St. Pölten – Rapid 1:1 (kon.) | Austria – Admira 1:2 (kon.) | Sturm Graz – Wolfsberger 3:0 (kon.)
Mattersburg – Ried 1:1 (kon.)
SKN St. Pölten
1:1 (0:1)
SK Rapid Vídeň
Sobota 24.09.2016, 16:00 • NV ARENA (St. Pölten) [Kapacita: 8 000] • Rakouská Bundesliga • 9. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (18:00:57)

Dnešní utkání je za námi. Hosté byli v prvním poločase lepším týmem a také se dokázali dostat ve 45+3. minutě zásluhou Joelintona, který proměnil pokutový kop, do vedení 0:1. Domácí však naopak byli lepším týmem ve druhé půli a v 59. minutě se jim dokonce podařilo vyrovnat a to když se dokázal prosadit Petrovič. Oba týmy si tak připíší do tabulky po jednom bodu.

Držení míče: 32% – 68%
    Střely celkem: 9 – 9
    Střely na branku: 3 – 3

90+5

90+3
    Hostům se následný přímý kop vůbec, ale vůbec nepovedl a míč tak skončil v zámezí.

90+2
    Střídání v týmu SKN St. Pölten: ze hřiště odchází Martič, přichází Grasegger.

90+2
    Hosté budou zahrávat zajímavý přímý kop zhruba z pětadvaceti metrů. Žlutou kartu ještě vyfasoval za tento faul Manuel Martič.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka zápasu. Dočkáme se ještě nějaké branky?

88
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.

87
    Joelinton se dostal ke střele z velkého úhlu, ale míč následně nasměroval pouze do rukavic připraveného Rieglera.

86
    Murg ztratil míč poblíž hranice vápna soupeře a hrát tak mohou domácí.

85
    Stec poslal do vápna nepřesný centr z pravé strany a míč tak skončil pouze v zámezí.

83
    Domácí střídají. Ze hřiště odchází Lucas Segovia a místo něj nastupuje Kevin Luckassen.

82
    Hosté drží míč na svých kopačkách a ještě se snaží něco vymyslet směrem dopředu.

80
    Domácí střídají. Ze hřiště odchází Manuel Hartl a místo něj nastupuje Andreas Dober.

80
    Následný rohový kop nenadělal domácím větší potíže.

79
    Hosté střídají. Ze hřiště odchází Tamás Szántó a místo něj nastupuje Kelvin Arase.

79
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

77
    Murg se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře, jeho pokus však rozvlnil pouze boční síť.

77
    Schaub vyslal na branku nebezpečnou střelu z hranice vápna, Jeho pokus mířený ke vzdálenější tyči však dokázal Riegler skvělým zákrokem vyrazit nad branku.

76
    Pavelic poslal do vápna příliš přetažený centr z pravé strany a míč tak skončil na opačné straně hřiště v zámezí.

75
    Murg poslal do vápna špatný centr, který neměl problém odvrátit mimo vápno jeden z domácích hráčů.

74
    Daniel Petrovič se dopustil faulu zhruba třicet metrů od vlastní branky a hosté tak budou zahrávat zajímavý přímý kop. Daniel Petrovič navíc vyfasoval od rozhodčího za tento faul žlutou kartu.

74
    Centr Pavelice z levé strany skončil pouze v rukavicích brankáře Rieglera.

73
    Hosté tento přímý kop rozehráli na krátko a momentálně s ním kombinují na polovině soupeře.

73
    Hosté budou zahrávat přímý kop zhruba ze třiatřiceti metrů.

72
    Joelinton zahrál na hranici vápna soupeře rukou a k míči se tak dostávají domácí.

71
    Hosté se usadili s míčem na polovině soupeře.

70
    Pârvulescu poslal do vápna centr z levé strany. Míč však dokázal odvrátit do bezpečí jeden z obránců.

69
    Pavelic poslal do vápna přízemní centr z levé strany. Míč však pouze prosvištěl vápnem a skončil v zámezí.

68
    Hosté drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.

66
    Joelinton se dostal k hlavičce uvnitř vápna soupeře po centru z pravé strany. Jeho následný hlavičkový pokus však skončil nad brankou.

65
    Keita se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře. Branku však přestřelil.

64
    Domácí po vstřelené brance dostali větší chuť do hry a momentálně svého soupeře přehrávají.

62
    Byl to Segovia, který už se postavil na vlastní nohy a vypadá to, že bude moci dále pokračovat ve hře.

61
    Jeden z domácích hráčů zůstává ležet na trávníku po jednom ze soubojů uvnitř vápna soupeře a bude tak muset být ošetřen.
    59. Daniel PETROVIČ - 1:1

59
    St. Pölten právě vstřelil branku!
    Domácí vyrovnávají na 1:1! Hartl se dostal po centr z pravé strany k hlavičce na zadní tyči. Míč následně vrátil do malého vápna, kde se ho chopil DANIEL PETROVIČ a ten propálil vše co mu stálo v cestě, včetně brankáře.

