Genk – Anderlecht 0:2 (kon.) | Lokeren – Standard 0:1 (kon.) | Oostende – Gent 1:0 (kon.)
Sporting Lokeren
0:1 (0:0)
Standard Lutych
Neděle 18.09.2016, 18:00 • Daknamstadion, Lokeren • Belgická liga • 7. kolo

90+2
    Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Dossevi, přichází Orlando Sá.

90+1
    Žlutou kartu dostává Ingason (KSC Lokeren).

83
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Galitsios, přichází Tičinović.

81
    Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Edmilson, přichází Badibanga.

74
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Jambor, přichází Terki.

70
    Standard právě vstřelil branku!
    Hosté jdou, vzhledem k tomu, co se na trávníku děje v posledních minutách, zaslouženě do vedení! Po centru Faie otevřel skóre BENITO RAMAN.

67
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází De Sutter, přichází De Ridder.
    66. Domácí zachránilo po rohu soupeře břevno.

66
    Hosté to v posledních minutách rozbalili! Po sérii tří rohů zahrozili po tom posledním, kdy se dostal k hlavičce Cissé. Míč se snesl na břevno!
    64. Souboj s Ramanem vyhrál domácí brankář Barry.

64
    Další velká šance hostí! Sám na Barryho běžel Raman, ale trefil jen strážce domácí svatyně!

63
    Tak teď jsem málem přivolal gól! Barry výtečně vychytal zakončení Dosseviho, který dostal přihrávku za obranu a ještě se stačil postavit do cesty i dorážce Belfodila.

62
    Žlutou kartu dostává De Sutter (KSC Lokeren).

50
    Žlutou kartu vyfasoval domácí Brazilec Jajá.

46
    Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Mmaee, přichází Raman.

31
    Hostující levý bek Andrade fauloval pronikajícího Galitsiose a vyfasoval žlutou kartu.
    22. Jajá z přímého kopu protáhl brankáře Gilleta.

22
    Domácí zahrávali přímý kop z hodně nadějné vzdálenosti! Míč poslal přes zeď Jajá, ale Gillet předvedl velmi dobrý zákrok a vyrazil střelu brazilského hráče.