Tipsport Aréna Žilina • Přípravné zápasy

Trenčín víťazí v Žiline 2:1, za domácich skóroval v 33. minúte Marcel Holovič. Za hostí otváral skóre stretnutia v 14. minúte Denis Hudec, víťazný gól Dukly vsietil v 55. minúte Marek Ryzák. To je odo mňa zo Žiliny na dnes všetko, ďakujem za pozornosť a želám príjemný večer. (19:59:10)

59:40
    Po peknej akcii Vlkov zvoní tyčka Cháberovej bránky!

59:21
    Hostia v plnom počte.

59:01
    Začala sa posledná minúta tretej tretiny.

58:15
    Novotný napriahol od modrej čiary, jeho projektil míňa bránku Trenčína.

58:01
    Do konca tretej tretiny ostávajú posledné 2 minúty.

57:50
    Puk je za bránkou Mikoláša, oba tímy striedajú počas hry, brankár Žiliny čaká na pokyn zo striedačky, aby domáci hrali power-play.

57:21
    Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Novák Lukáš – 2 min., nedovolené bránenie).

57:20
    Žilinčania už hrajú ofenzívny vabank.

57:03
    Štěpán Novotný sa na opačnej strane natlačil pred Cháberu, vystrelil, no puk len poskakoval pred bránkovou čiarou hostí!

56:19
    Jakub Ručkay sa pretlačil do šance, spomedzi kruhov však príklepom míňa bránku Žiliny.

55:39
    Domáci sa v týchto sekundách zahryzli do súpera a vrhajú všetky zvyšky síl do útoku.

55:01
    Do konca riadneho hracieho času ostáva menej ako 5 minút, Trenčín vedie v Žiline 1:2.

54:17
    Trenčín dal gól!
    Hostia sa z ničoho nič dostávajú do vedenia, pretože obranca MAREK RYZÁK z kruhu prestrelil nešťastného Maroša Mikoláša v bránke Žiliny. Bez asistencie.

53:37

52:59
    Žilina znovu pred Cháberom, jedovka Macejka tesne míňa bránu hostí!

52:36
    Domáci stiahli puk za vlastnú bránku, oba tímy striedajú počas hry.

52:00
    Žilina znovu v tlaku pred bránkou Dukly Trenčín, jedovka Lukáša Kříža však končí vedľa.