58
    Schwab se snažil projít s míčem středem hřiště až do vápna soupeře. To se mu však nakonec nepodařilo, neboť mu na hranici vápna vystavil stopku Petrovič.

56
    Hartl se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře. Jeho následný střelecký pokus však dokázal zablokovat jeden z obránců.

55
    Szántó napřáhl ke střele poblíž hranice vápna. Jeho jedovatá střela mířený k levé tyči skončila pouze vedle Rieglerovy branky.

54
    Míč se od rohového praporku dostal na hlavu Martiče. Ten ho však následně poslal pouze nad branku.

54
    Domácí budou zahrávat rohový kop.

53
    Keita napřáhl ke střele z hranice vápna. Střela mu však vůbec nesedla a míč tak skončil vysoko nad brankou.

52
    Domácí rozjížděli dobrou akci středem hřiště. Nakonec však těsně před vápnem soupeře přišla nepřesná přihrávka jednoho z nich a hrát tak mohou opět hosté.

51
    Huber se dopustil faulu na polovině soupeře a hrát tak mohou hosté.

50
    Joelinton dostal přihrávku do ofsajdu a tak nemohl dále pokračovat ve hře.

49
    Joelinton poslal do vápna centr z levé strany. Míč však následně skončil pouze v rukavicích brankáře Rieglera.

48
    Hosté drží míč na svých kopačkách, ale dopředu příliš nepospíchají.

47
    Tak nakonec ne, bude to pouze odkop od branky.

47

46

Druhý poločas začne přibližně v 17:05.

První poločas je za námi. Hosté byli po celou dobu první půle aktivnějším týmem a zaslouženě se tak dostali v samém závěru poločasu do vedení, když proměnil pokutový kop Joelinton. Domácí se v první půli prakticky nedostali do žádné větší šance a ve druhém poločase tak budou muset ještě zabrat, aby s tímto výsledkem dokázali něco udělat. Druhý poločas tak bude ještě velmi zajímavý. Určitě si ho nenechte s námi ujít.

Střely celkem: 3 – 4
    Střely na branku: 2 – 2

45+4
    45+3. JOELINTON - 0:1

45+3
    Rapid právě vstřelil branku!
    Hosté se dostávají do vedení! Na značku pokutového puntíku si postavil míč JOELINTON a prudkou střelou k pravé tyči nedal Rieglerovi žádnou šanci!

45+2
    Hosté budou zahrávat pokutový kop! Jeden z hostujících hráčů zahrál ve vápně rukou a hosté tak budou mít obrovskou šanci v samém závěru prvního poločasu otevřít skóre utkání z pokutového kopu.

45+1
    Hosté budou zahrávat slibný přímý kop zhruba z dvaadvaceti metrů, avšak z velkého úhlu. Na přímou střelu na branku to tak pravděpodobně nebude.

45
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka prvního poločasu.

43
    Schutz poslal míč do vápna, ale ten následně skončil po hlavičkovém pokusu jednoho z jeho spoluhráčů v rukavicích brankáře Strebingera.

43

42
    Schaub byl čistě obrán o míč na pravé straně hřiště a hrát tak mohou domácí.

41
    Hosté si mezi sebou špatně přihráli poblíž hranice vápna soupeře a o míč tak snadno přišli.

40
    Ale ani tento rohový kop nenadělal domácím větší potíže.

39
    Hosté tento rohový kop rozehráli na krátko. Následně však z toho nic nevytěžili, ale budou zahrávat ještě jeden rohový kop.

39

38

37
    Schrammel poslal do vápna přízemní centr z levé strany. Ve vápně se dostal k míči osamocený Schaub. Jeho následný pokus mířený ke vzdálenější tyči však skončil jen těsně vedle!

36
    Domácí byli donuceni míč poslat až ke svému brankáři a ten ho následně poslal dlohým odkopem daleko od své branky.

35
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště. U míče jsou většinou hosté, kterým se však kombinace směrem dopředu zatím příliš nedaří.

32
    Keita byl faulován zhruba na polovině hřiště a k míči se tak dostávají opět domácí.

31
    Keita dostal přihrávku do ofsajdu a tak nemohl dále pokračovat ve hře.

30
    Grahovac poslal do vápna přízemní centr, který se však dostal pouze k jednomu z domácích hráčů a ten míč následně neměl problém poslat daleko od své branky.

29
    David Stec vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu za svůj faul zhruba pětadvacet metrů od vlastní branky. Hosté tak budou zahrávat slibný přímý kop, avšak z poměrně velkého úhlu.

