Manchester Utd. – Leicester 4:1 (kon.) | Bournemouth – Everton 1:0 (kon.) | Liverpool – Hull City 5:1 (kon.)
Middlesbrough – Tottenham 1:2 (kon.) | Stoke – West Brom 1:1 (kon.) | Sunderland – Crystal Palace 2:3 (kon.)
Swansea – Manchester City 1:3 (kon.) | Arsenal – Chelsea 3:0 (kon.)
Sunderland AFC
2:3 (1:0)
Crystal Palace FC
Sobota 24.09.2016, 16:00 • Stadium of Light, Sunderland • Anglická Premier League • 6. kolo
    90+4. Christian BENTEKE - 2:3

90+4
    Crystal Palace právě vstřelil branku!
    Opravdu je obrat dokonán. CHRISTIAN BENTEKE nebyl ve druhém poločase tolik vidět, ale nejspíše rozhoduje toto utkání. Naskočil si na zkrácený rohový kop a hlavou poslal míč do sítě. Pickford byl bez šance.

90+4
    Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Jason Puncheon, přichází Lee Čung-Jong.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ve druhém poločase čtyři minuty.

89
    Domácí mohou nyní děkovat Andros Townsend, ale po jeho průniku do vápna přišla jen střela vedle branky. Jordan Pickford se za míčem natahoval, ale zasahovat nemusel.

87
    Střídání v týmu Sunderland AFC: ze hřiště odchází Lee Cattermole, přichází Paddy McNair.

86
    Střídání v týmu Sunderland AFC: ze hřiště odchází Adnan Januzaj, přichází Victor Anichebe.
    77. James MCARTHUR - 2:2

77
    Je vyrovnáno. Domácí nezužitkovali tlak, který si v posledních minutách vytvořili a jsou za to potrestáni. Z levé strany přilétl centr do vápna. JAMES MCARTUR se dostal před obránce a hlavou vyrovnává.

76
    Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Martin Kelly, přichází Zeki Fryers.

74
    Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Yohan Cabaye, přichází Connor Wickham.

73
    Ve středovém kruhu nedovoleně zastavil protihráče hostující Jason Puncheon a vidí žlutou kartu od rozhodčího.
    62. Joe LEDLEY - 2:1

62
    Velmi rychle je sníženo! Na hranici vápna se dostal k odraženému míči JOE LEDLEY a střelou po zemi prostřelil domácího brankáře, který neměl zatím moc práce.
    61. Jermain DEFOE - 2:0

61
    Sunderland právě vstřelil branku!
    JERMAIN DEFOE se dostal do stoprocentní šance, ale nejdříve ho vychytal Mandanda, poté ale už z dohrávky celé akce skóruje. Domácí vedou o dvě branky.
    57. Rychlá akce hostů

57
    Domácí rozehráli velmi nepřesně a do protiútoku se dostala hned troji hráčů hostů. Puncheon společně s Cabayem ale zpomalili akci. Do střelecké pozice se ale nakonec dostal právě Jason Puncheon. Pickford byl připravený.

45+3
    Yohan Cabaye velmi zbytečně sekl nohou po hráči, který měl rozehrávat a vidí v úplném závěru poločasu žlutou kartu.

45+1
    Rozhodčí nastavuje v prvním poločase tři minuty.
    40. Jermain DEFOE - 1:0

40
    Domácí jdou do vedení. V posledních minutách se hrálo především na straně Sunderlanu, ale první branku střílí JERMAIN DEFOE, který využil velmi špatné zpětné nahrávky Martina Kellyho. Z vyložené pozice ve vápně se již nemýlil.
    29. Jermain Defoe v zákončení

29
    Také na druhé straně se mohli radovat ze vstřelené branky. Na pravé straně zatáhl míč až k pozici pro cetr Kirchhoff, který našel Jermaina Defoa. Ten jen nastavil kopačku, ale míč těsně minul vzdálenější tyč.

16
    Domácí trenér musí poprvé sáhnout do sestavy. Steven Pienaar musí kvůli zranění z trávníku. Nahrazuje ho Watmore.

Vít Schück

Branky: 40. Defoe, 61. Defoe – 62. Ledley (McArthur), 77. McArthur (Fryers), 90+4. Ch. Benteke

Karty:   45+3. Cabaye (CRP), 73. Puncheon (CRP)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 4:12. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 14:11.
    Sunderland AFC: Pickford – Manquillo, Koné, Djilobodji, van Aanholt – Cattermole (C) (87. McNair), N'Dong – Kirchhoff, Pienaar (16. Watmore), Januzaj (86. Anichebe) – Defoe.
    Náhradníci: Mika – Watmore, O'Shea, Denayer, McNair, Anichebe, Khazri.

Crystal Palace FC: Mandanda – J. Ward, Tomkins, Delaney (C), Kelly (76. Fryers) – McArthur, Ledley, Puncheon (90+4. Čung-Jong), Cabaye (74. Wickham) – Townsend, Ch. Benteke.
    Náhradníci: Hennessey – Čung-Jong, Mutch, Sako, Wickham, Fryers, Wynter.

Rozhodčí: Taylor – Kirkup, Perry (vš. Anglie)