28
    Murg si příliš předkopl míč u levé pomezní čáry a ten mu tak následně utekl do zámezí.

27
    Hosté si mezi sebou špatně přihráli poblíž hranice vápna soupeře a míč tak skončil pouze u jednoho z obránců.

26
    Keita dostal skvělý pas za obránce. Míč si však špatně zpracoval a ten mu tak následně utekl pouze do zámezí.

25
    Hostům se však tento rohový kop vůbec nepovedl a hrát tak mohou domácí.

25

23
    Schaub poslal do vápna přihrávku, která měla být adresována Joelintonovi. Ten s tím ale vůbec nepočítal a míč tak skončil pouze v rukavicích brankáře Rieglera.

22
    Domácím se příliš nevydařila kombinace na polovině soupeře a o míč tak snadno přišli.

21
    Pavelic poslal do vápna další centr z pravé strany. Tentokrát se ve vápně dostal k hlavičce Szántó, ale ten míč následně poslal zhruba metr a půl vedle levé tyče.

21
    Pavelic poslal do vápna centr z pravé strany. Míč však následně odvrátil mimo vápno jeden z obránců, kterému míč skončil na hlavě.

20
    Domácí si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a míč tak od jednoho z nich skončil pouze v zámezí.

19
    Grahovac poslal do vápna příliš přetažený centr a míč tak skončil pouze v zámezí.

19

18
    Joelinton se ocitl na trávníku po jednom ze soubojů uvnitř vápna soupeře. Rozhodčí však zůstává v klidu a pokutový kop nepíská.

17
    Hosté se snaží najít v obraně soupeře nějakou mezeru. Zatím se jim to však příliš nedaří.

16
    Hosté drží míč na svých kopačkách a kombinují s ním na polovině soupeře.

15
    Hosté zahrávali přímý kop zhruba z pětatřiceti metrů. Centr do vápna obstaral Schwab, ale míč z vápna dokázal vyboxovat Riegler.

14
    Stefan Schwab vyfasoval za svůj faul zhruba na polovině hřiště od rozhodčího žlutou kartu.

12
    Keita dostal do vápna skvělý centr z levé strany, jeho následný hlavičkový pokus však skončil pouze v rukavicích připraveného Strebingera.

10
    Hosté si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a o míč tak přišli.

8
    Hartl poslal do vápna centr z pravé strany, míč však skončil pouze v rukavicích brankáře Strebingera.

7
    Zajímavou střelou se prezentoval poblíž hranice vápna Szántó, jeho pokus však skončil zhruba metr vedle pravé tyče.

5
    Schaub poslal do vápna centr z pravé strany, tam se tlačil k hlavičce Joelinton, ale přes Hubera se k míči nedostal.

4
    Grahovac se snažil projít středem hřiště mezi dvěma obránci, to se mu však nepovedlo a o míč tak přišel.

2

1

1

SKN St. Pölten: Riegler – Stec, Huber, Petrovič, Pârvulescu – Hartl (C), Perchtold, Martič, Schütz – Keita, Segovia
    Náhradníci: Vollnhofer – Ambichl, Luckassen, Mader, Grasegger, Dober, Lumu

SK Rapid Vídeň: Strebinger – Pavelic, Schösswendter, Dibon, Schrammel – Grahovac, Schwab (C) – Schaub, Szántó, Murg – Joelinton
    Náhradníci: Novota – S. Hofmann, Kvilitaja, M. Hofmann, Auer, Močinič, Arase

Rozhodčí: San.

Poslední 3 vzájemná utkání

St. Pölten – Rapid Vídeň 1:4 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
    St. Pölten – Rapid Vídeň 0:5 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
    Rapid Vídeň – St. Pölten 1:2 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)

Rapid Vídeň se momentálně nachází v tabulce na třetí příčce s patnácti body. Po osmi odehraných zápasech má na svém kontě 4 výhry, 3 remízy a 1 porážku. Venku zatím odehrál čtyři zápasy, ze kterých 1x vyhrál, 2x remizoval a 1x prohrál.

Posledních 5 zápasů

Leobendorf – Rapid Vídeň 0:1 (POHÁR)
    Rapid Vídeň – Mattersburg 3:0
    Rapid Vídeň – Genk 3:2 (EL)
    Sturm Graz – Rapid Vídeň 1:1
    SCU Euratsfeld – Rapid Vídeň 0:10 (POHÁR)

St. Pölten se momentálně nachází v tabulce na předposlední deváté příčce s pouhými pěti body. Po osmi odehraných zápasech má na svém kontě 1 výhru, 2 remízy a 5 porážek. Na domácí půdě zatím odehrál čtyři zápasy, ze kterých 1x vyhrál a 3x prohrál.

St. Pölten – Ried 2:1 (POHÁR)
    AC Wolfsberger – St. Pölten 1:1
    St. Pölten – Ried 2:3
    Mattersburg – St. Pölten 1:1
    St. Pölten – Sturm Graz 1:3

Zdravím všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu 9. kola rakouské Tipico Bundesligy mezi SKN St. Pölten a SK Rapid Vídeň.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.